Φιλία άνδρα-γυναίκας

η αληθεια ειναι οτι και γω την παιζω (ε!) λιγακι:oops:

βακιλους, ποτε σε ξεμπαναραν?

Βασανιστήριο. Εκτός αν δεν λέει η τύπισσα, οπότε καλά θα κάνεις να μαζευτείς κι εσύ. :stuck_out_tongue:

Αν και έτσι όπως μας τα λες, για να μιλήσουμε λίγο σοβαρά τώρα, μάλλον παίζει μαζί σου, όπως παίζουν οι περισσότερες μαζί μας. :roll:
Αν το βλέπεις σοβαρά εσύ το πράγμα κοίτα να κάνεις ξεκαθάρισμα προτού γίνει μπ&^@$!*@!*λο η κατάσταση

Δεν ισχύει το θρεντ. Με το σκεπτικό ότι ποτέ μην λες ποτέ, προκύπτει ότι όλα είναι πιθανά στις διαπροσωπικές σχέσεις ανάμεσα στα δύο φύλα. Το που θα καταλήξει είναι θέμα συγκυριών και ορμονών.

Το γεγονός κατ εμέ όμως είναι ότι αν κάποια κοπέλα όντως είναι κοντινή μου φίλη, δεν θα διακινδύνευα να χαλάσω την φιλία μας για λίγο σεξ. Θα προτιμούσα να την κρατήσω κοντά μου με τους δεσμούς της φιλίας.

Ο έρωτας είναι πολύς σε πάθος και λίγος σε διάρκεια.
Η φιλία είναι λίγη σε πάθος και πολλή σε διάρκεια.
Μέικ γιουρ τσόις.

Για πολυ σεκς ομως?

Βασικά οριοθετήστε το λίγο και το πολύ. Για πόσα κιλά μιλάμε τέλος πάντων.

Για πολύ και καλό σεξ γίνονται τα πάντα όλα.

κανα κιλακι θαναι δεθαναι…:-s

οσο για το τελευταιο συμφωνω απολυτα:!:

χα εγώ προσωπικά έχω 2 φίλες που της βλέπω σαν αδερφές μου…
για όλες της άλλες πάντα υπάρχει μια πιθανότητα για το οτιδήποτε
εκτος αν δεν μου αρέσουν!!!

χωσου και ας φας τα μουτρα σου και ας μην σου αρεσει τρελα…πειραγματα με τις φιλες της αν γουσταρει,δεν φανταζομαι να θες να παιζεις τον ρολο της συμπαθους φιλεναδας.

ps:αν ακουγαμε τι μας λενε,αστο καλυτερα

Κι όπως έχουν πει…
Οταν μια κυρια λέει ΟΧΙ=>εννοει ίσως, όταν λέει ΙΣΩΣ=> εννοεί ναι, και όταν λέει ΝΑΙ=>> δεν είναι κυρία…

Από αυτά που έχω δεί κ ακούσει έστω από τη μία πλευρά η σκέψη θα είναι πάντα πιό πονηρή…κ όταν δεν μας αρέσει κάποιος του αντίθετου φύλου δε νομίζω ότι είμαστε φίλοι, απλά τα λέμε πού κ πού, άλλο αν αυτό πολλοί το λένε φιλία…η φιλία έχει τεράστια διαφορά…

Σαφως και υπαρχει φιλια…

…οταν η γυναικα ειναι κωλοσαυρα

μπααα.:-k:-k.προσωπικα πιστευω πως παντα καποιος απο του δυο θα βλεπει πιο ερωτικα τον αλλον…:roll::roll:

αν και οι 2 δε βλεπονται ή βρωμανε λιγο δυσκολο…

αγαπαμε τολκι!!!

επισης, οταν μια γυναικα λεει ΑΝΤΕΧΑΣΟΥ->οχι

:wink::wink:συμφωνω…:roll::roll:
παντα πρεπει να σκεφτομαστε τις εναλακτικες λυσεις:wink:

Προσωπικα εχω παψει να χρησιμοποιω sex toys μονος μου.
Πλεον παντα με παρεα :D:p

:lol::lol::lol:…οκ αν κ δεν εννοουσα αυτο…:stuck_out_tongue:

Προσωπικα πριν απο καποιο καιρο πιστευα οτι μπορουσε να υπαρξει φιλια μεταξυ ανδρας και γυναικα και να ειναι ειλικρινης και να μην εχει μεσα το ερωτικο στοιχειο(τουλαχιστον απο την πλευρα μου.Τι σκεφτεται η αλλη δεν μπορεις να ξερεις.)

Αλλα ενα περιστατικο μ αλλαξε τη γνωμη.Οταν εχεις μια φιλικη σχεση με μια κοπελα κυριως ειναι καφεδες,συζητησεις να σ κανει το τραπεζι(μιλαω ως φοιτητης που οταν ξεκινησα δεν ηξερα τι θα μ ξημερωνε απο φαγητο) και ενα απο τα κυρια θεματα ειναι οι συζητησεις για τα προσωπικα ερωτικα του καθενος.Εκεινη μου ελεγε τα δικα της αλλα εγω δεν ενιωσα ποτε ουτε ζηλια ουτε οτι ηθελα να τον καρυδωσω τον αλλον.Αλλα πως τα φερνει η τυχη εγω γνωριζω μια κοπελα και κανω μεγαλη μαλακια και μετα να μ εχουν κοπει τα ποδια και ναμην μπορω ουτε να την φιλισω,ουτε να αποδεχτω τις “προσκλησεις” μεχρι που το εκμυστηρευομαι στην “φιλη” και μ λεει δεν υπαρχει προβλημα και ξεκινησε να με φιλαει για να λυθω και μετα we managed to go “all way”!!
Αφου συνειδητοποιησα τι εγινε εγω ενιωθα ασχημα αλλα απο την πλευρα της κανενα προβλημα και ετσι ειπα να κανω και εγω οτι δεν συνεβει τπτ.Αλλα καποια στιγμη αρχισε να μ λεει για εναν που γνωρισε και τοτε πραγματικα ηθελα να σπασω οτι εβρισκα μπροστα μ.Ηταν λες και με ειχαν κλωτσησει στα αρχιδια…
Και τελικα λογω του οτι την γουσταρα οταν ο αλλος μ ειπε οτι γουσταρε(που τελικα τα ειχαν) την χτυπησε ειχα τοσα νευρα που επειδη ηξερα οτι ηταν σπιτι της πηγα και τον εκανα τοπι στο ξυλο!!!
Και το συμπερασμα ειναι οτι [SIZE=“4”]ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ[/SIZE]

ωραία ιστορία πάντως…