Φιλία άνδρα-γυναίκας

Καντε κατι να ξαλαφρωσετε και οι 2, αλλα μετα να ξερεις, μαλλον δεν θα ειστε οπως ειστε τωρα. εσυ αποφασιζεις, αναλογως τι θες:roll: ολα γινονται, μην κοιτας ηλικιες 8)

Εγώ θέλω να την κρατήσω σαν φίλη καλή άρα μάλλον δεν θα κάνουμε.Τώρα όσο για τις ηλικίες πιστεύω σε μεγαλύτερς ηλικίες μπορεί ν γίνει κα΄τι μεταξύ φίλων σαν “συμφωνία” αλλά ως εκεί γιατί έχουν και οι δύο αρκετή ωριμότητα αλλά αυτό είναι κάτι που πιστεύω ακόμα:p

Κι όμως ένας φίλος μου το έχει καταφέρει να κάνει κάτι και μετά να μην αλλάξει τπτ.

Ωραίος που το κατάφερε αλλά μπορεί να ήταν διαφορετική περίπτωση και να ήταν πιο μάγκας από μένα(που είναι,γιατί σε τέτοια θέματα δεν είμαι και από τους μάγκες:p)

Μπα μαλάκας είναι.

Δεν υπάρχει κανόνας, αν και συνήθως μετά την αλλαγή της σχέσης η κατάσταση δεν είναι ίδια. Όλα όμως γίνονται. Μπορεί οι διαπροσωπικες σχέσεις να μείνουν ίδιες και μετά και αυτό είναι εξαιρετικό. Να κάνετε τα ίδια πράγματα που κάνατε και πριν, να ανοίγεστε το ίδιο, να έχετε πάντα κάτι να πείτε, όπως και πριν. Βασικό κριτήριο, πάντως, είναι το σεξ. Μετά από αυτό ξεκαθαρίζει η κατάσταση προς τη μία ή την άλλη κατεύθυνση. Η λογική του ξεμπουκώματος (και του ξεκουμπώματος:)) δεν ξέρω κατά πόσο υποστηρίζει μία σοβαρή φιλία (ή και το αντίστροφο), σίγουρα, όμως, εκτονώνει…

Γενικά το να έχεις μία κολλητή σχέση με άτομο του άλλου φύλου και να κάνετε κάθε τόσο σεξ(όταν δεν έχετε σχέση ε)και μετά οι σχέσεις σας να είναι ίδιες ίσως είναι κάτι το πολύ ιδεατό.Γιατί απαιτεί και από τις δύο πλευρές ένα ξεκαθάρισμα και μία συμφωνία κατά κάποιο τρόπο και επειδή όταν κάνετε σεξ μπορεί να αναπτυχθούν αισθήματα από κάποια πλευρά είναι δύσκολο να κρατήσει.Γιατί όπως και να γίνει και το σεξ είναι εκτός από τρόπος εκτόνωσης και μία πράξη ερωτική.Δεν μπορεί να γίνεται συνέχεια με ένα άτομο που αγαπάς πραγματικά(το άλλο άτομο είναι κολλητος/ή όπως προείπαμε) και να μην αναπτύξεις συναισθήματα.

γιαυτο αμα το κανετε φροντισε να το κανεις σκατα για να μη σε ξανακανει κεφι:p

παντως εγώ νομίζω ότι άμα είναι 2 άτομα να ταιριάξουν και σαν χαρακτήρες αλλα ΚΑΙ στο σεξ, τότε καλά θάναι να είναι μαζί… είναι αυτό που λένε, στα φιλικά παιχνίδια μπαίνουν και τα καλύτερα γκολ… :roll:

Oι ανθρωπινες σχεσεις περνουν κρίση:!:

Υπάρχει γυναίκα που να μη θέλει έναν άντρα φίλο ώς υποκατάστατο αυτών που δε τις δίνουν οι γκόμενοι τους, όταν έχουν??? (να καλύπτουμε τα κενά με τα δικά μας προτερήματα ώς άντρες)
Κ ως υποκατάστατο του γκόμενου όταν δεν έχουν?

Στις αγγαρίες φυσικά μόνο κ όχι στο Σέξ.

γυναικα εισαι και το λες αυτο?

Δε σου μοιάζει αυτό σαφές?? :-k:-k

Καλα… το θεμα είναι άμα σου κάτσει η περίπτωση…
τώρα υποκατάστατα στις γυνίκες γενικώς… δεν ξέρω αμα κρατάνε… οι γυναίκες και να πάνε για κάποιο υποκατάστατο, σίγουρα δεν θα τις πληροί… όλες μας θέλουμε κάτι συγκεκριμένο, ίσως κάτι ιδανικό (ό,τι μπορεί να σημαίνει το ιδανικό για την καθεμια απο μας) … αλλά νομίζω ότι αυτό συμβαίνει και σε σας… :-k

Απο υποκατάστατα κ συμπληρώματα άλλο τίποτα.
“Φίλη” σε ότι δεν τις κάλυπτε ο γκόμενος της, π.χ. έξοδούς σε συγκεκριμένα μέροι, είχε εμένα ως συμπλήρωμα.
Κ αυτό είναι ένα ευτελές παράδειγμα.

Όχι σε εμάς δε συμβαίνει γιατι δεν αναζητούμε το τέλειο, το ιδεατό, την Πριγκίπισσα του παραμυθιού, σαν κ εσάς.Οπότε δε θέλουμε συμπληρώματα.
Μπορεί περισσότερη ποσότητα :p, αλλα όχι συμπληρώματα…

Νομίζω πως αν ξεκαθαριστει απο την αρχη φυσικα και μπορει να υπάρξει… Δεν είναι τα πάντα σεξ. Εκτός βεβαια και αν αρχισουν οι φαντασιωσεις οπου εκει γ###τε το θέμα…

φυσικα και δεν υπαρχει εκτος και αν ειναι καποιο μπαζο εξωτερικα ,οποτε μπορει να σε γουσταρει αυτη η αν βγαινεις φιλικα με καποια γτ στοχευεις στις φιλες της

σιγουρα κατι υπαρχει απο την μια η την αλλη πλευρα αλλα φοβουνται να μιλησουν γιατι θα χαλασει η <φιλια>

και οπως παραπανω ειπε ο φιλος μην δεχεσται να ειστε υποκαταστατα στις ιδιοτροπιες κανενος

λοιπον, μιλαω με καποια γνωστη στο μσν εδω και αρκετο καιρο.
και σε ενα παρτυ που εγινε την προηγουμενη βδομαδα και χορευαμε διπλα-διπλα ολο και με πειραζε, μου μιλαγε, το ενα το αλλο.
και οταν καποια στιγμη εμεινα μονος μου παρατησε τις φιλες της και εκατσε μαζι μου μεχρι που εφυγε
αλλα καθε φορα που το παω στο πιο ερωτικο-υπονοουμενο κετσι μου λεει ‘‘μαζεψου’’
αυτο τι ειναι?

Είναι ότι σε παίζει.

Αγνή ετεροφυλοφιλική αγάπη. Για αυτό μαζέψου.