Η σημειολογική σημασία των οπισθίων!

Έτυχε να βρεθώ μπροστά σε συζήτηση μεταξύ γυναικών περί του σχήματος των ανδρικών οπισθίων… Κι επειδή πιστέψτε με τέτοιου είδους συζητήσεις παρεπιδημούν και σε ανδρικές παρέες, θα ήθελα να διαβάσω τις απόψεις σας…
Παρακαλώ η συζήτηση να μην γίνει του κώλου…

8O… 8O

O TELISVAS EXEI WRAIO KWLO!!~!~!!

Admit that you are sick…

:frowning:

Δεν το είχα προσέξει…

egw omws to proseksa koitwntas prosektika to avatar sou!!!~!

Καλά σε πλήρωσε κι εσένα ο Ανδρέας για να βρίζεις τους Paradise lost; Έλεος!!!

oxi, milaw gia to prohgoumeno avatar!

de 8a tolmousa e

Η αλήθεια είναι ότι από τα πρώτα πράγματα που προσέχει μια γυναίκα σε έναν άνδρα είναι τα οπίσθια, δεν μένουμε όμως μόνο σ’αυτό όπως κάνετε εσείς οι άντρες…
δεν νομίζω ότι είναι σωστό κριτήριο το αν έχει ωραία οπίσθια τον κρατάω ή αξίζει να δοκιμάσω…( οχι οτι μας χαλάει να τα διαθέτει)
άλλα πιστέυω οτι αν ένας άνδρας εχει καλογυμνασμένους γλουτιαίους μύς, ενδιαφέρεται περισσότερο για τον εαυτό του και συνήθως δεν έχει χρόνο…
καταλήγοντας θέλω να πώ οτί εκφράζω την δική μου γνώμη…:twisted: :lol: :lol:

Just women :twisted:

θα συμφωνήσω με την κυρία…[κ όχι επειδη είμαι κ γω γυναίκα]…απλά είναι ένα μέρος του αντρικού σώματος…στο οποίο τελείωςςςςςς αθώα…θα πέσει πρώτα το μάτι μας…ίσως γιατί μας προϊδεάζει για την συνέχεια…αλλά δυστυχώς για μερικούς…η εικόνα [καθώς κ η “φαντασίωση”] χαλάει μόλις ανοίξουν το στοματάκι τους…[άλλη μία διαφορά μας από τους άντρες στο συγκεκριμένο θέμα]…
Τα γούστα διαφέρουν άλλες προτιμούν σφιχτούς γυμνασμένους κ άλλες πιο … “πιασάρικους” ,εδώ τίθεται το θέμα της αφής…ό,τι ικανοποιεί τον καθένα…
WITCH…όσο αφορά αυτό για τους καλογυμνασμένους πρέπει να ομολογήσω πως έχεις απόλυτο δίκιο…αν αφιερώνει τόσο χρόνο για τα οπίσθια του το πιο λογικό είναι να είναι κολλημένος ή να έχει κομπλεξ :twisted: …τα πράγματα αγόρια είναι ΠΟΛΥΥΥ πιο απλά…αφήστε τη φύση να κάνει την δουλειά της… :!:
και αυτή είναι η δική μου γνώμη…

Υ.Γ…για μερικούς τον προτιμάμε γιατί είναι σαν την μούρη τους,μόνο που δεν μιλάνε :wink:

ΑΥΤΑΑΑΑΑ…!

ego pali par olo pou ime gineka panta prosexo to poso fouskonei o kavalos! eidika meta apo mia kali xamoura…tolmo ke vazo ke to xeri mou, giati kamia fora ta matia mas mas geloun, eno to xeri ine alanthasto ke malista me poli kalo mnimoniko, to opoio voithaei ke gia ton vathmo sigrisis! tora oson afora ton kolo enos antra…den perimeno ke pola pragmata, eidika stous lefkous! ke parakalo oi ipoloipes ginekes na dosoun ke mia vasi sta arapika kolarakia…pistepste me koritsia…XANETE, OSES DEN TO EXETE KANEI!

Μαύρες μέρες πέρασες στην Αγγλία!!!

[quote=“telisvas”]Μαύρες μέρες πέρασες στην Αγγλία!!![/quot

ola dekta… thelo poikilia me tin mpira mou… me fistikakia tha tin vgalo?

Δηληδή με φυστικάκι αράπικο δεν την βγάζεις;

Δηληδή με φυστικάκι αράπικο δεν την βγάζεις;[/quote]

ama einai kalis poiotitas…

Δηληδή με φυστικάκι αράπικο δεν την βγάζεις;[/quote]

ama einai kalis poiotitas…[/quote]

Το καλής ποιότητας φιστίκι είναι το Αιγινήτικο δηλαδή το Ελληνικό!!! To αράπικο είναι όταν δεν υπάρχει από τ? άλλο?

Πω πω γνώσεις το θείο!!! :stuck_out_tongue:

E, τοχει ψαξει το θεμα… :stuck_out_tongue: