Το πιο λογικο πραγμα με το οποιο μαστουρωσατε / σα

Για πείτε.

Τατουρας!
Ινδιανικο βοτανο που χρησιμοποιουσαν οι μαγοι τους για να ξεχουν οι πολεμιστες τους πονους της μαχης.Μαστουρα για 2 μερες με τρελες παραισθησεις.Περα απο αυτο εχω κανει κανα 2 φορες σε ηλικια 18 χρονων μπαφο και πραγματικα δε μου εκανε τπτ.

Χοααααααααααααρπ.

Αν κάνω λες να ξέχω κι εγώ?

Βενζίνη, εύκολα!
Επίσης αναθυμιάσεις του βραστού κονιάκ που μόλις χύθηκε στο ποτήρι απ το μπρίκι. Βαράνε εγκέφαλο κατ ευθείαν.

Δεν το συνιστω.Ειναι πολυ βαρυ.Ειναι και νομιμο ε.Το πουλανε στα μαγαζια με βοτανα και το πινεις σαν το τσαι

Κάνει καλό για τον πονόλαιμο? Γιατί κάτι χαμομήλια που πίνω τώρα είναι για τον πέοντα

Για αυτό άλλη φορά όταν έχεις πονόλαιμο να παίρνεις χαμομήλια για τον πονόλαιμο.

Ναι αλλά ο άντρας έχει πάνω από ένα κεφάλια. Γιατί να μην έχει και πάνω από έναν λαιμούς?

Γιατί θα μπορούσες να γαμήσεις μόνο τη Λερναία Ύδρα έτσι.

δεν εχω μαστουρωσει με τιπορα!!! λετε να μαι φλωρος??προτεινετε τιποτα καλο???

Στο search γράφεις John_Vla κει που ζητάει πόστερ. Εγγύηση.

αν ειναι ετσι εχω μαστουρωσει γτ τα χω διαβασει…αλλα θελω κατι…που να ναι δυναμιτης ρε παιδι μου

Δοκίμασε Φατούρο τότε.

αχαχαχαχαχ
αυτό που του πρότεινες παραείναι βαρύ.

Βαριέσαι πολύ Johnny?
Πατρίδα είσαι?

Ούχι, Τσεχία. Αλλά σήμερα υπάρχει μία έτσι σχετική βαρεμάρα ναι λοιπόν! Στείλε ένα πμ με μσν εσύ γιατί έκανα μαλακία και τα χω χάσει όλα.

Βενζινα.

Αυτό. Συν κάποια blanco που μύριζα μανιωδώς στο δημοτικό, καθώς και κάποιοι μαρκαδόροι (δε θυμάμαι μάρκα). :wink:

Ταινιες του Πατσινου.