Είμαι ο Γκίλθομιρ

Αracorn(στα χειρογραφα της Μυστικης Πυραμιδας του Μπισφουλκμαντισταν συνανταται και ως Αρακορν).

Ο ηρωας που οταν ηταν μωρο βρεθηκε εκθετος σ ενα χωραφι καλαμποκια.Τον περιμαζεψε μια οικογενεια τσιφλικαδων που ηταν ατεκνη και θεωρηθηκε ως θειο δωρο η αφιξη του.Οταν ηταν εφηβος ο θρυλος λεει οτι ετρωγε 30 κομματια παστιτσιο στην καθισια.Λεγεται επισης οτι ξεπαρθενιασε τη Χουανα τη Παρθενα.Το πρωτο του θαυμα εγινε σε ενα σκυλαδικο της επαρχιας,οπου ως μεγαλοτσιφλικας κληρονομος πλεον καταφερε με το ενα χερι να ριξει ταυτοχρονα 3 δισκους λουλουδια,ενω ανοιγε για τα ματια της ομορφης Ρωσιδας που συνοδευε την πιο ακριβη σαμπανια του μαγαζιου.Μεγαλη η χαρη του.Οταν αυτοεξοριστηκε στον μεγαλο Θεσσαλικο καμπο φημες λενε οτι μετα απο μια ερωτικη απογοητευση οργωσε-πιωμενος-με το τελευταιας τεχνολογιας τρακτερ του 500 στρεμματα σ ενα βραδυ δημιουργωντας αθελα του “αγρογλυφικα” σχεδια,που αν τα κοιτουσες απο ψηλα σχηματιζαν συγκεκριμμενα μερη του γυναικειου σωματος.

Χαχαχαχαχα!!!:lol: :lol: Τα σπαει!!! Εγω ειμαι η [SIZE=“2”]νιφραντεντ χικοπ[/SIZE]… Τελος!:lol: :lol:

:lol3:

ρε…εγω ειμαι ο Αμπε Ραμπεσαντρατανα…τι μου λετε τωρα…

Μαδαραφάκαρα!:o :o :o Ανηκουμε στο ιδιο βασιλειο και πρεπει να φερουμε εις περας το δυσκολο εργο, μαζι συντροφε!

Είμαι το όξινο διμεθυλοακετοσουλφιδοντεχτερίδιο της αιθανόλης.

Βλέπω το διάβασμα πάει πολύ καλά ε;;;:stuck_out_tongue: Στρώσου στο διάβασμα μικρό χαζό (μην μου κάνεις report για την λέξη) γιατί το βράδυ θα θέλω ναδούμε καμιά ταινία και θα μου λες ότι έχεις διάβασμα!! :frowning:

Υ.Γ. ¶ρχισα να βάζω τόνους επιτέλους!!! :wink:

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Tερμα καμμενοι! :smiley:

Εντσούλντιγκουνγκ Τάσελχοφ φον Ψόλεν Τζονκλιζέιεν:

Ευγενέστατο, ανθρωποφάγο τέρας που ζει μόνιμα στο Τατζικιστάν, με έφεση στις κλοπές και χαρακτηριστικός για το παράξενο περπάτημά του. Γεννήθηκε το 1985 και ένα χρόνο αργότερα έχασε τους γονείς του μετά από μετασεισμό του Master Of Puppets. Μεγάλωσε με τη Γερμανίδα θεία του, που του έδωσε το συγκεκριμένο όνομα. Ωστόσο, 4 χρόνια πιο μετά, μετά από τροχαίο, η θεία του ψόφησε, κι ο ίδιος έμεινε φρικτά παραμορφωμένος. Εκδιώχθηκε από το κράτος της Μαδαγασκάρης επειδή μασουλούσε συμμαθητές του την ωρα του μαθήματος. Έπιασε δουλειά σε Κεμπαμπτζίδικο στην Κορέα, για να τον απολύσει ο ιδιοκτήτης επειδή συνεχώς έτρωγε την πελατεία. Μετακόμισε στις ΗΠΑ, όπου γνώρισε δημοσιότητα όταν γνωστοποίησε την ιστορία του. Ωστόσο, εξορίστηκε για πάντα λόγω των φιλελεύθερων πολιτικών του πεποιθήσεων και των επαναστατικών του τάσεων. Πήγε στο Τατζικιστάν, όπου και βρήκε την Ιθάκη του.

Του αρέσει το ριζόγαλο, τα ραπανάκια και οι μελιτζάνες ιμάμ μπαϊλντί. Προτιμά το μελωδικό, εμπορικό ροκ (ενδεικτικά αναφέρονται οι Foreigner, Journey και Darkthrone). Είναι δηλωμένος οπαδός των σπλάττερ ταινιών, με προτίμηση στον Ταραντίνο.

Ειμαι ο Βλαε Κοοντας του Αγκεφαλοου Στραπωνα.
Εχω μια ατακηα στον κηπο και τη φροντιζω ολη μερα.Ειδικευομαι στο ΞΕΨΑΣΩ και στο ΚΑΛΥΦΘΕΤΕ.Ειναι νεες τεχνικες,αγνωστες στο ευρυ κοινο.Θα τις βρειτε στο σεηχ μου.

Δεν ειναι δικο σου το σεηχ. Κολλημα εκει, το σεηχ μου και το σεηχ μου. Επισης, μολις τα δει αυτα το όξινο διμεθυλοακετοσουλφιδοντεχτερίδιο της αιθανόλης(ναι κοπη πεηστ το εκανα) θα σε ξεψασει με το τελευταιας τεχνολογιας ξεψαστηρι της. Οποτε καλυφθετε ολοι, προκειται για ραδιενεργο πολεμο.

Θεριον, ποναει το κεφαλι μου. Λες να παρω κανα στραπον? Αναβραζον εχεις?

συνεχιζεται ο διασυρμος… :frowning:

εδω μεσα διακρινουμε καθαρα συγκεντρωμενες τις πατατες του δεχτσατος και τις δικες μου. πφ. χαζο θεριο.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

πφ. δε ξαναμιλάω.:-s [-X [-X

I am the one, [SIZE=“4”]Orgasmatron[/SIZE], the outstretched grasping hand
My image is of agony, my servants rape the land
Obsequious and arrogant, clandestine and vain
Two thousand years of misery, of torture in my name
Hypocrisy made paramount, paranoia the law
My name is called religion, sadistic, sacred whore.

I twist the truth, I rule the world, my crown is called deceit
I am the emperor of lies, you grovel at my feet
I rob you and I slaughter you, your downfall is my gain
And still you play the sycophant and revel in your pain
And all my promises are lies, all my love is hate
I am the politician, and I decide your fate

I march before a martyred world, an army for the fight
I speak of great heroic days, of victory and might
I hold a banner drenched in blood, I urge you to be brave
I lead you to your destiny, I lead you to your grave
Your bones will build my palaces, your eyes will stud my crown
For I am Mars, the god of war, and I will cut you down.

:twisted: :twisted: :metal: :metal: :twisted: :twisted:

Ώρε τι θρέντι βρήκα!
Επειδή φτιάχνω συνέχεια ονόματα για χαρακτήρες κλπ, μην περιμένετε να δείτε τίποτα αστείο σ’ αυτό το ποστ :stuck_out_tongue:
-Ερέβια Τζέιντσουορντ (εγώ είμαι αυτή, ναι), lvl 4, drow battle sorceress
-Αστριάνους, μαύρος δράκος και ταυτόχρονα archmage που θέλει (κλασικά) να σκοτώσει το πάρτυ για να του πάρει το δαχτυλίδι που περιέχει όλη τη μαγική ενέργεια του σύμπαντος και να γίνει κυρίαρχος του κόσμου
-Ρελ-Νίουθ, Λαβκραφτική θεά του φεγγαριού

:tomato:Εντάξει, τώρα μπορείτε να μου θυμήσετε για άλλη μια φορά πόσο καμένη είμαι