Είμαι ο Γκίλθομιρ

Δώστε κ άλλα παράξενα ονόματα μυθικών πλασμάτων/ Λορντ οφ δε ρινγκς άξιον φίγκιουρς (με προφορά Σάκη Τόλη) για να έχουμε μια ωραία συλλογή!

Φτιάξε κι εσύ το δικό σου πλάσμα! Μπορείς!

Ανχόλιθ Μόρτυρ

Λεβελ 13 Νταρκ γουάιτ εντ ε μπιτ οβ μπλού ελφ

Κθέχτερ. (Κθέχτσα!)
Ένας μικροςνικόλας με πλοκάμια.

Ειμαι ο Χανς Αγκμποναβμπαρε.

Μυθικο τερας, θρυλειται οτι επαιξε τερματοφυλακας στην Εθνικη Νιγηριας του 94…

Έθεργκον… :roll:

Υ.Γ. Όσοι στερείστε εμπνεύσεως προσωρινά, η επιστήμη της ιατρικής έχει τη λύση: π.χ Οκμεντίν, Αερολίν, Σινεκόντ.

Γκιαουρ Μουνιρ

Ο αιδοιοεξανδραποδισθεις ηρωας που παρατησε τα ηρωικα κατορθωματα για τα ματια της ομορφης Βυζεθ Γαργαντουεν και εζησαν μαζι σ ενα μικρο σπιτι στο σκοτεινο δασος του Δενεχειφωσεκειερ.

Εγω ειμαι ο Μπλε Παουερ Ρεηντζερ.

Πουστη εμαθα τι παγαποντια εκανες και γιαυτο δε σε βρηκα να σε χαιρετησω.Τσογλανε!

Και τι σημαινει αυτο?Οτι δεν ειμαι ο μπλε Παουερ Ρεηντζερ?

Οχι δε…

Για πες,για πες…

Γυμνη φωτο της αδερφης και της ξαδερφης και τα ξερναω ολα!

Μονο φωτο ενω θα εχεις το real thing οταν θα σκασεις μυτη??Ολιγαρκη σε βρισκω…:stuck_out_tongue:

Ασε που μια τυχαια μαντεψια να κανω θα πεσω μεσα κατα 99%…:–

Ειπα ειμαι ο μπλε Παουερ Ρεηντζερ.Με φοβαστε.Αρα σκαστε.

Ντροπη ρε αλητη!

Σκιαχτηκα.Σκαω.Εισαι.

Καπου εδώ μέσα πρόσεξα ότι αναφέρθηκε το όνομα του θεού μικρουνικόλα, by the way να πάρτε το καινούριο βιβλίο ε. Λοιπόν. Για να μην καταστραφούν όλα σε ορατή ακτίνα, να προσέχετε όταν χρησιμοποιείτε το όνομα των Θείων επί ματαίω.

Αρσιναφερ Σβριν.
Ο ακαταμαχητος και αδηριτος εραστης της πριγκιπισσας!

Μορτιμερον Λαχουαλ.
Ζει σε υποθαλασσια σπηλια, μολυνεται όταν προηγουμένως έχει τσιμπήσει ένα μολυσμένο ζώο, λατρευει τα σουβλακια αν και ειναι χορτοφαγος. Ειναι τριτος ξαδερφος με τον πατερα του γιου του μπατζανακη της αδερφης του μακαριτη του γιου του Σραν Ομν Τσκμε, απο το σοι της μανας.

Καπνιζει χορτο και ειναι κατα της αποποινικοποιησης.
Μετα το θανατο του, δεν τον ξαναειδε κανεις.
Δεν γνωριζει κανεις πως πεθανε, εκτος απο αυτον που τον σκοτωσε την στιγμη που αυτοκτονουσε.

ε εισαι πολυ καμμενος ε!
:lol: :lol:

Φγκμενθ , προσωπικος φιλος του Σακη Τολη , το θρυλικο τραγουδι των Σαπιοχριστων (Fgmenth Thy Gift) ειναι προς τιμην του , οταν ο Φγκμενθ του χαρισε ενα πανακριβο δωρο , με ευγενικη χορηγηση της γκομενας του Φγκμενθ , την Αμπσου.
αυτο το δωρο εδινε στον κατοχο του οτι επιθυμουσε, ολα τα ονειρα πραγματοποιουνταν.
σαν ανταλλαγμα , οι Rotting Christ το παιζουνε σχεδον σε καθε live.

ιδου και ο στιχος

Thy gift deserves you
The offer of Absu
Fgmenth beloved successor
See all dreams come true