Τσάμπα λεφτά

Ποιούς δίσκους αγοράσατε και το μετανιώσατε? Δίσκους που σας έκαναν να αναφωνήσετε “τσάμπα λεφτά”. Δίσκους που αγοράσατε, και που τώρα σκέφτεστε να είχατε πάρει άλλους αντι γι’ αυτούς.

Ξεκιναω:

[ul]
[li]Blind Guardian - A Twist In The Myth. Απογοήτευση μεγάλη
[/li][li]Judas Priest - Stained Class. Πέρα του απίστευτου “Better by you, better than me” και κανά δυο άλλων δεν μου αρέσει
[/li][li]Iron Maiden - Dance Of Death. Απογοήτευση ως προς αυτό που περίμενα
[/li][li]Linkin Park - Reanimation. Μαλακία ολάκερη
[/li][li]Μanowar - Battle Hyms. Δυο-τρία κομμάτια μου αρέσουν μόνο
[/li][li]Iced Earth - The Glorius Burden. Παρομοίως με το απο πάνω
[/li][/ul]

Αυτά προς το παρών.

6,90 τα πήρες ολα,και κλαίγεσαι και από πάνω?Ουρτ ρε…:lol:

Heimdall-The Almighty

Iced Earth - Horror show

Megadeth-The world needs a hero

+1

Μου ξέφυγε δαυτο

Paul Gilbert - Acoustic Samurai
Michael Angelo- Call To Arms

:thumbdown: :thumbdown:

Accept - Hot & Slow

Ζήτησα από το CDάδικο της Σύρου να μου βρει το Balls to the Wall και μου έφερε τούτο που και είναι συλλογή (άρα αχώνευτο) και έχει ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ επιλογές τραγουδιών!

metallica - st. anger

αντε ακομα να το θαψετε παλιο γραφικα ατομα :roll: . αν και το εχω δεν ειναι τζαμπα λεφτα . METALLICA ΡΕ Μ*ΥΝΙΑ :smiley:

οι υπόλοιποι να φανταστώ ότι το έχετε κατεβάσει το St.Anger ε?

Ε ναι ρε!Σιγα μη δωσεις λεφτα για το τερατουργημα

Εγώ το είχα πάρει απο έναν μαύρο στη Σαλαμίνα, γιατί τότε ήμουνα διακοπές και δεν μπορούσα να περιμένω να γυρίσω Αθήνα:lol:

Εγω το ειχα κατεβασει οταν ημουν στη Σαλαμινα :smiley: :smiley: :smiley:

Scorpions - Lonesome Crow
Accept - Accept
Metallica - Load/Reload/St.Anger
Manowar - Warriors Of The World/Gods Of War

Έχω αγοράσει και άλλους ελεεινούς δίσκους, αλλά δεν το θεωρώ πεταμένα λεφτά γιατί ήθελα να έχω τη δισκογραφία των εν λόγω γκρουπς. Από αυτά που έβαλα οι Scorpions μου είναι απεχθείς, οι Accept αδιάφοροι, ενώ οι Metallica για`μενα τελείωσαν δισκογραφικά με το Black Album (αν εξαιρέσουμε το Garage Inc., το οποίο όμως έχει διασκευές…) και οι Manowar με το Louder Than Hell…
edit: Θα βάλω και:

Dream Theater - A Change Of Seasons, Awake, Metropolis pt.2, οι οποίοι DT μου είναι επίσης απεχθείς…

Moνο στον rudolf αρέσει,τυχαίο?:lol:

lynyrd skynyrd ενα best off. Δεν υπαρχει best of πλεον ρε, ιντερνεεεεεεεεετ. ασε που δε μαρεσε κιολα :expressionless:

τι λε ρε, προηγηθηκε του μεγαλου επους !!!

Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος δισκος για τον οποιο να κλαιω τα λεφτα μου. Αυτο ειναι και το πλεονεκτημα του να εχεις τη δυνατοτητα μεσω πρωτα να ακους καποια κομματια…

Αλλα αντε ας πω το Damnation And A Day των Cradle Of Filth…

Πεταμενα λεφτα ηταν για τα εξης αλμπουμς

Megadeth - Peace sells…but who’s bying

Shadow Gallery - Room V

Savatage - Poets and madmen

Megadeth - Risk.
Οντας μεγαλος τους φαν,δεν ειχα ακουσει ουτε νοτα και το πηρα οταν το εφερε το δισκαδικο.