Χρονια πολλά

Είπα “…νομίζω” ,οπότε δεν ήμουν σίγουρη.
Μετά… δεν το είπες σε μένα αλλά απαντούσες σε κάτι που σε ρώτησα εγώ και είπες “…όταν εύχεσαι…”, “πόσες φορές το έχεις πει”…:-s

Δεν θίχτηκα, ούτε προσβλήθηκα… απόρησα και στην συνέχεια εξέφρασα την απορία μου και εσύ με τη σειρά σου μου την έλυσες :).

Kαλά Χριστούγεννα. :lol:

Nα εισαι καλα και να προσεχεις…αν σε αναστατωσα με τις αποψεις μου σου ζητω συγνωμη…απλως ορισμενες φορες ειμαι ψυχρος και πολυ απαισιοδοξος(τις αλλες φορες ειμαι απλα απαισιοδοξος:( :frowning: ) …για αυτο και δεν αντεξα και εξεφρασθειν ετσι(να και η καθαρευσουσα!!)…μεσα απο την καρδια μου υγεια και να προσεχεις τις κακοτοπιες…και οταν ερθουν μην τις παρεις μοιρολατρικα αλλα χαλυβδωσου …κανεις δεν τις γλυτωνει αλλα καποιοι απο εμας τις ξεπερνουν πιο ευκολα…ελπιζω να εσαι σε εκεινη την κατηγορια που τις ξεπερνουν ευκολα…αν θελεις να συνεχισουμε στειλε μου οποτε θες ενα πμ…θα χαρω πολυ να συζητησω μαζι σου …
Νικος Summoning

υγ=τι τρελο γατσουλι ειναι αυτο που κοιμαται με το σκουφακι του Αι Βασιλη ?τοσο γλυκο και χαδιαρικο…σαν το δικο μου!! :slight_smile: κουκλι ειναι!!

Χρόνια πολλά σε όλους σας, με υγεία και ευτυχία!

Thanks Dav και σε όλους τους υπόλοιπους…

Χρονια πολλά και καλά για τις ημέρες.

Cheers!

Thanks για τις ευχες guys ‘n’ girls!
Να στε ολοι παντα καλα και να ροκαρουμε παρεα!

Χρονια Πολλα κι απο μενα για χθες!Χρηστοι και Χριστινες να ειστε παντα καλα!:smiley:

Sorry, αλλά είχα να μπω αρκετές μέρες στο forum… :-s

Πολύ καθυστερημένα λοιπόν, εύχομαι Χρόνια Πολλά και Καλά, με υγεία, γυναίκες, μουσική, πιώματα και ότι θέλει ο καθένας! Αυτά για τους άντρες της παρέας ε… :wink:

Sorry, δεν θυμάμαι αν υπάρχει καμια Χριστίνα… :-k Μπορεί να αλλάξει το “γυναίκες” με “άνδρες” και το “πιώματα” με “κοσμήματα” ξερω γω… :-s :stuck_out_tongue: :lol: :slight_smile: