Προτεινετε ονομα μπαντας

Επειδη ξερω οτι με αγαπατε και εγω σας αγαπω το ιδιο θελω να με βοηθεισετε να βρω ονομα για την μπαντα μου.Σε κανα 2μηνο σκεφτομαστε να βγαλουμε το πρωτο μας EP και κινουμαστε στο χωρο του συμφωνικου/ατμοσφαιρικου μεταλ.
Εγω για αρχη σκεφτηκα το ονομα Haggard αλλα εψαξα και βρηκα οτι το εχουν κατι τυχαιοι τυποι απο την Γερμανια :roll: :-s

Μπρος βοηθειστε αδερφια!!!

ROG

είναι εύηχο και τρου.

σημαίνει Riverman is our god

Trisatanic Diavolator…

-Traquility of fear

-Dreamlessness

-Ghetto of Atmo-metal

-Raped Corpses

Δεν παιζουμε μπλακ 3ης κατηγοριας ε :stuck_out_tongue:

Για να αφησω τα φτερα της φαντασιας μου ελευθερα ,να δω που θα με οδηγησουν…συμφωνικο/ατμοσφαιρικο…χμμ…αρα οι splatter/gore λεξεις δεν πανε…ουτε τοπονυμια του Αρχοντα των Δαχτυλιδιων και λοιπων εργων του φανταστικου…ουτε πεζες καθημερινες λεξεις και εκφρασεις…πρεπει να βρουμε κατι που να εχει σχεση με μεταφυσικα φαινομενα και συναισθηματα…χμμ…
Toxicated by Sorrow?μεγαλο ε?μηπως το Poisoned by Oblivion? spirit of oblivion?souless spirit?ethereal darkness?ghostsoul κανει λες? laid in dreams?
Αμα μου ερθει καμμια αλλη εμπνευση θα την γραψω…
Νικος Summoning

υγ=οχι…το Loumboubaboula δεν ταιριαζει σε ονομα ατμοσφαιρικου/συμφωνικου μεταλ!!

Βασικα αυτο που ειχα στο μυαλο μου ειναι μια λεξη μονο.Ψαγμενο και ευηχο.
Αυτο που εχω κατοχυρωσει εδω και καιρο ειναι το “Immateria” αλλα δεν ξερω καομα αν θα το χρησιμοποιησω…

G.A.Y. (Getting Alcochol Yo)

-Ashen Empire
-Shadowsoul
-Melompium Drakarro
-Demon’s Haven
-Pristilince Waters
-Fallen Grace

Καληνυχτα

Δεν κακο.Δεν καθολου κακο!!!

Anonimica!

Yami no Matsuei

Entropia?
κατσε να ψαξω κατι εξεζητημενο στο κτηνιατρικο λεξικο !!!ολο και καποιο λατινικο ονομα θα κανει για την περιπτωση σου…Demodex?Moribound?Nystagmus?Penumbra?Perforation?Ataxia?Atavismus?Orificium?Spiralia?
Χμ…και κανενα φιλοσοφικο ονομα πρεπει να κανει…Parnassus?Impressia?Depicta?

Που θα παει…κατι θα βρουμε!!

Νικος Summoning

Melanthus Oblivialis?

το μαυρο ανθος της λησμονιας…χμμμ…

Νικος Summoning

Απο αυτα τα περισσοτερα υπαρχουν και ειναι μπανταρες !!!

Νecroburburum.

Υπαρχει Orificium Triste!! οχι σκετο Orificium!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
μα καλα …ποιος ονομασε την μπαντα του Demodex?? παντως το Spiralia ωραια ακουγεται ειναι και ελληνικη λεξη…για το μαυρο ανθος τι λες?κανει?μαλλον θα ανοιξω για παρτυ σου και λεξικο φιλοσοφικων ορων!!!:smiley: 8) 8) :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Νικος Summoning

Αυτο ακουγεται καραbrutal με ακραια φωνητικα και αλυπητο παιξιμο στα drums…δεν πολυκολλαει σε ατμοσφαιρικο υφος…παντως αυτο το ονομα σε κανει να ουρλιαξεις σαν βοθρος DDEAAATHHH!!! και μετα να χτυπιεσαι κατω σαν χταποδι απο την καφριλα:lol: :lol: :smiley: :smiley: :-k :-k

Νικος Summoning

Winterborn. :wink:

Υφαρχει