Ποιο συγκρότημα πιστεύετε πώς ξόφλησε - είναι η ώρα του να φύγει?

ante na do…!
…pioi nomizete pos prepi na figoun ke na adiasoun ti gonia stous kenourious pou erxode??

Κανενας… 8)

Δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο, ο τίτλος τουλάχιστον του κάθε μηνύματος να είναι στα ελληνικά. Φτάνει πια με τα greeklish, τόσο δύσκολο είναι;

Θα έλεγα οι Metallica μετά το “St. Anger”, αλλά τελικά σκέφτομαι ότι θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε πως θα είναι η επόμενη κυκλοφορία τους.

Προς το παρόν όμως δεν έχω κάτι υπόψιν. Παρόλο που πολλές μπάντες τώρα τελευταία έχουν πάρει την κάτω βόλτα, δεν είμαι σίγουρος το κατά πόσο στο μέλλον δε θα βγάλουν κάτι αξιόλογο.

Maiden. afou tous doume live omws
isws kai wasp (kai paaara polloi alloi, edw 8a maste na ta leme)

IRON MAIDEN
DEEP PURPLE

Iron Maiden (οχι αλλο live .4 φορες τους εχω δει)
Metallica
Europe
Alice Cooper
Electric Prunes

Αυτα μου ερχονται τωρα…

Μην βαρατε… :roll:

episis DOKKEN

OZZY (O TIPOS EGINE GRAFIKOS)

TI IPES MORE GIA TON OZZY???
8A SOU KO4O TI GLOSSA!!! :twisted: :twisted:

Με στεναχωρείς…

Δική μου απάντηση… Μέχρι να πεθάνει κάποιος έχει την ελπίδα…

Ετσι, Ετσι…

Δυστυχώς ο Ozzy πλέον ούτε φωνή μπορεί να βγάλει, ούτε τις μαλακίες με τα reality να κόψει…
Ο γαμιάς Zakk συνεχίζει ακάθεκτος το έργο του(με ενεργοποιημένη την επιλογή καφρίλα-boost), και ξεφτιλίζει κατά καιρούς πολλούς φλώρους και κοιμισμένους κιθαρίστες (τύπου slash σε μια γιορτή της gibson) και δείχνει πως οι σοβαροί κιθαρίστες δεν παίζουν με τρέμολο floyd-rose και παπαριές, αλλά είναι τρέμολο τα ίδια τους τα χέρια…
keep fuckin’ around Zakk,
we bleed Black Label Society :evil: :evil: :evil:

Ξεκόλλα επιτέλους.
Κάθεσαι και μου λες για γιορτή της gibson και όχι για album. Βάλε τον Zakk σου να βγάλει καινούργιο δίσκο να δούμε πόσο ανανεωτικός και δυνατός θα είναι.

Το τελευταιο των B.L.S. παντος εγω το γουσταρα παρα πολυ!

Φιλαράκο τυχαίνει να έχω όλη τη δισκογραφία του γενικότερα και αυτό που βλέπω είναι ότι ο τύπος ξέρει κλασσική με δάχτυλα σαν τον paco,ηλεκτροακουστικη τόσο γρήγορα όσο ο Al Di Meola, και στην ηκλεκτρικη είναι ο καλύτερος στη γη στις τεχνικές vibrato και chicken’ pickin’.
Κανένας μά κανένας άλλος δεν κάνει τέτοιο vibrato με αποτέλεσμα τέτοιες αρμονικές, και κανένας δεν παίζει τόσο καλά πάνω σε blues-πεντατονικέες κλίμακες χρησιμοποιώντας τέλεια το ckicken’ pickin’ και γαμώντας τον κοιμισμένο όπως προείπα slash που δεν μπορεί να πάρει τα χέρια του από την πρέζα.
Σε λίγο θα μας πείς ότι και ο malmsteen ξέρει κιθάρα που όλη την ώρα παίζει μόνο arpezio και για αυτό και στο G3 τον ξεφτίλισαν ο vai-satriani και αυτός κρυβόταν πίσω από τη σκηνή ο ρεζίλης ο άσχετος 8O

Και όσο για το αν βγάζει δίσκους καλούς και ανανεώνεται άκου λίγο προσεκτικά τη δισκογραφία του και θα καταλάβεις…(αν ξέρεις από μουσική)
Η μήπως είσαι και εσύ από την άλλη μεριά:
limp dick
linkin park και φλωρίες στο πάτερο?
ο Zakk Λέει limp bizkit sucks dick και το ίδιο λέω και εγώ :evil:

Φιλαράκο τυχαίνει να έχω όλη τη δισκογραφία του γενικότερα και αυτό που βλέπω είναι ότι ο τύπος ξέρει κλασσική με δάχτυλα σαν τον paco,ηλεκτροακουστικη τόσο γρήγορα όσο ο Al Di Meola, και στην ηκλεκτρικη είναι ο καλύτερος στη γη στις τεχνικές vibrato και chicken’ pickin’.
Κανένας μά κανένας άλλος δεν κάνει τέτοιο vibrato με αποτέλεσμα τέτοιες αρμονικές, και κανένας δεν παίζει τόσο καλά πάνω σε blues-πεντατονικέες κλίμακες χρησιμοποιώντας τέλεια το ckicken’ pickin’ και γαμώντας τον κοιμισμένο όπως προείπα slash που δεν μπορεί να πάρει τα χέρια του από την πρέζα.
Σε λίγο θα μας πείς ότι και ο malmsteen ξέρει κιθάρα που όλη την ώρα παίζει μόνο arpezio και για αυτό και στο G3 τον ξεφτίλισαν ο vai-satriani και αυτός κρυβόταν πίσω από τη σκηνή ο ρεζίλης ο άσχετος 8O[/quote]

mallon den exeis akoysei polloys kitharistes gi na ta les ayta .ayta poy paizei o zakk ta perisotera ta exei parei apo alloy an kai exei ena prosopiko ixo ops kai o slash exei .loipon den yparxei kalyteros o enas apo ton allo eina thema goystoy .oso gia pios paizei kalo chicken picking pare na akoyseis ligo albert lee kai kana kammia 100 akoma country kitharistes kai meta na mas peis an o zakk paizei kalytera .oso gia ton yngwie mporei na mi soy fenete kalos alla se merikes xiliades fainete kai an den ypirxe aytos mallon den tha ypirxan arketoi virtyozoi sto metal.exalloy des kai ti dilonoyn ,megaloi moysikoi gia ton yngwie opos kai o idios o vai .an ton esvisan sto g3 den isxyei giati h moysiki dn einai antagonistiki tora an esy thes na tin kaneis provlima soy .

Basika o Zakk einai kalos ki8aristas, alla einai blakas.
eisai k esy?

Το πρόβλημα είναι δικό σου που είσαι μέσα στη μάζα.
Για τα χρόνια που ασχολούμαι επαγγελματικά με τη μουσική και την κιθάρα, εκφράζω αυτή τη γνώμη._

Basika o Zakk einai kalos ki8aristas, alla einai blakas.
eisai k esy?

Είναι απλά Αμερικάνος από τα ράτζα του Texas.
Μόνο σε ότι αφορά για πολέμους και τη χώρα του διαφωνώ, όχι για τις μουσικές του αντιλήψεις κτλ.
Συμφωνώ απόλυτα που κράζει φλώρους του τύπου limp dick και κολοκύθια τούμπανα.
Είναι άλλη φάση, Black Label Society με Black Label τρόπο ζωής που πηγάζει από τους 10 κανόνες του…
Είναι κακό να κράζεις τη φλωρία? :!:

Το πρόβλημα είναι δικό σου που είσαι μέσα στη μάζα.
Για τα χρόνια που ασχολούμαι επαγγελματικά με τη μουσική και την κιθάρα, εκφράζω αυτή τη γνώμη._[/quote]

kai ego asxoloymai kai ekfrazoi tin dikia moy.dld eisai o sostos kai emeis lathos?min fanatizese giati den einai kalo