Παράπονα και άλλα από "Καλύτερες κυκλοφορίες τ&#95

στους κανονες λεει οτι απαγορευονται οι διαφωνιες ή οτι η αποψη περι μουσικης των Αντμιν ( αν ειναι δικη τους αποψη) ειναι νομος ??

Αυτο το επιχειρημα σου ρε παιδι μου με βουλωσε . Ναι εχεις δικιο . Σημερα μπαινω συνεχεια απο αλλον λογαριασμο και υπερασπιζομαι τα ποστ μου . Τι να κανουμε αυτος ειμαι . Εχω πολυ μεγαλο θρασος . Το οτι απεφυγες να πεις κατι για το ποστ μου μου δειχνει οτι παραδεχεσε πως ετσι εχουν τα πραγματα . Τωρα για αλλη μια φορα ξερω οτι θα με ειρωνευτεις θα με θηξεις και γενικα δεν θα με σεβαστεις ασχετα με το αν σου μιλαω ευγενικα .

Eγω εβρισα τον ντεναντερ.Εμενα επρεπε να βρισει.
Οι Κρισπ Κουρου Μοντε Κοζης δε νομιζω να εφταιγαν σε κατι ετσι ναιτ σκαι?

εννοω οτι εχουν 5000 ποστ στα οφ τοπικ και 500 σε θεματα που αφορουν τη μουσικη . Και απο τα 500 που αφορουν τη μουσικη τα 400 ειναι και παλι οφ τοπικ (κραξιμο ασιναρτισιες κτλ) . Εσυ δεν εισαι ενας απο αυτους αυτο το γνοριζεις . Αλλα σιγναλ μην αρνηθεις οτι κατι τετιο δεν συμβαινει …

Αυτοι που αναφερεις ειρωνευονται συνεχεια διαφορους , οποτε ειχε ενα δικιο…

Και το θεμα ειναι γενικοτερο, δεν ξεκιναει και τελειωνει στην προσωπικη σας κοντρα.

''Αντιθετη αποψη( και μαλιστα αντιεμπορικη…) ----> ‘’ τι λεει παλι ο γραφικος ‘’

Αυτο ειναι το θεμα.

Επειδή μάλλον δεν τα πιάνεις και εύκολα, ΝΑΙ, ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ που έχεις κι άλλο λογαριασμό. Εντάξει; Γκέγκε; Το 'πιασες ή να σε πάρω και τηλέφωνο να στο πω; Η ειρωνεία είναι το λιγότερο, όταν το παίζεις έξυπνος και νομίζεις ότι θα κοροϊδέψεις τους άλλους. Πήγαινε λοιπόν κι εσύ σε ένα δημοκρατικό φόρουμ, όπου οι αντμίνς θα κάνουν (περισσότερο) τα στραβά μάτια και θα σε αφήνουν να είσαι ο έξυπνος της υπόθεσης επειδή έτσι… είναι δημοκρατικά.

υπάρχουν μοντς και αντμιν να κρατούν σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο το φόρουμ.
αφού το κάνετε ήδη,βρίζετε δλδ και σε άλλα φόρουμ,είναι ένα άχτι το ροκιν ε?

Εισαι καθυστερημενος παιδι μου ? βριζω εγω σε φορουμ ?

Ουτε εδω βριζω, μιλαω με σεβασμο χωρις περιττες λεξεις , αλλοι ειρωνευονται…

Νταξ, και λίγη ασυναρτησία δε βλάπτει καμιά φορά βέβαια αλλά εδώ νομίζω υπάρχουν ανομολόγητα πάθη και άλυτα μυστήρια.

Η πλάκα είναι ότι εγώ έχω ακούσει μόνο 3 φετινές κυκλοφορίες ολόκληρες (Rotting Christ, Therion, Mystic Prophecy), οπότε αποσύρομαι διακριτικά από το θρεντ πριν με πάρουν κι εμένα τα σκάγια…

Ωραια!!!Θα μου πεις λοιπον πως καταλαβα απο το πρωτο ποστ του συγκεκριμενου χρηστη οτι ηταν ο whitecross?
Μπορουν να βγουν χρηστες να το επιβεβαιβσουν που τους το ειπα κατ’ιδιαν.Αλλα ξεχασα η λεξη “παρεα” για εσενα σημαινει “κλικα” :wink:

ωραία,αν είναι έτσι,δε θα αλλάξεις εσύ τον κόσμο,μπορείς απλά να μην παρακολουθείς και χαλιέσαι κι εσύ.:wink:

Ρε ανθρωπε ειπες οτι εφτιαξα λογαριασμο για να υπερασπιστω τα ποστ μου . Βλεπεις κατι τετιο ? και κατι αλλο . Λεει πουθενα στους κανονες οτι απαγορευετε να φτιαξω λογαριασμο ? Ποιος κοροιδεψε εσενα η καποιον αλλον ? Το θεμα της δημοκρατιας εγω δεν το εθηξα μεχρι τωρα αλλα για να το κανεις εσυ παει να πει οτι εδω υπαρχει φασισμος . Το ποστ μου δεν θα το σχολιασεις γιατι τσουζει …

είχε καιρό να αναφερθεί.:slight_smile:

Σύσσωμη η συνακτική ομάδα σε Press Conference…Ο Κούρου είναι ευδιάκριτος …

Και γενικα με βγαζεις παραλογο απο τη στιγμη που εχω δείξει οτι γουσταρω το φορουμ . Τη γνωμη μου τη εχω πει σε διαφορα θρεαντ που με αφορουν . Εχω ανοιξει νεα θρεαντ , εχω κανει ποστα για καποια συγκτοτηματα και δεν εχω βρισει ποτε εδω μεσα οσο και αν το αξιζαν(ουτε καν σε πμ δεν εχω βρισει) .Απλα αυτα που ειδα στο συγκεκριμενο θρεαντ δεν μαρεσαν και ειπα τη γνωμη μου . Τοσο καιρο δεν εχω δωσει καμια αφορμη για να μου απευθυνεσε ετσι

Ο πίσω δεξιά με τα γυαλιά ειναι ο Αngmar?

:lol: :stuck_out_tongue:

Ποιος ειναι ο λογος να ειρωνευεσαι καποιον , επειδη θεωρει κακους καποιους δισκους ?

δεν το χω παρατηρησει
ισως γιατι δεν ασχολουμαι και τοσο πολυ με τα οφ τοπικ

για κραξιμο δεν εχω πετυχει ή δεν θυμαμαι

δεν ξερω ρε συ
συνηθως τα ποστς που διαβαζω τα δικα τους ειναι σχετικα
και ποτε δεν προκαλουν τετοιες αντιδρασεις
παρολο που ναι πορωμενοι με αυτα που ακουνε

Σημασια εχει ο τροπος που το κανεις. Οταν ισοπεδωνεις ολοκληρωμα ιδιωματα ε εισαι γραφικος και σηκωνεις καργα δουλεμα.

Και σου ξαναθυμιζω οτι η ‘‘σαβουρα’’ περιειχε πολλα ιδιωματα… :wink: