Κουτί Παραπόνων

Αυτο μου θυμιζει λιγο υπερασπιση Κουγια και “το παιδι ειχε αποβληθει κι απο το σχολειο, ειχε αποκλινουσα συμπεριφορα”.:stuck_out_tongue:

Εμενα μωρε ποτε θα μου βγαλετε καναν ποντο, ουτε τακουνι δεν μπορω να φορεσω πια.
Τους εφαγα και για ανουσιο λογο οχι τιποτα αλλο.:slight_smile: Χιχ.
Με αγαπη ειναι αυτο ε, μην πεταχτει κανας μοντες και αρχισει παλι περι γκρινιας σοφικαπατος.:slight_smile:

Aπλά το ποστ του χόκαμ αφορούσε τους χρήστες του οφφ-τόπικ περισσσότερο ενώ οι συγκεκριμένοι αφορούν περισσότερο το μουσικό κομμάτι του φόρουμ. Βέβαια καλά κάνεις και το θέτεις.

Να πω φυσικά ότι και εγώ θα τους ήθελα πολύ να έγραφαν στο φόρουμ. (ειδικά τον μεηντεν που είναι αδυναμία τα ποστς του :oops:)

Παρόλα αυτά, μπορεί αυτοί να σταμάτησαν, ο καθένας για τους δικούς του λόγους ας μην το αναλύσουμε πιο συγκεκριμένα, όμως έχουν έρθει άλλοι χρήστες που έχουν κάτι να πουν -αν και σε διαφορετική μουσική κατεύθυνση. Έτσι όπως το βλέπω εγώ τουλάχιστον.

Εμενα παντως αυτο το ignore button πολυ μου αρεσε!Δεν ξερω ποσο καιρο ειναι κει,αλλα τωρα το ανακαλυψα και χαρηκα ιδιαιτερως!Να μια πολυ καλη πρωτοβουλια.“Μπαναρε” και συ τον χρηστη που σου ζαλαει τα κακαλα…:slight_smile:

Λογικό δεν είναι; Αν ήταν διαφορετικά, τότε όλοι οι χρήστες θα είχαμε από 5 πόντους. Πάντα λαμβάνουμε υπ’ όψιν τη συνολική συμπεριφορά.

@ Σόφι,
Ας μη το γυρίσουμε όμως τώρα, στο “γιατί μου ρίξατε εμένα πόντο;” γιατί βαριέμαι να την κάνω τη συζήτηση. Ας μείνουμε στο τι δε μας αρέσει στο φόρουμ και στο οφ τόπικ. Το άλλο δε θα βγάλει πουθενά :wink:

@ Manos
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου

Προφανως και δεν θα βγαλει πουθενα γιατι δεν υπαρχει και κατι να πιασουμε εξαρχης. Εγω εχω καταλαβει τον λογο(?) που εφαγα ποντους, δεν ζητησα το γιατι, αν και συνηθιζεις να παραποιεις αυτα που γραφω. Απλα χαβαλε κανω, εδω και πολυ καιρο.:slight_smile:

Sorry for the interference.

ok then

τι ακριβως ειναι οι ποντοι που λετε?

Εγω 'εχω έναν πόντο !!

Ειναι γαματο και ευγε που προστεθηκε αλλα…
Μας συγχωρείτε ο χρήστης “ταδε” είναι συντονιστής / διαχειριστής και δεν επιτρέπεται να τον προσθέσετε στην λίστα αποκλεισμένων.

So unfair.:frowning:

ποποποποποπωωω τι κακοι που ειστε…#-o

στο καλσον:lol::lol::p#-o

εγω εχω 2
και δεν βγαινουν λεει
γκρρρρρρρρρρρρρρρ

Μη γράφεις βλακείες σε αυτό το thread.

Ρε σεις, πόντο επειδή είπα μαλάκα τον παπαρδέλα επειδή έδερνε Γεωργιανό συμμαθητή του; Την παλεύετε; Πιο σημαντική είναι η λεξούλα αυτή; Γιατί από ό,τι είδα το (ρατσιστικό) ποστ του δεν το σβήσατε. Δηλ είστε κατά της λέξης μαλάκας αλλά υπερ του ξύλου Γεωργιανών;

Αλλά μάλλον κι εσείς είδατε την αιτιολογία

και είπατε “μπράβο το παιδί τότε, καλός παπαρδέλας”.

Τεσπα, λίγο πιο βαθιά στα σκατά πλέον (για μένα πάντα)

Εφόσον σας ενοχλούνε ποστ μερικών γιούζερ ή και threads τα οποία έχουν φτιάξει μπορείτε πολύ απλά να μη τα διαβάζετε.

Ε τότε γιατί διαβάσατε αυτό που τον λέω μαλάκα;

Funny.

Μα αφού αυτό μου λες. Αφού ο παπαρδέλας (let’s face it) είναι μαλάκας και απ’ ό,τι φαίνεται ήταν και βίαιος μπούλης στο δημοτικό, αντί να κάνετε τη δουλειά σας και να σβήνετε κανα τέτοιο εξώφθαλμα ΑΘΛΙΟ ποστ, καλύτερα ο γιουζερ να μη διαβάζει τις πίπες του παπαρδέλα και του κάθε παπαρδέλα, ώστε να μην εκνευρίζεται, να μην τον λέει μαλάκα και να μην τρώει πόντο.

Φανι αζ χελ

(όπως είπα, πιο βαθιά στα σκατά)

Σχετικά με papardela και τα παράπονα για το επιθετικό ποστ που σβήστηκε.

To post του για τον γεωργιανό ήταν όντως άσχημο. Απο τις Βλακείες του με β κεφαλαίο. Και ένδειξη της ηλικίας του.

Αλλά άμα αρχίσουμε να βρίζουμε έτσι αβέρτα μετά για κάθε βλακεία που λέει ο άλλος… θα κάνει και αυτός το ίδιο μετά, και θα μπούμε σε φαύλο κύκλο.

Γι’ αυτό λοιπόν, let it be. :wink:

Aπλα μια παρατηρηση.Ο κορμος του ποστ μου που σβηστηκε στο θρεντ περι ρατσισμου ηταν κοπυ/παστε κατα το μισο απο το φορουμ του zoo.Φαντασου δηλάδη πως κατι το οποιο επιτρεπεται στο zoo εδω απαγορευεται.8)8)

Ασχετο,αλλα μια απορια που εχω,που βλεπουμε τα πονταλακια μας;:-k