Κουτί Παραπόνων

ντάξει ρε ψηλέ σιγά! Δεν είμεθα και το cnn. Η πολύ σοβαροφάνεια μας έφαγε.

Το Ροκινγκ ηταν χορηγος επικοινωνιας της συναυλιας των υπογειων ρευματων;
Η ανταποκριση οπως παντα που ειναι; :-k

η συνήθης πρακτική μας είναι να καλύπτουμε όσες περισσότερες συναυλίες μπορούμε, αλλά δυστυχώς αυτό δεν είναι πάντα εφικτό :frowning:

Ναι το ξερω απλα επειδη στην συγκεκριμενη συναυλια ηταν χορηγος επικοινωνιας και καθε φορα που γινεται αυτο υπαρχει ανταποκριση.Απλα το ανεφερα δεν τρεχει κατι οπωσδηποτε :slight_smile:

δεκτό το σχόλιο :slight_smile:

τα αφιερώματα που κάνουν και οι κριτικές είναι [U]για εμένα[/U] τουλάχιστον αξιοθρήνητες.αυτο που κρατάει τη σελίδα θεωρώ ότι είναι η ενημέρωση για συναυλίες κ το πολύ καλό forum.

ε καλα δεν είναι και ετσι…και μια χαρά κριτικές έχει και ωραιότατα αφιερώματα έχουμε δει…απλά μερικές κριτικές έχουν παρουσιαστεί κάπως λάθος

απο περιεργεια , ποιες κριτικες σε οδηγησαν να κανεις αυτο το ποστ ;

καποιες που θυμαμαι και μου ειχαν κατσει καπως στραβα ειναι των
Il nino, των Ghost και Iron Maiden (η οποια αναλωνεται περισσοτερο σε μπα μπλα, παρα στην ουσια).οι κριτικες ειναι καλυτερα να ειναι απλες κ λιτες κ να αφιερονονται στην ουσια του πραγματος κ οχι αλλου.
τα αφιερωματα δεν με εκφραζουν με τον τροπο που γινονται.ορισμένα μου φαινονται πολυ κουραστικα,όπως τα πιο προσφατα (με το ρακουν σαν φωτο αν δεν κανω λαθος) και μεχρι να φτασω στο πρωτο μισο εχω ηδη βαρεθει.

κάτω τα χέρια από το ρακουν.! :stuck_out_tongue: χωρίς πλάκα, δεν εχει σχέση το ρακουν με αφιερώματα …η στήλη είναι άλλου ύφους

Κυρίως η ορθογραφία σου είναι ([U]για εμένα[/U]) αξιοθρήν[B]η[/B]τη.

δε χρησιμοποιούμε όλοι διορθωτή και από κεκτημένη ταχύτητα γίνονται και ορθογραφικά?

κι ούτε ένα ορθογραφικό στο παραπάνω ποστ, in your face stelios86 :!:

Αντί διορθωτή υπάρχει και το απολυτήριο δημοτικού.

Επίσης, μιας και τα (περισσότερα) παιδιά που αρθρογραφούν το κάνουν αφιλοκερδώς, θα μπορούσες να πεις ότι απλά δε σου αρέσουν τα όσα γράφονται. Η λέξη αξιοθρήνητος παραπέμπει αλλού.

Μην πλακωθείτε τώρα χωρίς λόγο φίλοι. ειρήνη ! :slight_smile:

την δουλειά μας στο ρόκιν μπορεί να την κρίνει ο καθένας όπως θέλει. όταν αρθρογραφείς δημόσια, ξέρεις ότι δεν μπορούν όλοι να συμφωνούν μαζί σου.

επειδή όμως το παρόν θέμα, έχει άλλο λειτουργικό χαρακτήρα, παρακαλώ όλα τα σχόλιά σας (καλά και κακά) να γίνονται στο αντίστοιχο του σχολιασμού κειμένων

ευχαριστώ πολύ

χεχεχε, σόρυ για το άκυρο ποστ, αλλά διάβασα

και μου φάνηκε πολύ αστείο:p

delete

ειναι αποψη μου…οσο για το αολυτηριο που λες…απο το παπι παντως (αν ξερεις τι σημαινει, που αμφιβαλλω…) μια χαρα αποφοιτησα…τσεκαρε καλυτερα το δικο σου (αν εχεις, που θα εχεις δλδ σιγουρα αλλα οχι αυτο που νομιζεις οτι εχεις,αλλα αυτο που μας δειχενςι)

κοιτα αδελφε.Αν γουσταρεις φασαριες κλπ οχι εδω.Μιλα με πμ τουλαχιστον.Εδω ειναι μουσικο φορουμ.

:wacko::dizzy: