Κουτί Παραπόνων

Πράγματι, ό,τι λένε τα παιδιά πιο πάνω. Εκνευριστικότατη και άθλια η διαφήμιση.

Μα τη Μπαναγία, βγάλτε το αυτό το γαμίδι. Το μόνο που κάνει είναι να σπάει αρχίδια και να βρίζουμε όλοι το Jack Daniels. Δηλαδή πείτε το και σ’ αυτούς που πληρώνουν για τη διαφήμιση και απ’ αυτή τη σκοπιά, ότι δεν κερδίζουν κάτι.

Μερικές φορές δεν δουλεύει κιόλας. Πατάω close,με βγάζει κεντρική,μπαίνω στο φορουμ,ξανα διαφήμηση και στην κεντρική πάλι.Αλλες φορές μου βγαίνει 2 φορές στην κεντρική με το που το πατήσω.Εστω βάλτε το να βγαίνει μία φορά σε pop up window που κλίνει πιο εύκολα

τι ειν αυτή η διαφήμιση? πού εμφανίζεται?

Ναι δεν καταλαβαίνω για ποια διαφήμιση μιλάτε.

Aλήθεια, είναι λίγο περίεργο αυτό με τις διαφημίσεις, πότε/ σε ποιούς εμφανίζονται.
Εμένα πχ τούτη εδώ ανοίγει μόνο μία φορά, μόλις μπω στο ρόκιν, και δεν με ξαναενοχλεί (φτου μην το ματιάξω δηλαδή)

Nαι κι εμενα.Σημερα μαλιστα δεν μου βγηκε και καθολου :-k

είναι ένα απαίσιο τρισάθλιο σπαμ βασικά!

Κατανοώ την ανάγκη να βγουν από κάπου χρήματα αλλά μη μας γαμάτε την ψυχολογία έτσι!!!

Καλή η διαφήμιση… αλλά τουλάχιστον να κάνει redirect στο forum όχι να μας πετάει στην αρχική του rocking. Είναι εκνευριστικό.

Μεγάλο πρόβλημα αυτό με τον διαγωνισμό που πετάγεται. Τουλάχιστον όπως είπε ο φίλος πιο πάνω να μας πετάει στα φόρουμ.

Και ειναι και μακριά ο Αύγουστος ρε γμτ. #-o

Το θεμα ειναι οτι οταν πατας εκει που λεει ‘‘πατα εδω’’ σε βγαζει σε ακυρη σελιδα.Εμενα συνεχεια με βγαζει στο φβ:-k

Ε λοιπόν ναι, το adblock είναι η λύση!

Xαχαχαχα ναι κι εμενα,δεν μπορεις να κερδισεις. :stuck_out_tongue:

Ρε Μοντς πως γινεται να δηλωσω συμμετοχη;:-k

Το θεωρώ απαράδεκτο στην αναζήτηση να μην υπάρχει η επιλογή “αναζήτηση για ακριβές κείμενο” ή έστω να μπορούμε να ορίσουμε μια μέγιστη απόσταση μεταξύ των λέξεων που ψάχνουμε.

Μέγιστη απόσταση μεταξύ των λέξεων? Πραγματικά δεν παίζει να έχω δει πουθενά.

Ακριβές κείμενο βρίσκεις βάζοντας εισαγωγικά.

=D>=D>=D>

Σοβαρά περίμενες κάτι άλλο;

Τα παλαμάκια δεν πάνε στο σβήσιμο των ποστ.

Έφαγε πόντο, έφαγε πόντο :!: