Κουτί Παραπόνων

Δεν είναι το χρώμα. Είναι αυτό που αντιπροσωπεύει το χρώμα.

[SPOILER][/SPOILER]

Έλα χαλαρώστε όλοι.

Παιδες ο Καρβου δεν ειναι Moderator.

O kourou (και δεν ξερω ο monte) ειναι ο μοναδικος που μπορει να αλλαξει στατους
σε χρηστη του φορουμ.

Και τον ChrisP ο kourou τον έκανε? :-s

@rudy, για μένα προσωπικά δεν έχει να κάνει με τον karvou και τον κάθε karvou και τους mods και το status quo και ό,τι. Αφορά ένα ευρύτερο αίσθημα δικαίου και το ότι αν θέλουμε να είμαστε σωστοί είμαστε σε όλα κι όχι επιλεκτικά. Από τη μία πχ σβήνονται άπειρα ποστς, από την άλλη αυτό αγνοείται;

άχουτο μωρέ :’)

δεν τον έκανε κανείς. αν έχεις πάνω από (νομίζω) 5.000 ποστς μπορείς να αλλάξεις αυτό που γράφει κάτω από το όνομά σου και να γράψεις ότι θες :wink:

Λευτεριά στους mods.

[SPOILER][/SPOILER]

Moderation στην ελευθερία :!:

didn’t see that coming :oops: sorry :stuck_out_tongue:

Το forum ελέγχεται με συγκεκριμένους κανόνες, αν δεν αρέσουν σε κάποιον, μπορεί να ασχοληθεί με κάτι άλλο.
Νιώθω άβολα που υπερασπίζομαι καρβου.

Καλά ότι και να λέμε είναι λίγο, τόσα χρόνια τα ίδια και ακόμα χειρότερα…

Πατήστε λογοκρισία στο google θα σας βγάλει rocking.gr :lol:

Μόνο και μόνο τα αστραπιαία σβησίματα ποστ σε και καλά οποιουδήποτε τύπου ‘ΣΠΑΜ ΠΟΣΤ’ δείχνει τα πάντα, δεν σχολιάζω με χαρακτηρισμούς γιατί θα σβηστεί πρίν καν πατήσω υποβολή ποστ…

Τι είναι αυτά ρε σα δε ντρέπεστε; Θα χαλάσει η εικόνα της ΦΟΡΟΥΜΑΚΛΑΣ και της ΖΑΙΝΑΚΛΑΣ σας να ούμε;

Αλλάχτε το banner με ιεραποστολική εκκλησία, προτεστάντες ευαγγελιστές, οννεδ κατι παρεμφερές δε ξέρω
μη μπερδευόμαστε τσάμπα

Αφού το είπε κιόλας ο καρβου ότι τον πείραξε περισσότερο η ειρωνεία μου παρά τα βρισίδια του κράμπζοντι, γι’ αυτό μάλλον επενέβη ως άλλος κυανόκρανος παουερ ρειντζερ να επιβάλλει την τάξη και την ασφάλεια. Οι κανόνες του φόρουμ λένε άλλα βέβαια, αλλά είπαμε δεν είναι μοντ, απλά του έχει μείνει το κουσούρι.
Ευτυχώς δεν έχει το τηλέφωνό μου και μπορώ να βλέπω σινεμάδες ανενόχλητος :!:

τον επίτιμο μοντ μην πειράξετε μόνο :!:

Θα κάνω report [U]αυτό[/U] το post του lupin επειδή ήταν ειρωνικό. Ελπίζω να επέμβουν οι mods άμεσα.

:clapclap:

Το χαβα σου.Ο Καρβου δεν σβηνει ποστς αλλων χρηστων μονο μποτς και οποτε
χρειαστει.
Το πιο πιθανο ειναι να εκανε ρηπορτ και να τα εσβησα εγω ή καποιος αλλος.
Αλλα ωραιος.9 μηνες πριν το ποστ του Καρβου.Καιρο το περιμενες.

Ώπα τι έγινε; Από χθες που δεν ήτανε μοντ σήμερα πήγαμε στο ότι δεν χρησιμοποιεί όλες τις ιδιότητες του μοντ. Έλα και σε 1-2 μέρες θα παραδεχτείτε ότι είναι.

Βασικά δεν παίρνει θέση και κανένας άλλος μοντ? Όχι τίποτα άλλο, απλά είναι άδικο να κάθεται να τα απαντάει όλα ο Κοσμάς και να τ’ ακούει απ’ όλους, που στο κάτω κάτω μπορεί και τα περισσότερα απ’ αυτά να μην αφορούν δικές του κινήσεις.

Δεν είπα κάτι διαφορετικό νομίζω, δεν τα έβαλα με τους κανόνες εν γένει ή ό,τι. Έχει τεθεί ένα ζήτημα το οποίο κατά πώς φαίνεται αφορά κι άλλους.

Αυτό.
Αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας, ξέρεις πόσα κλικ απαιτούνται για να γίνει αυτό;

Δεν μπορώ να πω ότι έχεις απόλυτα δίκιο, αλλά δεν έχεις και εξ’ολοκλήρου άδικο.