Η πιο μεταλικη χωρα (ακα βαριεμαι)

λεπον, ποια θεωρειται την χωρα που αγαπαει περισσοτερο το μεταλ? π.χ. εχει μεγαλο αριθμο συγκροτηματων σε σχεση με τον πληθυσμο η εχειι βγαλει συγκροτηματα που τα θεωρειται σημαντικα?

Εδιτ΄ να ψηφισετε οποια θελετε.οι 10 παραπανω δεν ειναι δεσμευτικες

Φινλανδια ε

U.S.A.
Στη Φινλανδία είναι όλοι ανώμαλοι ρε. :expressionless:

Αιτιολογησε το

μαζι σου ειμαι, αλλα αγαπαω και στειτς

Θα το αιτιολογήσω περιγράφοντας μερικές από τις σημαντικές μπάντες της Φινλανδίας (αυτό δεν σημαίνει οτι δεν είναι καλές ε).

Stratovarius/Nightwish - ευνούχοι
Impaled Nazarene - smoke crack and worship satan
Sonata Arctica - αντιγραφείς ευνούχων

Guests:
Satanic Warmaster - 88

:stuck_out_tongue:

Σοβαρο ποστ ειναι αυτο?Θες να σου πω ποιον προσφατο πουλελθεντα χρηστη μου θυμιζεις με αυτο το ποστ?Η αιτιολογια που ειναι?

1)μεγαλη βρετανια : εβγαλε sabbath,maiden και priest

2)αμερικα : us power,thrash και death

3)σουηδια : γενναει σαν κουνελι τα συγκροτηματα!!!

αμερικη σαν συνολο πιστευω συγκροτηματων εχει τα καλυτερα!!

Αυτό είναι ένα tribute-μη σοβαρό ποστ. :!:

Ξέχασες τους ΧΙΜ ρε:!:

Θα το αιτιολογήσω περιγράφοντας μερικές από τις σημαντικές μπάντες της Φινλανδίας

Σημαντικες για εσενα θες να πεις.Γιατι οι ευνοιχοι και οι αντιγραφεις ευνουχων εχουν πουλησει καποια μυρια παραπανω απο αυτα που εννωεις εσυ σημαντικα.Εσυ θεωρεις στα 15 σου μουσικη οτι εχει βρωμα ξυσιματα και σνομπαρεις τη μελωδια.
Μην ανησυχεις.Στα 23 σου θα ακους Πλουταρχο :wink:

Ρε στον Βασσίλη απάντησα, που είπε για Χιμ. Οι μπάντες που ανέφερα εννοείται πως είναι σημαντικές. :wink:

Εγώ θα ψήφιζα Σκανδιναβία γενικότερα, καθώς έχουνε μια διαφορετική αντίληψη για το μεταλ. απ’ ότι οι άλλες χώρες, τουλάχιστον από εμάς. Είναι και πιο κοντά στις παραδόσεις τους βέβαια, με βίκινγκς κλπ…

στο φορουμ του ροκινγκ οι him ειναι ισως το πιο αγαπημενο συγκροτημα!!!αναφερεται σε καθε τοπικ ανεξαιρετως!!! :smiley:
εδιτ΄ σορυ για το οφ τοπικ

Μη βριζεις τα συγκροτηματα.Παταω :!:

Ακου οι ΗΙΜ συγκροτημα…:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κάποια Σκανδιναβική μάλλον… Θα πω όμως αυτήν που κατ’ εμέ έχει βγάλει τις καλύτερες μπάντες. Σουηδία με δεύτερη επιλογή τη Νορβηγία.

Μετά τις Σκανδιναβικές Γερμανία φυσικά

oυστ από εδώ άπιστοι!!!:smiley: ΗΙΜ ρεεεεε!!
τεσπα,ον τόπικ κι εγώ τη Φινλανδία λέω.

Να κάμουμε και κανα ποστ σχετικό με το θέμα τώρα όμως ε8)

Εμ…σχετικό με το θέμα είναι!:-s