Επειγοντως ενα δισκοπωλειο

Παιδια ψαχνω εδω και καιρο δισκο απο τους Slash’s Snakepit.Ξερετε ειναι το συγκροτημα που δημιουργησε ο Slash μολις εφυγε απο τους Guns.Δυο δισκους εχουν βγαλει It’s Five O’clock Somewhere Else και τον Ain’t Life Grand.

Εχω ψαξει στο Metropolis και PMW(και τα δυο Θεσσαλονικη).Aν ειναι δυνατο να προτεινετε μαγαζι στη Θεσσαλονικη διοτι μονο εκει πηγαινω συχνα.

Ευχαριστω προκαταβολικα:) :slight_smile: :slight_smile:

Βγάλε μία προπληρωμένη πιστωτική και…
www.amazon.co.uk ή www.ebay.co.uk :wink:

Δοκίμασε στα Reptile music Αλεξάνδρου Σβώλου δίπλα στο Μασούτη στη Ναυαρίνου, Μusicland. Μητροπόλεως περνάς την Παύλου Μελά(fena fresh), λίγο πριν βγεις στην Εθνικής Αμύνης στο δεξί σου χέρι και στο Alone που είναι σε έναν κάθετο δρόμο στην Τσιμισκή ( νομίζω Φιλ. Εταιρείας ) κοντά στην Εθν Αμύνης.

Το διαγραφω γιατι δεν διαβασα οτι ο gnr θελει δισκαδικο για Σαλονικα!Σορυ!!

Tο aint life grand υπηρχε στα ραφια του Rock City,μεχρι που δυστυχως εκλεισε.Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω στο Reptile υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να το βρεις μια και ειναι πολυ ενημερωμενο στο ειδος.Στο Μετροπολις και να το εχουν μονο κανα 2 απο κει κατω μπορει να ξερουν τον Slash,οποτε τρεχα γυρευε…

(Σχεδόν) άσχετο, αλλά ξέρει κανείς δισκάδικα στην Αθήνα που να έχουν alternative/indie βινύλια και κυρίως καινούριες κυκλοφορίες;

(Δεν ξέρω αν χρειάζεται καινούριο thread… γιατί κι εγώ δισκοπωλείο θέλω και τώρα το θέλω!:stuck_out_tongue: )

Ειναι εκει κοντα με το Nico Tattoo?:-k