Πως σας μπήκε το 2008?

Ξινα μας μπηκε το 2008.Χασαμε 20 ευρω στα χαρτια:( :frowning:

Δεν πειραζει. Αν δε χασεις δε μαθαινεις. Νομος…

Perfect I would say!

Μέχρι στιγμής καλά μας μπήκε πως θα μας βγει δεν ξέρω :-k :-k :-k

μία χαρά μπορώ να πω , αισιόδοξα με σταθερούς στόχους από πτυχίο μέχρι να δω metallica live το καλοκαίρι…:smiley:

Eπίσης αν δε μαθεις,θα χανεις…Βασικότερος νόμος…ΧΑ!:stuck_out_tongue:

μια χαρά μπήκε… έχασα βέβαια 10 ευρώ στα χαρτία αλλά μετά πήγαμε wizard και γουσταραμε!:smiley:
καλή χρονιά σε όλους!

Εγώ πάντως στα χαρτιά εξαπλασία τα λεφτά που έβγαλα!
Έκανα δύο καρέ μέσα σε μία ώρα, με το τελευταίο από αυτά να νικάω 2 κέντες 8) 8) 8)

Σκατα…Ειμαι αρρωστος απο το Σαββατο που μας περασε… :?

Ας μου πει καποιος περαστικα… :frowning:

Περαστικά ρε συ…μία από τα ίδια κι εδώ!:frowning:
Ακόμα να γίνω 100% καλά!

on topic: χάλια ξεκίνησε το 2008 και η μόνη καλή στιγμή ήταν το ότι κέρδισα το φλουρί!:stuck_out_tongue:
Αλλά εντάξει…εξελίσσεται καλύτερα, οπότε έχω ελπίδες!!

μας μπηκε με σεισμο…δν τα βλεπω καλα τα πραγματα…κατι σημαινει αυτο…

λετε να ρθει το τελος του κοσμο φετος?:stuck_out_tongue:

Μαύρα χάλια όπως συνήθως…Ευτυχώς βελτιώνεται στην πορεία…

Μαμηστε τα παιδια. Εχασα 45 ευρω στην 21. Ξερετε τι ειναι να κερδιζεις τα κερατα σου σαν μανα και στην τελευταια γυρα να σου φερνει ο αλλος 3 εφταρια και να σου περνει ολη την μπανκα???:blow: :evil: :x

Καλοι ηταν και οι αλλοι που μπαινανε με τις κεντες!

Βασικα 21 δεν την μπορω με τιποτα. Εχει ηλιθιους κανονισμους. Προτιμω blackjack, το internet ναναι καλα…

Οπως και το σκακι, ετσι και τα χαρτια δεν μπορω να τα παιξω σε ενα μηχανημα! Αλλιως ειναι η ατμοσφαιρα με τους αλλους…:slight_smile:

Περαστικούλια!!

on topic:
Το 2008 μπήκε πολύ ωραία! Δηλαδή όλες οι μέρες του μέχρι σήμερα ήταν όμορφες!
Το μόνο άσχημο που συνέβη… έχασα το Coda…:frowning:
Αλλά θα το ξαναπάρω…δεν πειράζει…always look on the bright side είχα μαζί μου και το ΙΙΙ (δώρο της sofi-k :D) και έχασα το άλλο…! (ναι ξέρω πως δεν ήταν ανάγκη να χάσω τίποτα :stuck_out_tongue: η αφηρημάδα μου είνα γνωστή και δεν έφυγε μαζί με το 2007 :oops:)

Μπήκε, ε…; :-s

Καλα μπαινει και δεν καταλαβαινεις τιποτα?

Χι. Ο μαθηματικός συλλογισμός: λογικα θα αναφέρεσαι στο 8 στη θεση του 7. :roll:

ρε αλητη λεντ!!!Σεμνα…