Πως σας μπήκε το 2008?

Aν εξαιρέσω ό,τι πήγα να τρακάρω λίγο μετά την αλλαγή του χρόνου (τελικά πρέπει ν’ αλλάξω αυτά τα ήλιθια λάστιχα…), όλα ήταν μια χαρά…την πέρασα με καλούς φίλους και με πολύ γέλιο…

Μια χαρα με πολυ ποτο με τα φιλαρακια κ πολυ μεταλ κ πολυ επιτυχιμενη η 1η εκπομπη του χρονου στο ραδιο

Mε τον θειο μου τον Γοριλλα(παρατσουκλι γιατι ειναι τριχωτος:p :stuck_out_tongue: ) και την οικογενεια του,τρωγοντας ατελειωτες ποσοτητες σαλαμιων Λευκαδος και λοιπων αλλαντικων,ενω μολις τσακισαμε και τα τιραμισου πηγα στο ιντερνετ και ειδα το πρωτο βιντεακι για το 2008 απο το youtube…προτιμησα κατι cult,trash και εορταστικο ταυτοχρονα…παρακαλω απολαυστε το ειδωλο…

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow: :bow: :bow:

Nικος Summoning

πολυ βαρεμαρα παιδια σημερα…το 2008 τελικα οσο περνανε οι μερες βλεπω οτι μου παει χαλια…αλλα δεν κολωνουμε :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

ζορικα

Και τα πραγματα παν χειροτερα απο οσο τα ειχα φανταστει… :lightsabre:

Mπηκε ελεεινα κα τρισαθλια.Ελπιζω να αλλαξει.

Φουριόζικο σαν τυφώνας…Whatever that means…

Με απίστευτο γέλιο μέχρι δακρύων… ( κερδισα και τα φλουρια απο τις βασιλόπιτττες :stuck_out_tongue: )

ναι… έτσι μπράβο…

και τι κατάφερες? μμμμμ [-X [-X [-X

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A σε γενικές γραμμές καλά.:slight_smile: Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι την πρωτοχρονιά προέκυψαν κάποια προβλήματα σχετικά με τη μπάντα κατα τα άλλα…

…ψάχνοντας την γόβα στο σκοτάδι…Κατα τ’ άλλα δεν θα μπορούσε να ήταν καλύτερα!

Προμηνυεται σκοτεινή η χρονιά λοιπόν…:stuck_out_tongue:

…και δεν θα βλέπω δλδ…και θα με πιάσει η μέση μου… :-k :? :lol:

και θα σκυψεις και θα ερθω να σε σηκωσω!

Μη ξεχναμε οτι εισαι ερωτευμενη μαζι μου ε

τί καλός που είσαι…πάντα σκέφτεσαι τον συνάνθρωπο σου…

…για να το λες εσύ…:lol:

Με τα πόδια.