Χαιρετώ σας

Λοιπόν,ενδιαφέρον το site σας.Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις όμως.
-Είναι αποκλειστικά site συζητήσεων??
-Υπάρχουν downloads?

  1. Δεν καταλαβαίνω τι εννοάς…:-s Κουβεντούλα κάνουμε πάντως…

  2. Εδώ θα βρεις μερικά καλούδια:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2239

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4666

Τώρα, αν ψάχνεις επίσημες κυκλοφορίες για download ατύχησες…

Καλώς ήρθες όπως και να 'χει:)

χαχαχαχαχα εννοούσα αν απλά δεν υπάρχει κανένα είδος downloads.Πάντως αν θέλετε έχω πράγματα να ανεβάσω.

Επίσημες κυκλοφορίες απαγορεύεται να ανεβάσεις.
Στο forum μπορείς στα αντίστοιχα θρεντ να ανεβάσεις bootlegs κλπ αλλά ΟΧΙ επίσημες κυκλοφορίες.

όπως αναγράφεται και στους κανόνες του φόρουμ, απαγορεύονται ρητώς οι επίσημες κυκλοφορίες. Σε όλα τα άλλα είμαστε υπέρ της κοινοκτημοσύνης :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες και καλές μουσικές συζητήσεις :slight_smile:

Αρκεί να μην είναι επίσημες κυκλοφορίες… Τα υπόλοιπα ευπρόσδεκτα είναι :smiley: 8)

Έδιτ: Τον πρήξαμε τον άνθρωπο ακόμα δεν ήρθε:p

Δηλαδή,αν κάνω τάχα ένα cd(λέμε τώρα)με επιλογές δικές μου(τάχα πάλι) είναι οκ?

πάλι καλά που δεν είπε αν είναι κοπέλα, γιατί τότε θα τον ρωτάγαμε τι φοράει :stuck_out_tongue:

όχι, αν τα κομμάτια είναι από επίσημες κυκλοφορίες :wink:

Πες μας φύλο, ακούσματα μπλα μπλα μπλα…

Λοιπόν,είμαι κορίτσι.Ακούω τα πάντα,αλλά αυτό τον καιρό μου αρέσει πολύ το epic metal.
Δηλαδή,ξεχνάω το να ανεβάσω cds.Οκ.Αν είναι ανεπίσημεςε μόνο κυκλοφορίες όπως είδα και σε κάποια post που έστειλε κάποιος πιο πριν.

:lol:

Πάρτα karvou:p

τώρα φταίω εγώ να ρωτήσω τι φοράς? :lol:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας, θα βρεις πολλούς ακόμα με παρόμοια μουσικά ακούσματα για να προτείνετε ο ένας στον άλλο νέους ήχους και συγκροτήματα :wink:

χαχαχα γιατί να τα πάρει ο karvou?Είπε οτι είμαι αγόρι?

Πες οτι ακούς και ΜΑΝΟΒΑΡ:!:

μίλα καλύτερα ρε αλήτη!!!:stuck_out_tongue:

σταματώ το πείραγμα, γιατί θα τρομάξει η κοπέλα, θα μας παρατήσει και μετά δε θα έχετε σε ποιαν να την πέσετε… :stuck_out_tongue:

Ε να μην ρωτήσεις.Καλώς σας βρήκα.Αν κάνω μπινιά μπορώ να ανεβάσω?Δλδ,να έχω και καλά ανεβάσει ένα έγγραφο Word και να έχει εκεί μέσα το link για το δίσκο?:smiley:

Γιατί τόση κάψα να ανεβάσεις κάτι?:-s

Ακούω manowar μου αρέσουν και oι accept.8)

Γιατί η μουσική είναι αναφαίρετο δικαίωμα κάθε πολίτη και το να πληρώνεις για να απολαμβάνεις αυτήν την τέχνη είναι ανούσιο πιστεύω.