Αστεία σκηνικά!

Τους το κρατάς για έκπληξη;
Ok, μπορείς να μας θεωρείς για πολύ ακόμα χαζούς αλλά τα ψέματα θα τελειώσουν σύντομα.

Τους το κρατάς για έκπληξη;
Ok, μπορείς να μας θεωρείς για πολύ ακόμα χαζούς αλλά τα ψέματα θα τελειώσουν σύντομα.[/quote]

Λες να είναι ο θυληκός S_apator;

Τους το κρατάς για έκπληξη;
Ok, μπορείς να μας θεωρείς για πολύ ακόμα χαζούς αλλά τα ψέματα θα τελειώσουν σύντομα.[/quote]Ε για μισό λεπτό!!Μπαίνω τόσο καιρό αν ήταν να χω κάνει κάτι θα το είχα κάνει…Και στη τελική δε χρειάζετε να απολογηθώ για ποιο λόγο δε θέλω να πω όνομα…Ο Angel (μπαμπάς) ξέρει πολύ καλά ποια είμαι και εγώ του χω ζητήσει να μη πει τίποτα γιατί πολύ απλά είναι δικαιωμά μου να μη το πώ…Δε με νοιάζει τι πιστεύει ο καθένας εδω μέσα ας νομίζουν ότι είμαι η Ice Queen ή ο θυληκός σαπαρα…Προβλήματα δεν έχω δημιουργήσει και ούτε πρόκειται να το κάνω…Τέλος δε θεώρησα κανένα χαζό κύριε κουρου!! :roll:

Πρόβλημα δε δημιούργησες, από τη στιγμή που μπαίνεις με διαφορετικό nick όμως πάει να πει ότι μας κοροϊδεύεις. Εάν αυτό το θεωρείς εσύ σωστό εγώ πάω πάσο και αν δεν είχα αναφέρει οτιδήποτε είναι γιατί όντως δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα.

Για τους άλλους δεν ξέρω, εγώ πάντως δε νιώθω ωραία ξέροντας ότι ο καθένας μας εδώ μέσα ίσως έχει από 2-3 nicks και μπαίνει πότε με το ένα και πότε με τ’ άλλο.

Δε το χω κάνει αυτό κύριε kourou και δε κοροιδεψα κανέναν σας!!Πολύ απλά τον αν την λέω σε κάποιους που είχαν προηγούμενα με άλλους δε σημαίνει ότι κοροιδεύω απλά ψάξε να βρείς την αιτία…Αν ενοχλώ μόνο και μόνο επειδή δε λέω όνομα και τα σχετικά αποχωρώ χωρίς πολλά πολλά!!Τέλος! :?

Ειρήνη υμίν… Πάρτε παράδειγμα από εμάς τους μεγαλύτερους…

Κοίταξε, το θέμα δεν είναι προσωπικό.
Εάν πραγματικά με είχε πειράξει θα είχα μιλήσει νωρίτερα.

Απλώς η παρούσα συμπεριφορά σου δε νομίζω να είναι η πρέπουσα. Δεν καταλαβαίνω δηλαδή γιατί πρέπει να μας τη βγεις κι από πάνω και να βγούμε εμείς οι φταίχτες;

Ξέρεις ποιο είναι το θέμα, οπότε εάν είναι να λυθεί, ας το αφήσουμε γιατί δε μ’ αρέσει κι εμένα να γίνομαι κακός λόγω του ότι δε θέλω να πειράξω κανέναν και να μαθευτεί η αλήθεια.

H δική μου συμπεριφορά είναι καλύτερη απο πολλών εδω μέσα που στη τελική έχουν ονόματα και photo.Εγώ εδω μέσα έχω και ημερομηνία λήξεως διότι δε θα μαι για πάντα!'Ομως δε φέρθηκα άσχημα σε άτομα που δε μου φέρθηκαν άσχημα…Τέλος υπάρχει και το θέμα της πλάκας που αν δε το κατάλαβες στα τελευταία posts δε τα λεγα σοβαρά(για name κλπ)…Anyway δε έχω κάτι μαζί σου και ας τελειώσει εδώ το θέμα… :?

Εγω παντως εχω να πω οτι καπου εχει στραβωσει το θεμα εδω μεσα…Σε λιγο αντι για foroum σχετικο με την μουσικη θα καταντησει να εχει περιεχομενο τυπου Τατιανας Στεφανιδου…Σχετικα με το ζητημα της ανωνυμιας νομιζω οτι ειναι δικαιωμα της(οπως και του καθε ανθρωπου) και δεν σας πολυπεφτει λογος…Ειδικα απο την στιγμη που γινονται τα χειροτερα εδω μεσα νομιζω φιλε kourou οτι ησουν αδικος…Αυτα τα ολιγα…Γιωργος

Φίλτατε dreamdancer όλο αυτό δε γίνεται για να μας πει το όνομα της, αλίμονο. Αυτό μας έλειπε να ζητάμε από τον καθένα να μας πει το όνομα του.

Σε λιγο αντι για foroum σχετικο με την μουσικη θα καταντησει να εχει περιεχομενο τυπου Τατιανας Στεφανιδου

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Κάποιοι άλλοι δεν έχουν όμως απ’ ότι φαίνεται την ίδια άποψη.

WhenSilenceCries, η συμπεριφορά σου ως χρήστης είναι άψογη, δεν αντιλέγω.

Τέλος υπάρχει και το θέμα της πλάκας που αν δε το κατάλαβες στα τελευταία posts δε τα λεγα σοβαρά(για name κλπ)

Δεκτό αλλά πιστεύω ότι όταν κάποιος μιλάει σοβαρά και του απαντάς με “πλάκα” περιπλέκονται ακόμα παραπάνω τα πράγματα.

Aποβαλεται ρε αυτη τη μιζερια!!!
Αυτες οι καταστασεις (forums) φτιαχνονται για να γεμιζουμε το χρονο μας και αν κατσει να γνωριζουμε και ανθρωπους που εχουν τα ιδια ενδιαφεροντα με εμας,οχι να τι λεει ο ενας στον αλλον.Μην μιζεριαζεται και εδω μεσα!!!
Για την μουσικη μας ειμαστε εδω και οχι για να δουμε ποιος ειναι πιο εξυπνος!
Αυτο παει και για αλλα threads,οχι μονο για αυτο.

Rock N Roll ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Καλα, λιγες μερες δεν μπηκα και το κανατε… :evil:
Ο καθενας μαλωνει με καποιον

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τα off topic εγώ τουλάχιστον τα είχα εκλάβει κάπως πιο free και πιο ανάλαφρα, συνηθίζοντας να την λέμε ο ένας στον άλλο, είτε sic είτε πιο χονδροειδώς, χωρίς θέλω να πιστεύω να το παίζουμε ο ένας πιο έξυπνος απ’ τον άλλο… Προσωπικά το συγκεκριμένο forum αποτελεί την καλύτερη χαλάρωση, σε μια πολύ πιεστική καθημερινότητα, τα off topic θα έλεγα ότι αποτελούν κάτι σαν σπίτι μου… Ωστόσο επειδή το συγκεκριμένο στυλ χαβαλέ (υπερβολικός) βλέπω εσχάτως να παρεξηγείται, λυπάμαι αλλά δεν θα ξαναμπώ στα off topic, αφού πλέον βλέπω πράγματα που με χαλάνε και δεν με διασκεδάζουν!!!
Μόνο στα μουσικά και σε καμμία περίπτωση off topic!!!

ΑΧ ρε θείε!!!Έχεις δίκιο σ αυτό μεγάλο αλλά μερικοί το χουν ξεχάσει αυτό.Δεν είναι λόγος να μη ξαναpostareis στα off ας το κάνουν άλλοι…Όσο για το μπαμπά έχει δίκιο οπως και να το πάρεις…Ελπίζω να τα βρείτε γιατί δε λέει για βλακείες να στε έτσι… :frowning: Το δικό μου θέμα το αφήνω στην άκρη και δε το συνεχίζω γιατί τότε είναι που θα γίνω sapar…Anyway…post on!!! :wink:

Ξεκόλλα ρεεεεεεεεεεε!!!Ποιος εσχάτως παρεξήγησε το χιούμορ σου???Σιγά μία φορά δεν σημαίνει κάτι!!! Αρνούμαι να ξαναγράψω σε off-topic όσο ο master των europe δεν γράφει !