Αστεία σκηνικά!

Ακούστε σκηνικό!!!Ήμουν στη παραλία με τη παρέα μου(Ν.Μάκρη) και εκεί που σαχλαμαρίζαμε ανακάλυψε μια φίλη μου πως έχει πάπιες λίγο πιο κάτω που βολτάριζαν στην άμμο…Ξαφνικά σηκώνετε η φίλη μου και αναφωνεί με έκπληξη “ΑΑ έχει πάπιες!!”.Αρχίζει να τρέχει σα χαζό προς αυτές αλλά εκεί που έτρεχε είχε δίχτυα απο ψαράδες με αποτέλεσμα να μπουρδουκλωθει το ζώον και να φάει μια τούμπα όλη δικιά της!!Οι πάπιες τρόμαξαν και άρχιζαν να σκούζουν!!Αυτή έσκουζε γιατί λερώθηκε και γω να χω λυθεί στα γέλια!!Ίσως να μη σας φανεί αστείο αλλά πείτε και σεις σας σκηνικά να μη χαίρομαι μόνη μου!! :stuck_out_tongue:

bravo whensilencecries. clap clap.

αχαχχαχαχαχα… unholy έπρεπε να το πεις κάπως έτσι : blavo whensilencesries clap clap :stuck_out_tongue: <------πιστό αντίγραφο…

Βασικά αστεία σκηνικά έχω μπόλικα όπως το χειμώνα στην Κηφισιά είμαι εγώ με ένα φίλο και έχει βρέξει ενώ κατηφορίζουμε από το Κεφαλάρι στα Goody’s,συναντάμε 2 super γκόμενες σε μία απόσταση 15 μέτρων και λέει ο φίλος “μαλα(λογοκρισία) θα τους μιλήσω” στα 10 μέτρα “μαλα(λογοκρισία) να δεις που θα τις ρίξω” στα 5 μέτρα ο φίλος τρώει μια γλύστρα και σοριάζεται ακριβώς μπροστά στα πόδια τους…Οι γκόμενες και εγώ ψωφάμε στο γέλιο ενώ αυτός στην προσπάθεια να σηκωθεί ξανάπεσε…Φυσικά το μόνο που έριξε εκείνο το βράδι ήταν το ηθικό του…

whensilencecries τι δουλειά είχες Νέα Μάκρη???Από εκεί είσαι??? Σε ποια παραλία έγινε αυτό? :slight_smile:

'Ατα είχαμε πάει!!Δε ξέρω πως τη λένε τη συγκεκριμένη παραλία!!!Unholy my love με συγκινείς!!!Ξέρω ότι θέλεις να μου μοιάσεις αλλά ποτέ δε θα γίνεις σα κ μένα…Θέλει πολλά προσόντα!!! :wink:

nai. monopshfio iq gia paradeigma.

Ε ναι γιατί το δικό σου είναι στο μείον κάτι…Μουάτς!!

oxi iwanna.

'Οχι Αρετη.

Oxi Atonia/Dusleksia.

Oxi Atonia/Dusleksia.[/quote]Ακόμα ένα άλλο topic που το έκανες σαλάτα!!Το θέμα είναι ότι αυτά που λες τα καταλαβαίνεις μοναχούλης σου!!! :roll:

Με Αρετή & Τόλμη που λέμε?

Oxi Atonia/Dusleksia.[/quote]Ακόμα ένα άλλο topic που το έκανες σαλάτα!!Το θέμα είναι ότι αυτά που λες τα καταλαβαίνεις μοναχούλης σου!!! :roll:[/quote]

giea, mono egw k opoios allos exei ta “prosonta” pou aneferes prwtistws, gia na syneidhtopoihsei to ba8utero nohma tou post mou se sunduasmo me thn para8esh sto diko sou.

Αs you wish then!Εσύ ξέρεις! :wink:

:wink:

Τελικά Ιωάννα σε λένε ή Αρετή;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Unholy rules

Μαλλον Λουκία , (μολις εφαγα και ενα πιρισκι Λουκανικο )

Μαλλον Λουκία , (μολις εφαγα και ενα πιρισκι Λουκανικο )[/quote]

Σελήνη says: Αλέξη τι είναι πιρισκί;

Μάλλον με Τόλμη και Γοητεία

Μαλλον Λουκία , (μολις εφαγα και ενα πιρισκι Λουκανικο )[/quote]Είπαμε όχι και Λουκία!!!Θα μάθετε soon μωρά μου!!! :wink:

Ως τότε μπορούμε να σε λέμε Λουκία