Εξεταστική

σημερα ονειρευτηκα αποτελεσματα απο τα δυο μαθηματα που εδωσα

Πω, σε κανα δυο χρόνια θα το παθαίνω κι εγώ!! :lol::lol::lol:

δε μας αφηνε ο μαλακας σημερα να γραψουμε αν δε βρουμε κολλες αναφορας γιατι το πανεπιστημιο δεν εχει λεφτα για κολλες λεει,τα ξοδεψε ολα σε strapon για να τους πηδανε οι γυναικες τους

γιατι δε γραφατε πισω απο τις αφισες της δαπ,πασπ,μασ?

τσκ τσκ τσκ

Α είναι συνηθισμένο φαινόμενο και σ’ εμάς σε συγκεκριμένα μαθήματα. Αν δεν έχεις κόλλες και δε βρεις, δε γράφεις απλά.

Και σε μας σε όλα τα μαθήματα μας υποχρέωναν να παίρνουμε κόλλες αναφοράς απ’ το σπίτι:!: Τον τελευταίο χρόνο, μην πώ μισό, άρχισαν να μας μοιράζουν ΚΑΙ με σφραγίδα παρακαλώ ΚΑΙ με κενά να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου παρακαλώ, αμέ:!: Τόσο ανάποδοι είμαστε…

Για ΕΚΠΑ:

http://www.deanphil.uoa.gr/proboli-newn/e3etaseis-31hs-ianoyarioy.html

Πάμε γι’ άλλα boys and girls.

ξαναονειρευτηκα αποτελεσματα

αμα γραψω καλα αυριο τη μετα τη συναυλια του γουοτερς σας κερναω ολους στην αθηνα

Κανονίζουμε μετά τη συναυλία να βρεθούμε όοοολοι οι φορουμίτες; Ναι ρε διάολε:!:

παμε να κοπουμε σημερα φυσικη γιατι ειχε 2x ip σαββατοκυριακο

ασε μας ρε σαιλεντ! :stuck_out_tongue:

γαμηθηκε σημερα…

μας ξεχεσε ολους

Εξεταστικη και μαλακιες…

:stuck_out_tongue:

Αναλυση 1 πηγε ακλαφτη κι ας ειχα διαβασει.Σεπτεμβριο ειμαι αποφασισμενος να την περασω και με βαθμο.

χα καλο^

εχω παρει την κιθαρα και βγαζω τραγουδια με την θεωρια που εχω.

μαλακες πιανει.

εγκληματολογία σήμερα μετριότητες. Η ερώτηση ήταν τόσο γενική που ή πέρασα με βαση ή κόπηκα. Θα δειξει.
Συνεχίζουμε δυναμικά με διπλό χτύπημα φιλοσοφία/πολιτική οικονομία τη Δευτέρα!

ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ειναι να ειναι Ιανουαριος-Φεβρουαριος και να μην εχω να ποσταρω τιποτα σε αυτο το θρεντ… :rasta:

Αγγλική ποίηση φυσήξαμε, εφαρμοσμένη γλωσσολογια σήμερα μάλλον τον ήπιαμε αξιοπρεπώς. Πάμε για καναδική λογοτεχνία τώρα. 8)