Αγαπημενο σκανδαλο

Eπειδή εγώ όλα αυτά δεν τα θυμάμαι πότε/αν έγιναν, τα λένε οι κομμουνισταί μάλλον, θα πω ότι το αγαπημένο μου σκάνδαλο είναι ότι κέρδισε ο Ντίμα Μπιλάν :evil: :evil: Δεν το αγαπώ αυτό το σκάνδαλο αλλά τέλος πάντων…

Αυτο ειναι πιο σοβαρο σκανδαλο οντως. Αυτοι οι αθεοι κομμουνισται παντου χωνονται. Ου.

edit/ δεν χωνονται. βασικα εχουν τη βοηθεια του σατανα.

Συγνώμη αλλά…

Η “33χρονη” είσαι; :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Για να δουμε και με την Siemens τι θα προκύψει…

Τιποτα, τι να γινει δηλαδη? Το πολυ τα καρατομηθει κανας τριτο-δευτερος και εσωσε η δουλεια.

Κανεις λάθος…Η ανεξαρτητη Ελληνική δικαιοσυνη θα αποδωσει τις ευθύνες οπου πρέπει…

#-o :lol: :lol:

Καλα ειπαμε οχι κι ετσι :Ρ
Ηθελα να τονισω τη διαφορα σε σχεση με τ’ αλλα.

Ελα ρε μας φαγανε οι υποκλοπες…

Υποκλοπές. Γούσταρα πάρα πολύ γιατί ήταν και αφορμή να μάθω το ηλίθιο GSM, και είχε και ωραίο παρασκήνιο. Και φυσικά γιατί ήταν υπέρτατη χακεριά! :smiley:

Όλα τα ροζζζζ φυσικά…Τι ερώτηση…

εγω 1 ξερω, τα γελια που καναμε με τον ζαχοπουλο δεν θα τα ξανακανουμε με αλλο σκανδαλο(πολιτικο…):yes:

Τι λέτε? Εις την Ελλάς ουδέποτε υπήρξαν, ούτε θα υπάρξουν ποτέ σκάνδαλα. Αυτά είναι ψέμματα που διαδίδουν αι κομμουνισταί, όπως αναφέρθηκε πιο πάνω. Ναι, εις τους φοιτητάς απευθύνομαι… (Πανούσαρος ρε!)

Μιας και το πετυχα καπου σημερα, σαν του Bill του Κλιντον δεν υπαρχει.

Μονικα, ελπιζω να μην το εχεις κανει αυτο!

[SPOILER]

[/SPOILER]

Διοτι σου εφεξε! Σημερινη ειδηση:

Εγω πιστευω οτι οντως δεν τα τσεπωσες. Ερωτευμενη ησουν εξαλλου. Ετυχε να ερωτευτεις τον πλανηταρχη που δυστυχως για σενα ηταν μεγας γαμικος και συζυγος της Χιλαρυ, μπρρ…