ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

Καλησπέρα είμαι ο stef είμαι 35 ετών και ακούω CLASSIC ROCK , HARD ROCK , METAL από το 1986. Ακούω και τον ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΣΩΚΡΑΤΗ ΜΑΛΑΜΑ, ΑΛΚΙΝΟΟ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΡΙΝΑ.
Αυτή την στιγμή ακούω MASTER OF PUPPETS, δεν είμαι τόσο κολημένος με συγκροτήματα και είδη του metal και του rock όσο με δίσκους, και αυτός είναι μέσα στους 10 πιο αγαπημένους.
Ακόμα βαρέθηκα τις ταινίες που παίζει o Orlado blum…
Eίμαι σίγουροσ ότι θα έχουμε ενδιαφέρουσες συνομιλείες!!!

καλα ποστς,τσεκαρε μονο το τελικο ς ειναι αντιαισθητικο να βαζεις το τελικο σ ετσι!!!ναι ουτε εγω τον παω αυτον τον βλοομ-βλοομ!!

καλως ηρθες! καλα ποστς! ναι οντως ο συγκεκριμενος ηθοποιος δεν την παλευει με τιποτα!!!

Αποτι βλεπω εισαι του 80’ και πριν απο ακουσματα.Ευχομαι να περασεις καλα στο φορουμ αυτο.

[CENTER][SIZE=“7”]Καλωσηρθες!![/SIZE][/CENTER]

oldies
oldies
oldies
και παλι oldies

ευγεεεεεεεεεεεεεε:D

Καλως ηρθες και καλα ποστς και καλο θαψιμο στον Μπλουμ που δεν τον παω καθολου :slight_smile:

Καλώς ήρθες!:slight_smile: Καλά ποστς. Συμφωνώ απόλυτα με τις μουσικές προτιμήσεις! Είσαι τυχερός που έζησες σε αυτές τις δεκαετίες!

Καλωσήρθες και από μένα! Επίσης, άμα ψήνεσαι πάμε να φάμε παρέα το μπλουμ μπλουμ! Όχι τίποτα άλλο, αλλά αμαύρωσε την εικόνα του Λέγκολας… :stuck_out_tongue:

Hello :wink:

Welcome, welcome! Αφού ακούς και Σψκράτη και Θανάση, ε… I love u!!