Η Απώθηση του Υπερλιγούρη

[SIZE=“3”]Νομίζω ότι τα nicknames υπάρχουν για ένα λόγο! Κανε edit το post σου τώρα. Τώρα όμως.[/SIZE]

:x

Ωχ!Δεν ήταν τόσο θεωρητικό το θρεντ μάλλον…:?

Τί επαιξε ρε παλικάρια??

Μετα θα σε πρηζει χειροτερα.

Ποιος ειναι ρε παιδια αυτος…ο Βασος;:-s

Παντως Rope το εισαγωγικο ποστ ηταν αψογο. Εγω πιστευω οτι κατι τετοιοι χρειαζονται δουλεμα but that’s just me.

Μπορεί να διάβασε το κείμενο, να πήρε γραμμή τι παίζει και να μην ξαναενοχλήσει…

καλά άμα του πει ότι είναι λεσβία θα την κυνηγάει χειρότερα μετά γιατί παίζει και η αρχέτυπη φαντασίωση…

My name is Guris…Liguris!!!
ολοι αυτοι απο την Λιγουρια της βορειου Ιταλιας ηρθανε?
προκειται για ανασφαλη ατομα τα οποια χρηζουν υποστηριξης αν και σε φτανουν στα ορια σου ,οποτε ξεχνας τις αβροτητες και τις ευγενειες ,καταφευγοντας σε πιο ριζοσπαστικα μετρα ,οπως:1)<<θα φερω την συμμορια των Μαυρων Χαρων ,που ειναι φιλοι μου>>2)<<Βοηθεια!! Βιασμος!!!>>,3)<<Τζακ,παρτον να παρτον να(αν εχεις μεγαλοσωμο σκυλο παντα!!αν και στην περιπτωση αυτη ολες οι ρατσες μπορουν να χρησιμευσουν),4)πηγαινε σε μια παρεα απο καγκουρες και πες τους οτι ενας emo με χουφτωσε και με πειραζει συνεχεια,δειχνοντας τον Αρχιλιγουρο…σιγουρα αποτελεσματα!!5)σπρευ πιπεριου,6)πες οτι ο πατερας μου ειναι απο τα Ζωνιανα και γουσταρει να κανει σκοποβολη σε κινουμενους στοχους…ε δεν μπορει…ολο και καπως θα φυγει…
Τωρα αν δεν πιασει τιποτε απο τα παραπανω,υπαρχει και η λυση της τσαντας…μια στο κεφαλι και τρεχατε ποδαρακια μου…μονο να μην φορατε γοβες γιατι τοτε σας βλεπω να τρεχετε με στυλ βαρκας σε τυφωνα…:lol: :stuck_out_tongue: 8)

Δεν έχεις παρά να ακολουθήσεις τις εξής συμβουλές. Τη μία μετά την άλλη.

1)
Τον πασάρεις σε μια φίλη σου. Θα δώσεις και μια χαρά στο παλικάρι έτσι. Και αν η φίλη δε θέλει, είναι κακή φίλη. Γιατί τι νόημα έχει η φιλία αν δε μπορεί να σε βοηθήσει όταν έχεις ανάγκη?

2) Η λεσβία δεν πιάνει. Το πιο πιθανό είναι να κ@βλώσει ακόμα περισσότερο τότε και να αρχίσει τα γνωστά “με μένα θα καταλάβεις τι είναι άντρας”, και “δεν είχες γνωρίσει ακόμα εμένα, γι’ αυτό και γούσταρες γυναίκες” κλπ.

Αντί αυτού, πες του απλά πως έχεις κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου, ή, οτι σκοπεύεις να κάνεις. Αυτό θα τον απωθήσει περισσότερο.

3)
Πες του οτι τη βρίσκεις με γέρους. Με παιδιά. Με ζώα. Με πράγματα μόνο. Και για να γίνει ακόμα πιο πειστικό, δείξ’ το κιόλας, κάνε μια (τάχα τυχαία) επίδειξη μπροστά του. Θα τον πείσεις.

4) Δεν πιάνει? Κανένα πρόβλημα. Δεν έχεις παρά να πας κλαμμένη και να του πεις “αν μ’ αγαπάς, αν με αγάπησες ποτέ, άσε με ήσυχη σε παρακαλώ, μη μου ξαναμιλήσεις ποτέ! αλλιώς δε μ’ αγαπάς και είσαι ψεύτης!” :!:

5) Αν το παραπάνω τον οδηγήσει να πάθει κανένα βραχυκύκλωμα, δεν έχεις παρά να το αφήσεις στην άκρη και να αλλάξεις εσύ η ίδια. Πως? Πάρε καμιά 50αριά κιλά, κόψε όλα τα μαλλιά σου, άρχισε να μιλάς σαν νταλικέρης, άλλαξε, πως το λένε. Ε, αυτό θα τον απωθήσει, δε μπορεί. Όσο αφορά τη νέα σου εμφάνιση, δεν έχεις παρά να τη συνηθίσεις σιγά σιγά. Γιατί στην τελική αυτοί είμαστε και σε όποιον αρέσουμε.

6-66) Αν τα πολλά κιλά καθιστούν δύσκολη την εφαρμογή της μίνι φουστίτσας που τόσο (μας) άρεσε παλιά, η λύση είναι μία… Οργάνωσε σχέδιο απαγωγής απο κάποια ανώτερη τάχα εξωγήινη ίσως φυλή, βάλε να συζητάνε γι’ αυτό οι φίλες σου μπροστά του, όσο εσύ απουσιάζεις. Εννοείται κινητά κλπ, όλα θα παν πέταμα. Βασικά θα σου πρότεινα να φύγεις απ’ τη χώρα κιόλας. Εξάλλου, είπαμε, σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι, πρέπει να είναι πειστικό.

7)
Σε περίπτωση που οι εξωγήινοι αποδειχτούν το ίδιο ληγούρηδες, ή ο φίλος μας αρχίσει να βγαίνει σε εκπομπές τύπου Χαρδαβέλλα αναζητώντας σε, εμφανίζεσαι ξανά. Αλλά ποτέ με σκυμμένο το κεφάλι! Το κεφάλι θα το έχεις πάντα ψηλά, ενώ ένα άλλο αναγκαστικά… θα πέσει. Όπως κατάλαβες, η επόμενη λύση είναι ο ευνουχισμός.

Δεν αγαπάμε τον πόνο, αλλά ξέρουμε πως ο άντρας όταν ευνουχίζεται χάνει μεγάλο μέρος της ενεργητικότητας-επιθετικότητας του. Σαν τον Καστράτο ένα πράγμα. Και έτσι θα έχεις πετύχει 2 σε ένα. Πρώτον, θα έχεις απαλλαχτεί απο τον ληγούρη. Δεύτερον, θα έχεις κάνει μια καινούργια φίλη.

8 ) Αν οι γκέι φιλενάδες δε σου γεμίζουν το μάτι, βάλε πολύ απλά έναν (μη γκέι) φίλο σου να του σπάσει τα μούτρα. Πως, κι αυτή μορφή διαλόγου είναι. Απλά είναι διάλογος με το σώμα, αντί με τα λόγια.

9) Αν η βία δεν είναι το στυλ σου, ή αν αυτός αποδειχτεί μαζοχιστής και γουστάρει (πράγμα πολύ πιθανό), δεν έχεις παρά να το παίξεις τρελή. Θα βάλεις τις φίλες σου να μιλάνε (τάχα τυχαία) μπροστά του και να λένε οτι πάσχεις απο σχιζοφρένεια και οτι τα καθημερινά ηλεκτροσόκ δεν πιάνουν, και άλλα τέτοια καθημερινά πράγματα. Ε, δε μπορεί, θα φρικάρει το παιδί και θα την κάνει με ελαφρά.

10) Αν μας αποδειχτεί Μητέρα-Τερέζα ή πάει και αποκαλύψει πως πάντα τον εξίταρε η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση, ειδικά οι ακραίες περιπτώσεις, τότε αναγκαστικά εγκαταλείπεις και αυτό το σχέδιο. Εξάλλου ως τώρα θα έχεις όντως σχεδόν τρελαθεί, επομένως θα φαίνεται και φυσικό. Θα αναγκαστείς να κάνεις κάτι λίγο πιο… άκομψο θα έλεγα. Θα φυσάς τη μύτη σου μπροστά του, θα τις αμολάς, θα ρεύεσαι, θα κάνεις βασικά όλα αυτά που κάθε γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της λέει πως δεν κάνει ποτέ. Είναι δεδομένο πως θα τον απωθήσουν και θα σε αφήσει ήσυχη.

11) Αν αποδειχτεί ληγούρης και βιτσιόζος μαζί, τότε δεν έχεις παρά να τον σκοτώσεις να τελειώνουμε. Θα σε καλύψουμε εμείς, μην ανησυχείς. :wink:

:lol::lol: Aυτό είναι σχεδιο αυτοεξόντωσης ellanor…οχι του λιγουριου…Αν παρεις 50 κιλα,πας φυλακη ,γίνεις λεσβία κατι μου λέει πως το λιγούρι θα είναι το λιγότερο απο ολα τα δεινά που σε βρηκαν…

Aν εισαι λεζβια ομορφη ειναι οτι καλυτερο στον κοσμο.Αν γινεις απο αυτες που ειναι πιο αντρες κι αοπ νταλικιερηδες ναι καλυτερα ο λιγουρμαν!

Αντρες…Βρείτε επιτελους μια πρωτότυπη φαντασίωση…πφ!Παρολαυρτα πολύ πλακα το ποστ του ell…I liked…

Bρε Ελλανορ…σκοπος ειναι να φυγει το λιγουρι…και οχι ολα τα εμβια οντα γυρω της!!!με αυτα και με αυτα ,ουτε κουνουπι-μυγα δεν θα την πλησιαζει…το θεμα ειναι να φυγει το χτικιο…οχι να γινει ανθρωποδιωχτης το κοριτσι…επειδη ειναι ο αλλος πρηξιμο πρεπει να καταστρεψει την λεπτεπιλεπτη σιλλουετα και το καλλιγραμμο σωμα ?μια παρεα απο φουσκωτους ειναι πιο αποτελεσματικη…ή ενα κοπαδι απο αδεσποτα σκυλια μπορουν βοηθησουν!!(μια μπριζολιτσα στην τσεπη του λιγουριου θα μετατρεψει τα σκυλια σε πιρανχας!!!:stuck_out_tongue: )

Η αληθεια ειναι οτι των περισσοτερων η φαντασιωση ειναι το τριο (και λογικο το βρισκω)
Εδω κι ενα χρονο πλεον δε μου κανει ιδιατερη εντυπωση.Εχω πιο ανωμαλα πραγματα μεσα στο κεφαλι μου :stuck_out_tongue: :lol:

Για πες για πες!!!:stuck_out_tongue: 8) :stuck_out_tongue: :lol:

Μα πως παιδιά μου. Ασφαλώς. Αυτό με την αλλαγή εμφάνισης δεν είναι παρά μία απο τις 10 διαφορετικές λύσεις που προτείνω. Η κοπέλα μπορεί να διαβάσει και τις 10, και στη συνέχεια επιλέγει ελεύθερα και ενσυνείδητα εκείνη που βρίσκεται πιο κοντά στο γούστο της. Αν και περισσότερο οι λύσεις αυτές είναι διαδοχικες θα λεγα, η μία οφείλει να ακολουθεί την άλλη, σε περίπτωση που αποτύχει η προηγούμενη. :!:

Οχι ρε…
Θα το κλεισουμε το μαγαζιιιιιιιιιιιιιιιι???

:frowning: :frowning:

Ρε ήμουν διακριτικός λέμε! Πολύ!

0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα αψογο το τοπικ ρε!!! η λυση της τραβεστι εχει πιασει εγγυημενο κολπο :wink:

Αν κάποιος θεωρεί ότι έχει αξιοπρέπεια πρέπει να βάζει κι ένα όριο σε κάποια πράγματα. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει να παρατάς αμέσως μία προσπάθεια, αλλά αν από κάποια στιγμή κ ύστερα βλέπεις ότι δεν γίνεται, έστω κι αν είσαι στο φούλ “καψουρεμένος”

Ρε συ RoPe εχεις σκεφτει οτι ο τυπος μπορει να ειναι και επικινδυνος? :-k