Η Απώθηση του Υπερλιγούρη

Ναι, πίστεψέ με, το έχω σκεφτεί ΚΑΙ αυτό… Δυστυχώς…:frowning:

RoPe ειλικρινα σε λυπαμαι. Ολες λιγο πολυ εχουμε περασει τετοιες φασεις σε μικροτερο ή μεγαλυτερο βαθμο με καποιον μ@λακα να μας κηνυγαει παντου, να προσεχει που παταμε και που βρισκομαστε, να κανει συνεχεις εκδηλωσεις θαυμασμου, κι εσυ τι να του πεις? ‘‘Αντε και πνιξου ρε ουφο!’’? Δεν μπορεις :frowning:

Η καλυτερη λυση, ειναι να του πεις οτι εχεις αγορι. Μετα απο αυτο ο καθε “λογικος” λιγουρης ξεκολλαει. Σου λεει ‘‘ασε, θα εχω και μπλεξιματα μετα’’. Αμα δεν ξεκολλησει σημαινει οτι ειλικρινα εχει φαει μακροχρονια στερηση.(μπαι δε γουεη Lunatic αυτο με το αγορι μποντι μπιλντερ εγραψε:p )

Μετα απο αυτο καπου διαβασα στα ποστς σας να τον πασαρεις σε καποια φιλη σου. Πολυ καλη κινηση:wink: Ξεχνιεται και αυτος απο την απορριψη και παρηγοριεται 8)

Ε αμα συνεχισει νταξ τι να πω. Πες του οτι οι γιατροι σου εχουν απαγορεψει το σεξ μεχρι την εμμηνοπαυση. (γιατι αμα του πεις AIDS δεν θα χαψει:p )
Εννοειται φυσικα οτι ολα αυτα θα τα κανεις αφου του ριξεις τα 4980489202489 ακυρα και συνεχισεις να αδιαφορεις ενω αυτος επιμενει, πραγμα που σημαινει οτι σε εχει θεοποιησει.

Ελπιζω να βοηθησα :slight_smile:

αρα δεν ειναι λιγουρης, αμα ηταν απλα λιγουρης αφου βλεπει οτι δεν, θα την επεφτε σε αλλη

Αυτο το να τον πασαρεις σε φιλη ειναι καποιου ειδους τιμωρια προς την φιλη ε.

Αφου ειναι υπερ-λιγουρης ειπαμε δηλ. λιγουρης X10 ,αρα επιμένει:wink:

αλλο εννοουσα

δεν το πιανω…αλλα nevermind θα εχεις τα δικια σου κ εσυ…:wink:

Βάλε έναν φίλο σου να προσποιηθεί τον gey κ ν τν πέσει στον υπερλιγούρη…
Μετά πες του (υπερλιγούρη) ότι θα έκανες κάτι μαζί του αν δν τον γούσταρε ο φίλος σου…
Θα έχεις διπλό αποτελεσμα…(!) Και θα σε αφίσει στν ησυχία σ κ δν θα τ σηκώνεται μετα…:stuck_out_tongue:

8O Δεν το χα σκεφτεί ποτέ αυτό!!..Πρέπει να χει αποτέλεσμα πάντως.Αρκεί να βρεις κάποιον πρόθυμο να κάνει τον γκέη λοιπόν…

προβληματα που εχουν και οι γυναικες…:roll:

Την περίπτωση αυτός να έχει φάει κόλλημα μαζί σας την έχετε σκεφτεί?:-k

Oταν ειναι με μια ειναι φυσιολογικο.Οταν ειναι με 10 ταυτοχρονα?

Ναι, μέσα… Επειδή οι περιπτώσεις που λένε τα κορίτσια είναι διαφορετική από αυτή του λιγούρη…

Tα σπαστικά-ενοχλητικά-χοντρόπετσα-… υπερλιγούρια ανήκουν κατά κύριο λόγο στην κατηγορία 10 ταυτόχρονα!Τους αξίζει ότι είδους χυλόπιτα κ αν φάνε (εντάξει είμαι λίγο κακιά ε?)!:-s

Eγώ συμφωνώ με την Princess,ότι δηλαδή η αδιαφορία είναι ό,τι καλύτερο και πιο αποτελεσματικό. Βέβαια πολύ δε νιώθουν ούτε με αυτό και από εδώ και πέρα αρχίζει το πρόβλημα…το χειρότερο πάντως είναι όταν ο άλλος σου την πέφτει από το msn και έχετε μιλήσει μόνο μία φορά και δε σε ξέρει καν!έλεος!!ζώα!
Κουράγιο Rope!!είμαστε μαζί σου!!:stuck_out_tongue:

Η αδιαφορία είναι όντως η καλύτερη λύση (αν και συχνά δε νιώθουν), αλλά τι να κάνεις ρε γμτ αν η υπόθεση βγάζει γέλιο…;! Και κάπου εκεί ξεκινά το δούλεμα… :stuck_out_tongue:

Ειναι μερικοι που δεν καταλαβαινουν με τιποτα.Οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος :wink:

Γιατί έχω τις εντύπωση πως οι περισσότερες αναφέρεστε στο άτομο που απλά τρέχει μόνο πίσω σας και όχι πίσω από 10 όπως λέει ο τόλκης?

Τότε είναι πέφτουλες … :lol: :lol: :lol:

(βασικά είναι τραγικό … να την πέφτουν σε μια και μετά να κάνουν και τον άσχετο … και τα ξέρω και από 1ο χέρι …)

Αχαχαχα!Κι ομως πιανει, αν του πει "Ειμαι λεσβια και τα εχω με την αδερφη σου!"8O
:lol: :lol: :lol: Lol λεμε!