Χρόνια Πολλά Θανάση και Σάκη

Xρονια πολλα σε ολους και ολες!!!

Χρόνια πολλά και καλά για κάθε εορτάζοντα :smiley: :smiley: :smiley:

Χρόνια Πολλά κι από μένα! Εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλους!

[FONT=“Comic Sans MS”]Θα σας το χαλάσω! :stuck_out_tongue:
Η Νάσια είναι μούρλια! Μπορώ να της εύχομαι ότι καλύτερο κάθε μέρα για χρόοοοονια!
Αλλά δεν γιορτάζει σήμερα! Δεν την λένε Αθανασία…! Γιόρταζε μια μέρα μετά το Rocking Christmas Party στις 22.12.! (να ανοίξετε τα ημερολόγια σας να το βρείτε…:bleh:)

[COLOR=“Purple”]Χρόνια πολλά Θανασάααακηηη!! Χρόνια πολλά Σακούλη!!
Χρόνια πολλά!! σε ένα συμφορουμίτη ακόμη που δε ξέρω αν θέλει να πούμε ότι τον λένε Θανάση :roll: αλλά μη νομίζει πως τον ξέχασα.

Όπως λέει και ο χίππης (και θέλω να του κλέψω το κόπιραητ :oops:)
να αγαπάτε και να αγαπιέστε!! :smiley:

Χρόνια πολλά και καλά! Με υγεία πάντα και κάθε ευτυχία! Ότι επιθυμείτε να το έχετε![/COLOR][/FONT]

Όχι ρε γαμώτο…! Δε το ήξερα, υπέθεσα πως γιόρταζε κι εκείνη… :oops: #-o :? Anyway, τρίτο edit στον τίτλο, θα φυλάξω τη Νάσια για άλλη φορά…

Γκρρρ, η Lunatic φταίει, με παρέσυρε! :stuck_out_tongue:

(οι ευχές πάντως ισχύουν! :stuck_out_tongue: )

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κι ας μη γιορτάζω.(Πότε δε λέμε όχι σε ευχές και ειδικά όταν ψηνόμαστε στον πυρετό με 39.2 παρακαλώ…άλλωστε όπως λένε και οι αγαπημένοι μου cannibal corpse “sentenced to burn” δεν κάνει να παραπονιέμαι…)

Ελλανοράκο μη μασάς καλέ μου:)Το δωράκι σου ήταν άψογο…και σε ευχαριστώ πολύ.Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί ο πυρετός να είναι post N.G.E. fever
Λαρόκα γλυκιά μου με συγκινείς που το θυμάσαι…

Τέλος χρόνια πολλά και καλά σε όλους όσους γιορτάζουν ειδικά σε αυτούς που περνάνε δύσκολα.Υγεία,ευτυχία και όλες οι καλές ευχές παιδιά…

Χρονια Πολλα κι απο μενα Νασια, Θαναση και αγαπητε και φιλτατε Σακη!

Καλα να περνατε και να χαμογελατε!:smiley:

Χρονια πολλα στο αδερφακι μου και σε ολα τα παιδακια του φορουμ μας!!! οτι επιθυμειτε!!!:smiley:

α!! Γιορταζει και ο Page απο Θεσσαλονικη…να χαιρομαστε κι αυτον λεπον με ολους τους αλλους μαζι…που αναφερθηκαν…:slight_smile:

ααα ειχε τοπικ για χρονια πολλα??ποσταρα και στους μπουγατσοφαγους…
χρονια πολλα παιδια!!

και ο θοργκαλ θανασης ειναι?:-k χρονια πολλα και σε σενα μαν!

Τελικά έχουμε περισσότερους Θανάσηδες απ’ ότι θυμόμουν!

Jimmy Page, χρόνια πολλά καλά και καλά και σε σένα man :wink:

Tι να σας πω… και ειδωθήκατε και πριν 20 μέρες περίπου…
ο Ρόνη γνώρισε τον Θόργκαλ και ο Έλλανορ τον Πέητζ…(και ο Θόργκαλ τον Πέητζ αλλά είναι άσχετο με τους αποπάνω :p)
ξεχασιάρηδες! :bleh:

και εγώ τον Πέητζ εννοούσα πριν που ευχήθηκα…όλο μυστήριο…:lol:

Χρόνια πολλά και καλά και μια πολύ καλή χρονιά σε όλους τους εορτάζοντες και εορτάζουσες!!! :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley: 8) 8)

Χρόνια Πολλά στους Θανάσους και στις Θανάσες του φορουμιού!! Να έχετε ο,τι ποθείτε! :smiley:

Χαχα, είχε πολύ γέλιο τελικά αυτό το thread. Άλλους είχα στο νου μου όταν το άνοιξα, άλλοι είχαν γιορτή, άλλαξα τρεις φορές τον τίτλο, άλλος εύχεται σε άλλον, καλή φάση! :smiley:

Χρονια Πολλα σε οσους γιορταζαν κι οτι ποθειτε παιδια.:smiley:

Xρόνια πολλά παιδιάαααααααααα!!!Να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι/-ες και να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!:smiley:

μολις γυρισα απο την οινοποσια!
αε αυριο εχει πρωι πρωι εγερτιριο!

σας ευχαριστω ολους παιδια!
καλα να περνατε κ να θυμαστε οτι μονο η υγεια χρειαζετε σε αυτην την ζωη!
αντε κ ο χιππικος ερωτας!:stuck_out_tongue:

χρονια πολλα και απο μενα … δεν ειχα δει το θρεντ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά κ από εμένα στα παιδιά που γιορτάζαν χθες!