Χρόνια Πολλά Θανάση και Σάκη

Λοιπόν, δε τα πάω καλά με τις γιορτές και είναι γεγονός πως 9 στις 10 φορές τις ξεχνάω και τις αφήνω να περάσουν. Ωστόσο το ποστ της Λούνατικ που θύμησε πως σήμερα γιορτάζουν οι Θανάσηδες. Και επειδή 2 άτομα που συμπαθώ πολύ λογικά έχουν τη γιορτή τους σήμερα, ανοίγω αυτό το thread… Σήμερα γιορτάζουν η Νάσια (corpsette) λοιπόν, και ο Θανάσης (Thorgal).

Καλό μου corpsette, εύχομαι απλά τα καλύτερα, υγεία, όμορφες στιγμές, να έχεις ανθρώπους που αγαπάς δίπλα σου και ό,τι άλλο επιθυμείς…

Θανάση, ελπίζω η χρονιά να σου φέρει καλύτερες στιγμές απ’ ότι ξεκίνησε, πραγματικά… Και μη ψαρώνεις με στρατούς και τέτοια, εσύ να είσαι καλά και όλα θα κυλήσουν μια χαρά, θα το δεις και μόνος σου. Και κοίτα να πάμε και σε καμιά συναυλία μαζί το καλοκαίρι ε.

Σας αφιερώνω 2 εικόνες, ελπίζω να σας αρέσουν. Και πάλι χρόνια πολλά!

(σε περίπτωση που κάποιος απο σας γιορτάζει άλλη μέρα - γίνονται κι αυτά - εντάξει, ευχές είναι, κακό δε κάνουν:p

edit2: τελικά η Νάσια δε γιόρταζε σήμερα… :stuck_out_tongue:

Hey!!Είστε 2 τελικά…Χρονια πολλα guys…Με καθε ευτυχία…Αν είστε και άλλοι που μου διαφευγουν ,μια απο τα ίδια…:wink:

Χρόνια Πολλά σας εύχομαι και όλες οι επιθυμίες σας να πραγματοποιηθούν στο ακέραιο! :slight_smile:

Χρόνια πολλά,υγεία,ευτυχία και οτι επιθυμείτε…:slight_smile:

χρόνια πολλά παιδιά με υγεία και ότι καλύτερο…!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι ευχές που ακολουθούν δεν είναι προκατασκευασμένες και τυποποιημλενες και έχουν απρασκευαστεί από αγνά συστατικά

Χρόνια σας πολλά, παιδιά! Υγεία, υγεια, υγεία, υγεία! Α, και υγεία! :stuck_out_tongue:

Να είστε πάντα καλά, δυνατοί, χαρούμενοι, ο εαυτός σας. Σας εύχομαι κάθε αγαθό και την απραίτητη γαλήνη για να το απολαύσετε!!!

:slight_smile:

Xρόνια πολλά επισης στον μεγα Hippie του forum Βluezlick…Xρονια πολλά αρχηγε,υγεία ευτυχία,και πολλούς χιππικους ερωτες…:hippy: :smiley:

Χρονια πολλα στους εορταζοντες.Οτι επιθυμειτε να το παθετε και να ειστε και να περνατε
καλα πανω απ’ολα.

Όπα, γιορτάζει και ο χίππης μας?! Ε τότε δεν έχω παρά να ευχηθώ χίππικα χρόνια πολλά και καλά!!! :hippy:

ΧΩΡΙΣ να δεις, διάλεξε δώρο. Το κουτί 1 ή το 2? Και αφού διαλέξεις, άνοιξε να δεις τι κέρδισες… :stuck_out_tongue:

Κουτί 1


Κουτί 2

edit: και το απαραίτητο edit στον τίτλο… Και γενικά, αν ξέχασα κάποιον, χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες :wink:

χρονια πολλα και ολες σας οι επιθυμιες ολοψυχες ευχες μου…:slight_smile:

Xρονια σας πολλα ρε,παντα υγεια και χαρες και οτι να εχετε οτι και οποιον/α επιθυμειτε.:slight_smile:

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες:)

ευχαριστω πολυ παιδια!:smiley:
να ευχηθω κ σε οσους γιορταζουν σημερα τα καλυτερα! αγαπη υγεια κ πολυ χιππικο ερωτα!:hippy:

Χρονια Πολλα στους εορταζοντες-ουσες!!!

Τρελοχιππη να σε χαιρομαστε και οσο περνανε τα χρονια να σαπιζεις κι αλλο ρε!Αντε και με ενα σπιτακι στο Δελτα ενος ποταμου,με τα γελαδια σου,μια καλαμποκοφυτεια και πολλες κιθαρες!:hippy: :hippy: :hippy:

Χρόνια πολλά σε όλους!! Με υγεία, ευτυχία και αυτούς που αγαπάτε κοντά σας!

Χρονια πολλα σε ολους, οτι επιθυμειτε.

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν…
Χρονια πολλα σε Thorgal & Corpsette που τους ξερω προσωπικα…Χρονια πολλα και σε ολους τους αλλους που γιορταζουν και δεν ξερω…Οτι επιθυμειτε παιδια…!!!

Σας ευχαριστω πολυ ολους παιδια. Να’στε και σεις καλα και να περνατε στη ζωη σας οπως ακριβως θελετε εσεις!!!:smiley:

Να δωσω και γω τις καλυτερες ευχες μου σε Χιππη και Νασια. Να’στε καλα παιδια και ο,τι καλυτερο ευχομαι!

Αλεξανδρε , το εισαγωγικο σου ποστ τα εσπασε σπερνωντας χαρα και ανειπωτο ενθουσιασμο!!!:yahoo: :smiley: :lol: :lol: Σ’ευχαριστω και σενα για τις ευχες και ναι, τα πραγματα θα πανε καλυτερα! Το πιστευω και θα γινει!!!:slight_smile:
Επισης το δωρακι σου ηταν γαματο! Μ’αρεσει πολυ αυτο:

:bow: :respect:
Και παλι να στε καλα παιδια και να γινει ΜΟΝΟ ο,τι θελετε!

Many Cheers!!!:drunk:

Xρονια πολλα παιδια!Να στε καλα!:slight_smile:

Xρόνια πολλά σ’ όλα τα παιδιά! Ό,τι επιθυμείτε!!