ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

:rockon: ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΙ ROCKαδες!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΑΣΙΩΣ ΤΑ 18.ΔΙΑΜΕΝΩ ΣΤΗΝ 3ΟΡΟΦΗ ΒΙΛΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΙΚΟ…ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ…ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΓΑΥΡΟΣ ΡΟΚΑΣ…ΠΟΥ KΟΒΕΙ ΦΛΕΒΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ MAIDEN.KΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ.
ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ/ΚΑΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟ site ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΤΑΜΠΛΑΤΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΚΙΘΑΡΑ?

καλωσόρισες Ηλία.

πάτα μια φορά το caps lock.

καλά ποστ

Γράψε “tabs” στο google.com και θα βρεις ίσαμε 10000 sites

ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΑΥΤΟ…ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ SITES ΑΛΛΑ Σ’ΟΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝ tabs ΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΝΟΤΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ!

Tα tabs αυτό είναι. Με αριθμούς.

Για νότες γράψε notes, αν και θα βρεις ελάχιστα έως τπτ στο νετ. Έτσι νομίζω τουλάχιστον.

Κατέβασε guitar pro, είναι με both…

Και γράφε με μικρά όπως είπε και ο μοντε.

Welcome by the way:)

ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ!!! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ TABS ΠΑΤΑΓΑ!!!..ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ. ΩΡΑΙΑ.Σ’ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Kαλωσήρθες και καλά ποστ! :slight_smile:

Διάβασε τους κανόνες του φόρουμ, δύο λεπτά υπόθεση είναι…! :slight_smile:

schooligan, σου είπαμε ήδη να γράφεις με μικρά και όχι με κεφαλαία. Αν δυσκολεύεσαι, μη βάζεις τόνους.

Επίσης, διάβασε τους κανόνες μία φορά και μην ποστάρεις λάθος πράγματα σε λάθος κατηγορίες.

Καλώς ήρθες :slight_smile:

Eτσι μωρη Κερατσιναρα!!!
Καλως ηρθες και καλα ποστ :wink:

[SIZE=“7”]4-0[/SIZE]

Κατεβασε απο τορρεντ Guitar Pro 5 + 20.000 tabs, τα οποια ειναι και με αριθμους και με νοτες. Εχει ο,τι τραγουδι θες μεσα.

Γειά σου.

Welcome!!!:bye: Για νοτες μαλλον λιγο δύσκολο. Το guitar pro 5 νομιζω ειναι η μονη λύση. Για tabs όμως τσεκαρε την www.911tabs.com