Τερατα (ΜΠΟΥ!)

Στο super market της γειτονιας μου,ΟΛΕΣ οι γυναικες που ειναι στο ταμιο εχουν τριχες στο προσωπο και τριχες στα χερια πιο πολλες απο οτι εχω εγω… 8O
Οποια κοπελα ενδιαφερεται για τη δουλεια αυτη και βγαζει πολλες τριχες ας παει να ρωτησει γιατι σε αυτο το super market πρεπει να το εχουν ως κριτηριο προσληψης… :lol: #-o

Ψήφισα τον γκόλουμ γιατί εκτός από τερατόφατσα είναι τρομερά γλειώδης χαρακτήρας!Κατα τ άλλα αγαπώ το τερατάκι από την ταινία μπαμπούλας ΑΕ.Αυτό το στρογγυλό με το ένα μάτι:D

Σκεφτηκα να βαλω αυτο και τον Shrek αλλα μπροστα στο Godzilla και στους αλλους θα φαινονταν αστειοι.Βεβαια ειναι πολυ συμπαθητικα τερατακια οποτε ειναι σεβαστη η αποψη σου.Ειπαμε ψηφιζουμε οποιο μας ερθει με μονο κριτηριο να ειναι τερατα… :smiley:

Ο Gollum ειναι απιστευτα σιχαμενος… :razz:

Και όμως ο SHREK Ήταν Πραγματικό Πρόσωπο !!!

Ο Maurice Tillett (1903-1954) ήταν ένας επαγγελματιας μαχητής κατά τη διάρκεια των ετών όταν ο αθλητισμός ήταν μια ψυχαγωγία καθημερινή .

Γεννημένος στη Γαλλία, ήταν πολύ ευφυης και μίλησε 14 γλώσσες Σε ηλικία 20 ετών άρχισε να αναπτύσσει μια παράξενη ασθένεια που προκάλεσε μια γρήγορη οστεώδη αύξηση και με έναν ανεξέλεγκτο τρόπο.

Αυτή η ασθένεια προκαλούσε πολλούς πόνους και το κουράγιο του έγινε αιτία να πάρει πολλά παρατσούκλια .
Αυτό όμως τον πλήγωσε και αναγκάστηκε να πάει στην Αμερική όπου έγινε επαγγελματίας παλαιστής και έγινε γνωστός με το όνομα phenomenon ogre

Η μεγαλύτερη δόξα του ήταν όταν νίκησε τον Αύγουστο του 1944 τον Steve “breaker” Casey στον τελικό του “American Wrestling Association World championship”.

Πέθανε το 1954 σε ηλικία 51 ετών και έγινε η φιγούρα του SHREK απο τους δημιουργούς της ομώνυμης ταινίας

Aστο διαλο! 8O
Ωραιος ρε Deathster. :thumbup:

Η Κοτοκο είναι εκτός συναγωνισμού, άρα Γκόλουμ. Ρισπέκτ.

Καλά ρε Deathster, με έστειλες τελείως!!!

Εγώ ψηφίζω Divine από τις ταινίες του Τζον Γουότερς.

Και που να δείτε τι κάνει στις ταινίες που πρωταγωνιστεί…

(Για όποιον δεν το κατάλαβε, είναι τρανσέξουαλ)

Ποια είναι η Κοτόκο ρε παιδιά;

ο “σρεκ” μοιάζει πολύ με τον κακό μπάτσο από το prison break

με τον μπελικ…
ναι πριν καμια ωρα αυτο σκεφτομουν!!!

Αυτή.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5824&highlight=������

Kανε εντιτ ρε μλκ μεσημεριατικα και μολις εφαγα

Bασικά λείπει το πιο βασικό

Δεν βάζουμε φώτος της θεάς σε λάθος τόπικ,αν θέλετε να ποστάρετε φώτος της φτιάξτε ένα τόπικ με τίτλο ’ η πιο ωραίαι’

Στο σωστό τόπικ έχει μπει.
@τόλκι: Αφού ξέρεις τι θα δεις μετά το κλικ, γιατί το κάνεις?

Την ίδια ασθένεια έχουν οι παλεστές

Big Show

Andre the giant (έχει πεθάνει στα 40κάτι)

O ηθοποιός που έχει παίζει τον γνωστό υπηρέτηστο Adams Family Carel Struycken

O πασίγνωστος μπασκετμπολίστας Muresan

Όπως επίσης και ο Rachmaninoff :!:

Ο Sloth.

goonies!!

Μου θυμίζει ένα αρκουδάκι που είδαμε πρόσφατα…