Τερατα (ΜΠΟΥ!)

Ποιο τερας σας τρομαζει πιο πολυ η πoιο ειναι πιο cool κτλ…Bασικα οτι θελετε ψηφιστε για οποιο λογο θελετε…
Πειτε οποιο αλλο τερας σας ερχεται στο μυαλο απο κανα θριλερακι και ετσι…

[SIZE=“4”]Godzilla[/SIZE]


[SIZE=“4”]Gollum (Lord of The Rings)[/SIZE]

[SIZE=“4”]Marilyn Manson[/SIZE]

[SIZE=“4”]Εφιαλτης (300)[/SIZE]

[SIZE=“4”]Eddie[/SIZE]

[SIZE=“4”]Lordi[/SIZE]

[SIZE=“4”]Aυτο των Pain of Salvation…[/SIZE]

[SIZE=“4”]Frankenstein[/SIZE]

Απο τη Φωφη Γεννηματα καλυτερα να μην σας δειξω photo… :lol: :stuck_out_tongue:

Εχω δει στον υπνο μου να με μαχαιρωνει ο Μορτις και εχω χεστει πανω μου

Εμενα με τρομαζει η φωφη και οταν την βλεπω στον υπνο μου τρομαζω και ξυπναω παιδακι 18 χρονων ειμαι τι να κανω? Και δεν ειμαι τοσο σκληρος ωστε να αντεχω τοσο θριλερ πια

kotoko

O Frankstein δεν ήταν το τέρας.
Ήταν ο γιατρός που το δημιούργησε.
Ήταν και είναι ενα απο τα πιο παρεξηγημένα ‘‘τερατα’’ στην Παγκόσμια Λογοτεχνία, διότι ανεξάρτητα απο την εξωτερική του εμφάνιση (που αποτελούνταν απο κομμάτια σάρκας νεκρών φυλακισμένων) επρόκειτο για ένα δημιούργημα οι ενέργειες του οποιου καθορίζονταν απο την (άκαρδη) συμπεριφορά των ανθρώπων απεναντι του. Αποτελεί τρανταχτό παραδειγμα της τάσης των ανθρωπων να κρίνουν με βάση το ‘φαινεσθαι’ και όχι το ‘είναι’. Και για μένα το τέρας ήταν πανεμορφο!

Επί του θέματος εκείνος ο τραγουδιστής τον Immortal είναι τρομακτικός.

Γιεα.

Ψήφισα αυτό των PoS γιατί είναι PoS και έπρεπε να το ψηφίσω.

Κατά τ’ άλλα συμφωνώ με princess για το τέρας του Frankestein

Golum. My precious :smiley:

μακραν η φωφη

Ψηφιζω Marilyn Manson οχι οτι με φοβιζει ιδιαιτερα αλλα με αηδιαζει.Απορω πως κυκλοφορει στην κοινωνια και πως του καθονται οι εκαστοτε γκομενες του.

Στην πυρα.

E οχι μανες ειπαμε! :stuck_out_tongue: Ωραια τα λες για τον Φρανκεστειν.

το γνωστο ασμα το ξες να υποθεσω…
Για τα λεφτα τα κανεις ολα …

Φωφη και για μενα.

O άνθρωπος. Δεν είναι μόνο τέρας ασφαλώς, συχνά είναι και το αντίθετο. Αλλά απ’ όλα τα τέρατα είναι με διαφορά το χειρότερο.

+10000000000000000

Αλλά και ο Marilyn άνθρωπος είναι…:roll:

Αυτό και οι διάφορες κινέζες που μολύνουν το τόπικ με τις ηθοποιούς. :stuck_out_tongue:

ρε μη γελάσετε.

εμένα με τρομάζουν πάρα πολύ τα Gremlins μολις γίνονται κακα.

δε ξέρω, αυτά που λετε οκ είναι τερατα αλλα το ξερεις απο την αρχή και το χεις παρει αποφαση. Δεν τρομάζεις. Εγώ δλδ ποτε δεν τρόμαξα απο ενα φρικιαστικο αηδιαστικο κτλ τερας τεραστιων διαστασεων σε μια ταινια. Ουτε και μου αρεσουν δλδ αυτες οι ταινίες, με τερατα και μπούρουμπούρου.

αλλα αυτα είναι τοσο μικροσκοπικα και ύπουλα και σκέψου να είχες δίπλα σου ενα τετοιο τερατάκι και να πεταγόταν πανω σου… μαμα.

Eλικρινα ηθελα να την βαλω στη δημοσκοπηση ρε πουστη μου αλλα ξεχαστηκα.Απο κατι ερπετα που εβαλε ο Πυραμιδας στο ιερο μας τοπικ μου ηρθε η ιδεα να φτιαξω αυτο το τοπικ… :lol:

Πρώτον

-Κάτω τα χέρια απ’ τη Kotoko!!!
-Και απο τον Manson!!!

Δεύτερον και ον τόπικ

ο τελευταίος τύπος που θα ήθελα να δώ στον ύπνο μου

όποιος έχει δεί τις ταινίες που πρωταγωνιστεί με καταλαβαίνει

Απ το πολλ η Φωφη.

Γενικα ο Alice Cooper αμακιγιαριστος,η Μαριεττα Γιαννακου και μια θεια με μουσια στο χωριο μου.

8O 8O 8O Το είχα ξεχάσει αυτό το λάθος της φύσης!..

Προσκυνώ ταπεινά Pinhead! Θεός! :bow2: :bow2:

Επί του τόπικ:
ψήφισα Φώφη φυσικά και εννοείτε τάσσομαι κατά των κινεζογιαπωνέζων μπαμπουίνων που ποστάρει κατά καιρούς ο Πυραμίδας.