Καθηγητης Κιθαρας

Αν μπορειτε να μου προτεινετε ενα καλο καθηγητη κιθαρας(Ηκτρικης,Ακουστικης)Επειδη θελω να αρχισω μαθηματα και θελω να παω σενα καλο καθηγητη(Για Θεσσαλονικη)

Ti στυλ θες να μαθεις?

αυτο ακριβως! :wink:

Εχουμε πολλους να σου προτεινουμε παντως

Βασικα για blues,hard rock,classic rock

Μια ακομα ερωτησουλα.Σε ενδιαφερει να μαθεις τεχνικη?Η οχι τοσο?

Θοδωρής Ζήρας στο Γαλάτσι. Σε αυτόν πηγαίνω εγώ. Ο άνθρωπος δεν παίζεται. Τρομερός!

Kαλα τον Ζηρα ετσι κι αλλιως δεν θα τον προτειναμε ΑΛΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!Διαβαζε λιγο τα ποστ…

Σωστό σόρι. Δεν το πρόσεξα. Μπορεί να παίρνει όμως το αεροπλάνο και να κατεβαίνει μια φορά τη βδομάδα, να κάνει το μάθημά του και να φεύγει:p

Πειτε μου ρε παιδια ενα καθηγητη…

Να πεις στον Bluezlick ρε συ!!!Διδασκει αυτα που θες να μαθεις και αν θες μπορει να σου προσφερει και πολλες χρησιμες γνωσεις μουσικης θεωριας…Για το στυλ που θες ειναι παρα πολυ καλος καθηγητης…Τωρα για περισσοτερες πληροφοριες πρεπει να ρωτησεις τον ιδιο :slight_smile: Στειλτου κανα πμ…

Κανενα αλλος απλα για να εχω και δευτερη επιλογη

παιδια και εγω μια απο τα ιδια…πηρα ακουστικη κιθαρα και γραφτηκα στο αμαντεους στο γαλατσι…καλο ειναι η εχετε καμια καλυτερη προταση ?? θελω να παιζω ροκ,λιγο μεταλ,καμια μπαλαντα και βασικα να μαθω κανα τραγουδι,οχι δηλαδη τοσο τεχνικη.

γραφε ελληνικα!

Παιδιά θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να βρω καθηγητη κιθαρας εναν ο οποιος να ειναι φοβερος διοτι εδω και 2 χρονια κινουμαι σαν το φτερο στον ανεμο προσπαθω να μαθω κιθαρα τα παω καλα αλλα θελω κι αλλα ακομα γιατι δεν εχω εναν καθηγητη να εδραιωσει τις βασεις. Σας ευχαριστω πολυ. ( ΑΘΗΝΑ )…

Δώσε κάποιες πληροφορίες σχετικά με το τι σε ενδιαφέρει να μάθεις (τεχνική, θεωρία-αρμονία, ρυθμικά-συγχορδίες, όλα…), όπως επίσης και τι στυλ σου αρέσουν, για να ξέρω/ξέρουμε τι να σου προτείνουμε :slight_smile:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=18386