Ντροπή σας ρε γαϊδούρια

Αν περιμένουμε από το ΚΚΕ να “γίνει επικεφαλής”, κλάφτα χαράλαμπε… Όταν ξεκολλήσει από κάτι ιδέες που το κρατούν 100 χρόνια πίσω, ίσως κάτι γίνει τότε.

Ντροπή κι αίσχος τίποτε άλλο δεν έχω να πω ήδη έχω αρχίσει να διαδίδω το βίντεο θα το βάλω και στα blogs των φίλων μου μιας και εγώ δεν αξιώθηκα ακόμη να φτιάξω το δικό μου
και μεις αντί να αγαπημένοι και μονιασμένοι να ενωθούμε ενάντια στην διαφθορά στην οποιαδήποτε διαφθορά καθόμαστε και ερίζουμε για δεξιούς αριστέρους και αναρχικούς αντί να τους φτύσουμε όλους κατάμουτρα μιας και ο καθείς από τους προαναφερόμενους δεν αναλβάνει ποτέ τις ευθύνες του

πες τα ρε μαμη!
για αυτο ολοι μας γ…
γιατι αντι να τους πλκωσουμε στο ξυλο ολους πλακωνομαστε μεταξυ για το πιο κομα θα φερει την αλλαγη!
ρε ΜΟΣΧΑΡΙΑ ξεκολιστε απο το μυαλο σας!

συν αθηνα και …

αυτο δεν μπορει να το πεις ουτε εσυ ουτε εγω ειναι κατι που θα φανει και ευχομαι να γινει

χειρα κινει

χείρα κινει όπως είπε ο emokiller μόνο που στο κκε σου πιάνου αυτοί το χέρι και το κουνούν όπως θένε ΑΥΤΟΙ …

Oι Αναρχικοί κυρά μου μια χαρά την αναλαμβάνουν την ευθύνη τους, χωρίς να βγαίνουν στα κανάλια.

πρώτον δεν έιμαι κυρά σου με λένε Μαρία κι αν θες μπορείς να με λες μάμμυ όπως και οι υπόλοιποι
δεύτερον το τι αναλαμβάνουν οι αναρχικοί όχι σε μένα Ζαφείρη γιατί όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουνα αφενός αφετέρου όχι η αλεπού 100 χρονών και το αλεπουδάκι 110 έτσι???
και τρίτον και σπουδαιότερο
ΑΝ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ Η ΑΝΑΡΧΙΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣ ΠΕΝΤΑΠΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΜΟΝΟ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ

ΥΠΕΡΟΧΟ

Μήλα της καλύτερα ρε αλήτη :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

εδιτ: είδες μαμυ σε υπερασπίστηκα :P:P

Τώρα ανοίγετε μεγάλη κουβέντα. Υπάρχουν οι “καλοί” αναρχικοί (όσοι κατεβαίνουνε στους δρόμους τα έχουνε ζήσει:wink: ) και οι “κακοί”… Οι οποίοι τελευταίοι συνιθίζεται να είναι και προβοκάτορες…

Ωραιος ρε φιλε συμφωνω μαζι σου

και από την στιγμή που γίνονται προβοκάτορες παύουν αυτόματως να είναι και αναρχικοί

κυρια μαρια αυτο με το αλεπουδακι και την αλεπου ειναι λαθος μην ξεχνατε οτι ο θυμοσοφος λαος λεει οτι απο μικρο και τρελο μαθαινεις την αληθεια

και ποιοι δηλαδη ειναι καλοι κατα την γνωμη σου?

Μα αυτό ακριβώς… ΔΕΝ είναι αναρχικοί…

εγώ, ο Ηρακλής, ο αποπάνω, το girl next door …

Ελπίζω μέσα στους αναρχικούς να μη βάζετε τους γνωστούς-άγνωστους της κυβέρνησης ε;

Μαρία λοιπόν, αν ήσουν χθες στις αντιφασιστικές κινητοποιήσεις θα έβλεπες πως οι Αναρχικοί έχουν περίσσια τόλμη και αρετή, μαζί με αξιοπρέπεια. Τόλμη άλλοι δεν έχουν, οι οποίοι δεν τολμούν να θέσουν ξεκάθαρα την άποψη τους σχετικά με πολλά θέματα.

Και να σταματήσει επιτέλους το κομπλεξ με την ηλικία ε. Γενικά μιλάω.