Λιλι, τραγουδιστρια

δεν ξερω αν το κανω σωστα το θρεντ…
anyway
ειμαι 17 χρονια τραγουδιστρια κορη μουσικου, ειμαι μελος μιας μπαντας που παιζει ντισκο φανκ και χορευτικη μουσικη, εχω περασει απο big bands, ξενοδοχεια, cabaret style, και ο λογος που βρηκα το φορουμ αυτο ηταν η προσπαθεια μου να βρω εναν πληκτρα μια και ο δικος μας χτυπησε και δεν θα μπορει να παιξει για πολυ πολυ καιρο.

η σελιδα μου στο my space ειναι

αν θελει καποιος πιο πολλες λεπτομερειες.

:slight_smile:

allen???

eee…oxi?

γιατί δεν ανοίγεις ένα τόπικ στις μικρές αγγελίες του φόρουμ? Εκεί θα δουν τα ποστς σου πολλοί περισσότεροι ενδιαφερόμενοι :wink:

thanx, δεν εηθελα με το που θα ερχομουν να βαλω αγγελια και εφοσον ηταν καλο να πω ποια ειμαι και γιατι ηρθα απλα το ανεφερα :smiley:
επισης, δεν ξερω που ειναι οι αγγελιες, χανομαι λιγο στο φορουμ σας:P

ευχαριστω πολυ

http://www.rocking.gr/modules/forum/forumdisplay.php?f=35

Με το καιρό θα μας μάθεις :wink: Καλώς ήρθες :slight_smile:

Καταρχην καλως ηρθες.

Απιστευτη φωνη.8O
Ελπιζω να βρειτε πληκτρα,ειναι ελαφρως δυσευρετοι δυστυχως.

Καλώς ήρθες, έχεις πολύ ωραία φωνή και εύχομαι κάθε επιτυχία και στην αναζήτησή σου και γενικότερα! :wink:

Ρίξε μια ματιά και στο φόρουμ παρεμπιπτόντως να δεις άν σ’ αφορά ν’ασχοληθείς λιγάκι παραπάνω…

ευχαριστω για τα καλα λογια :slight_smile:
εχω βαλει το σαιτ σε bookmark, μολις φυγει το αγχος γιατι εχουμε λαιβ(και δεν θελω να τα ακυρωσω με τιποτα), θα ασχοληθω πιο πολυ πιστευω.
Τωρα το μυαλο μου ειναι στην “κριση”

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=303247#post303247

σωστα?

άψογο! :wink:

Θα σου ευχόμουν καλή τύχη στην αγγελία, αλλά έχω τη φήμη του γκαντέμη :roll:

Καλωσηρθες! Πολυ καλη φωνη.:thumbup:

Μια απ’τα ιδια.:-s

Καλως ηρθες Λιλη :slight_smile:
Προτεινω πολ Σοφι Vs. Kαρβου :roll:

Καλώς τη. Θαυμαστή φωνή και πανέμορφη ερμηνεία στο κομμάτι του Jamiroquai. Κάνετε συχνά συναυλίες;

To σχημα εχει περασει απο 40 κυματα με το θεμα των πληκτρων, ολα ειναι στον αερα.
Ευχαριστω και παλι:)