Λιστα φιλων

Τι ακριβως ειναι η λιστα φιλων, σε τι χρησιμευει κλπ. Α, και πως γινεται να εχει λιστα φιλων ενας επισκεπτης?

Επισκέπτης Κάνει αναζήτηση στη λίστα φίλων

o επισκέπτης συνήθως σε κάτι τέτοια, είναι από yahoo, google, κλπ. Δεν είναι κάποιο υπαρκτό πρόσωπο.

Εγώ έχω κάνει σε μια λίστα φίλων, όλους τους mods, αλλά εκτός από συν (+) στο τέλος του ονόματος τους στο who is on line, δεν έχω δει κάποια άλλη δυνατότητα. Βέβαια, αυτό δεν αποκλείει το γεγονός, στο μέλλον να βάλουμε στο φόρουμ επιπλέον δυνατότητες για τις buddy lists σας

Κλικα!

Εγω δεν εχω φιλους. Δε με κανει παρεα κανεις.:frowning:

ουτε μενα με κανουν…
θες να κανεις με μενα παρεουλα???:stuck_out_tongue:

δε χου

Αυτη μπορει να θελει, εσυ εισαι σιγουρος οτι θελεις?

χαχαχαχα…δε ξερω.υποθετω…
μηπως ξερεις εσυ κατι???

της αρέσει το st.anger των maiden

ναι…κορυφαιο τραγουδι!!!
καλο ειναι και το αλλο,το fear of the dark των metallica!!!:lol:

Kι εγώ δεν ειχα καταλαβει (ουτε ακομα δλδ εχω καταλαβει) σε τι χρησιμευουν αυτα με τους φιλους και τους οχτρους. Μαλλον το φορουμ θελει να υπάρχουν διαμαχες και κοντρες για να εχει τζερτζελο και να προσελκυει κοζμο. :stuck_out_tongue:

δεν ισχυει αυτο,

ενδεχομενως καποιος που μπαινει πιο πολυ για μουσικη να εχει παρατηρησει οτι τα ακουσματα του ταιριαζουν με καποιους συγκεκριμενους forumiteς οι οποιοι κατα καιρους μπορει να προτεινουν δισκους που δεν ξερουμε,αρα ετσι ειναι χρησιμη η λιστα φιλων κυριως

προφανως και δεν το ειπα στα σοβαρα το απο πανω μπριζολα… :slight_smile:

Εγώ δε θέλω λίστα φίλων, δεν έχω κανέναν εδώ μέσα… τραγικό εμότικον σε μορφή emo, απο το μάτι του οποίου κυλάει ένα δάκρυ

…και λιγο αιμα απο τα χερακια του που ειναι αγγελικα πλασμενα…

Aν πατησω αντι για add acontact add a friend τι θα γινει ακριβως?απλα προστιθεται καποιο ατομο στη λιστα φιλων στο προφιλ μου?

Ναι…

οκ thanks!

θα κάνεις add τον Carl;