Χορεύετε;;;;

Ξέρω ότι πολλοί εδω μέσα είστε βαριά μέταλα και κάτι τέτοιο ούτε να το ακούτε αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις!!Μία είμαι εγώ :stuck_out_tongue: Μetal ακούω συνέχεια γιατί με εκφράζει απόλυτα αλλά δε μπορώ μόνο metal!!Καλό το headbanging αλλά και το τσιφτετέλι μια χαράαααα…Μην αρχίζετε να κράζετε απλά πείτε αν χορεύετε και αν όχι γιατί… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε μετα μην περιμενεις δωρο για το Πασχα…θα βολευτεις με κανα αυγουλακι μονο…Για να τα διαβασει ο μπαμπας σου αυτα που γυρνας τις νυχτες στα σκυλαδικα, θα παθει εμφραγμα ο καημενος…

Χόρευα δημοτικούς παλιότερα, αφού έκανα και μαθήματα, και όποτε το απαιτήσει η περίσταση δε θα διστάσω.

Επίσης, ναι, αν κάποτε πάω σε κάποιου είδους κλαμπ, πάλι θα κάνω ότι μπορώ για να περάσω όμορφα, αλλά τίποτα σαν [heavymetal mode on]το να κρατιέσαι αγκαλιά με φίλους με μπύρες στα χέρια, τραγουδώντας σκληρά τραγουδάκια.[/heavymetal mode off]

Μετά από αμοιβαίες εξηγήσεις με τον Ανδρέα επιστρέφω στο Off topic!!!
Λοιπόν εγώ δεν χορεύω, αν και στο γάμο μου θα ήθελα ένα χορό της κοιλιάς από την Χριστίνα!!!

Την έχει μεγάλη;

Πολύ!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπα με την καμιά! Αφού είμαι και 500 κιλά!
Να σου κάνω εγω ένα χορό της κοιλιάς που έχω και το προσόντα?

Μια φορα πριν 6 χρονια περιπου, αλλα ειχα πιει “λιγο” παραπανω…
Δεν το παιζω οτι ειμαι σκληρος μεταλας, αλλα σε τετοια μαγαζια (club,σκιλαδικα κτλ) εχω να παω πανω απο 3 χρονια και δεν μου λειπουν καθολου… 8)

Nα χαρώ εγώ χορευταράδες!!!Νονέ λες και τόσα χρόνια μοθ έφερνες για να μου φέρεις και τώρα… :stuck_out_tongue: Όσο για το μπαμπά δε τον πειράζει!! :stuck_out_tongue:

Αν φέρεις μαζί σου καμιά δεκαριά Kaiser θα το ανεχτώ!!!

Τι να τον πειράξει τον οπαδό του Βαλάντη και του Τερλέγκα;

Παλιά μάθαινα παραδοσιακούς χορούς (για χάρη μιας κοπέλας, βλάχαρα πρέπει να ήταν!)
Αλήθεια υπάρχει σχολή χορού που να σε μαθαίνει σωστό headbanging? :?

Τι να τον πειράξει τον οπαδό του Βαλάντη και του Τερλέγκα;[/quote]

Του βαλαντη ναι … του τερλεγκα οχι … ειναι γυφτος , εγω δεν ειμαι :twisted:

Γιατί ο Βαλάντης δεν είναι γύφτος? :?

Ο Βαλάντης δεν είναι… :wink: Λέω να κανονίσουμε να πάμε σε κανένα σκυλάδικο να τα κάψουμε all together…Θα πάρω τον Unholy και τον Trustno1 να χορέψουμε κανά τσάμικο!!Μετά με το μπαμπά και το θείο ένα χασάπικο…Με τον Powerslave και τον Θωμά τσιφτετέλι… :wink: :wink: Α θέλω να μου ανοίξεις και σαμπάνια μπαμπά… 8) (όχι τσιγκουνιές…)

Πάμε σε αυτόν που έφυγε πρώτος πρώτος από το Fame Story 3 και τον πήρε ο Τόλης Βοσκόπουλος για ντουέτο? Ότι τραγούδι και να πει το χορεύει για καλαματιανό, οπότε είμαι γνώστης, και μετά Κοκκίνου. Τι λέτε είστε μέσα? :lol:

Mέσα… :wink:

Χασάπικο μπορεί να δεις, σαμπάνια δεν το βλέπω με τίποτα!!!

Μονο μια κιβωτιο ολοκληρο θα σου ανοιξω , εχουμε και κατι σαμπανιες στη δουλεια με κοστος 0,57 το μπουκαλι … :stuck_out_tongue:

Ρε τσαμπατζή με 0,57 πας να τη βγάλεις…; Αν δεν πληρώσεις, δεν ρίξεις και λελουδικό, τι σοι σκυλοπατέρας (κατά το μεταλλοπατέρας) είσαι; Κορίτσι μου πάλι ο θείος θα καθαρίσει με τον τσαμπατζή τον πατέρα σου…