Χορεύετε;;;;

αμα παιζει ντισκο ανετα!

Ο χορός για μένα εξαρτάται πολύ από τη μουσική. Δηλαδή στα τρεντο-κλαμπ συνήθως είμαι ξενέρωτη :stuck_out_tongue: αλλά άμα βάλει κανα καλό κομματάκι, ίσως… και μετά πάλι τίποτα!
Παλιότερα έκανα 7 χρόνια μπαλέτο, αλλά σταμάτησα… δεν έπρεπε!! :frowning: Είχα κάνει και κάτι μαθήματα σάλσα κλπ, τρελό γέλιο! :smiley:

=D> :yahoo: Αντε να φροντίσεις να συνεχίσεις!

Εσεις οι 3 πρεπει να ερθετε σε παρτυ που κανω DJ-set (τρομαρα μου!)…

Σε ενα meeting η Αλοη θα μας χορεψει την λιμνη των κυκνων!!!

Ολοι με κάμερα ανά χείρας για upload στο youtube μετά…

:lol:

Οταμν μου ρθει αλλα επειδη χορευω αθλια δεν το κανω συχνα!:stuck_out_tongue:

όχι!:smiley:

Ασταδιάλα! :stuck_out_tongue:
Το πιο θεικό που έκανα ποτέ ήταν το πατινάζ, αν μπορεί να θεωρηθεί χορός… 2 χρόνια μόνο, βέβαια, αλλά ήταν απλά τέλειο.- Μου λείπει! :-s καρδούλες!!!

Ελα ρε χορευτριαρα. Πήγαινε να μας χορέψεις την λίμνη των Κύκνων!

Αν χορευω??? [SIZE=“4”]Του δεινω και καταλαβαινει!!![/SIZE] :dance:

Ναι κ εγω επαιζα μπασκετ.Χορο δεν εκανα κι εγω? :roll:

Χορευουμε οταν υπαρχει καλη παρεα,πινουμε και γενικα περναμε καλα.Αλλιως δεν μας τραβαει.

Χορεύω ασταμάτητα αν είμαι στο τσακίρ κέφι (δεν χρειάζομαι ποτό για να χορέψω 8) ). Παίρνω μαζί αλλαξιές ρούχα για τον ιδρώτα μερικές φορές… Όποιος αντέχει με ακολουθεί στο χορό!!! :stuck_out_tongue:

Οι Κρητικοί χορεύουν πολύ γαμάτα!

Καλά… μία χρονιά έπρεπε με την ομάδα παραδοσιακών του σχολείου να χορέψουμε Κρητικά. Εκεί να δεις ιδρώτα. Ένα πρόγραμμα του ενός τετάρτου και έπεφτε περισσότερος ιδρώτας και από 40 λεπτά παίζοντας διπλό στο μπάσκετ.

Κάθε μέρα έπαιρνα 2 μπλούζες μαζί μου στο σχολείο…

Μας πήγαν στην Κρήτη σε ένα Κρητικάδικο και τα 'παιξα. Χορεύαν πολύ γαμάτα!

Χόρος ήταν, τι μπάσκετ! :stuck_out_tongue: Φοράς το φουστανάκι σου(άμα θες!) και χαίρεσαι πάνω στον πάγο! Εγώ την έβρισκα πάντως! :stuck_out_tongue: 8) καρδούλες καρδούλες καρδούλες

Και βέβαια χορεύω,the dance of death!

αι γεια σου! εγώ λοιπόν είμαι αυτή που αγκαλίαζει την χάρο, δεξια με τα φτερά στην κεφάλα!