Χαίρετε!

Οι χρησμοί επιβεβαιώθηκαν, οι προφητείες εκπληρώθηκαν και οι οιωνοί βγήκαν αληθινοί… το πλήρωμα του χρόνου ήρθε και είμαι πλέον επίσημα μέλος της “ροκίζουσας” ηλεκτρονικής σύναξης. :stuck_out_tongue:

Υποβάλω τα σέβη μου σε όλη την κοινότητα και ιδιαίτερα στους συναδέλφους από το Ε.Μ.Π…:smiley:

Καλώς σας βρήκα

γεια σου και σένα.welcome,διαβάζουμε κανόνες και είμαστε όμορφοι και ευγενικοί.:slight_smile:

πες 2-3 βασικά για σένα,ΕΜΠ,που ΕΜΠ?

well, στο ΕΜΠ είμαι είμαι 1ο έτος ηλεκτρολόγους. καλή φάση αν και με την εξεταστική τώρα εχουμε προβληματάκια…:wink:

κατά τα άλλα, απο μουσική ακούω πολλά πράγματα από SOAD , Rammstein , Slipknot μέχρι Korpiklaani , Turisas , Cruachan κλπ. Επίσης στο δίλημμα maiden vs metallica απαντάω συστηματικα metallica αφού με αυτούς μπήκα στο χώρο… Παράλληλα έχω και πιο εναλλακτικά ακούσματα από Kultur shock μέχρι Θανάση Παπακωνσταντίνου και άλλα.

Παιδικές ασθένειες: μπάλα , ΑΕΚ , gaming (λιγουλακι μονο…:stuck_out_tongue: ) λογοτεχνία (κύριως ξένη κλασσική) και πολιτική (αν και αυτή μάλλον είναι εφηβική ασθένεια…) .

Νομίζω αυτά για αρχή…:smiley:

To nick πως το σκέφτηκες? Welcome.

Γεια σου ρε φιλαρακο. τι λεει? καλως ηρθες

:stuck_out_tongue: Οφείλω να παραδεχτώ πως είναι άσχετο με αυτά που ακούω αλλά η επαφή μου με τη black και συγκεκριμένα με τους/τον burzum μου άφησε αυτο το nick, το οποίο απ’όσο ξέρω χρησιμοποιουσε και ο ίδιος εκτός του Varg Vickernes.

Γεια σου και σένα φιλε! καλως σας βρηκα!

υ.γ. αυτο ειναι λιγο spam? sorry αλλα δεν εχω εμπειρια απο forums κλπ.

Χαχαχαχα! Μόνο που μιλάς για το ίδια άτομο φίλε μου. Ο Varg Vickernes, ο Count Grishnakh και ο Mr Burzum είναι το ίδιο άτομο.
Όπως και να χεις καλώς σε βρήκαμε και καλά ποστ.

ο ίδιο λέτε νομίζω. :stuck_out_tongue:

Welcome και καλά ποστς!:smiley:

Ξαναδιάβασε…

όντως το ίδιο λέγαμε…:stuck_out_tongue:

ευχαριστω!:slight_smile:

Welcome, welcome…!:stuck_out_tongue:

Αφου μπηκες με metallica στο χωρο εισαι ομοθρησκος

Welcome…:wink:

να τος ο συντροφος!!!

και το καλοκαιρι στη συναυλια εννοειται παρων (παρα την τιμη…)
μάλιστα μου αρεσουν ολα τους τα cd εκτος του saint anger (πικρα…)
θεωρω πως και η load reload περιοδος ειναι πολυ αξιολογη.

Φιλε ασε για το καλοκαιρι. Ημουν πρωτη μερα εκδοσεις εισητηριων απο τις 8 το πρωι και περιμενα και αντι να παω στο 1 εκδοτηριο να παρω απο τα πρωτα πηγα στο τριτο ο μαλακας και πηρα το 508. Η συναυλια αυτη για μενα που ειναι η πρωτη μου metal μπαντα και η αγαπημενη μου ηταν η καλυτερη της ζωης μου. Συμφωνω 100% για load reload και σε οσους μου την μπαινουν πολυ για metallica στηριζω και st anger. Ασχσετο η υπογραφη σου ειναι απο το dawn of war?

λοιπον για τη συναυλία συμφωνω απολυτα! ονειρο ζωης που πραγμτοποιηθηκε ακομα καλυτερα απ οτι το φανταζομουν!! οσο για την υπογραφη, ναι, dawn of war, ο librarian νομιζω…
ειπαμε, παιδικες ασθενειες…

Απο τα αγαπημενα μου strategy το θεωρω

κι εγω το ιδιο μαζι με starcraft

Εμας του ΑΠΘ ουτε να μας κλ***ς ε? :stuck_out_tongue:

Καλως ορισες και καλη διαμονη (#-o )

[SPOILER]

Βασικα ελεγα να σου πω: “καλη ζωη”, αλλα δεν ξερω πως θα το παρεις :stuck_out_tongue: :lol: [/SPOILER]