Γειά σας!

Είμαι new member και χαίρομαι γι’αυτό. Έγινα μέλος με αφορμή την συζήτηση για τους bon jovi, για το αν θα έρθουν εδώ. Εγώ με τον άνδρα μου δεν αντέξαμε, θα πάμε Λονδίνο και για τις 2 συναυλίες τους αλλά τους περιμένουμε και Ελλάδα φυσικά.
Είναι αρρώστεια!!!

Χαίρομαι επίσης που σε αυτήν την χώρα δεν ακούνε μόνο μπουζούκια και ότι συνεπάγεται αυτό!!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!:smiley: :smiley: :smiley:

Πραγματικά είναι τόσος πολύς κόσμος που θα πάει έξω για Bon Jovi που είναι κρίμα να μην τους φέρουν κι εδώ. Συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου, έχω ακούσει για περίπου 16-17 άτομα πως θα πάνε εξωτερικό το καλοκαίρι για αυτούς.
Anyway, καλώς ήρθες Νίκη και καλώς σε βρήκαμε κι εμείς 8)
Και ναι… έχω την αίσθηση ότι οι αντι-μπουζουξήδες αυξανόμαστε σιγά-σιγά 8)

Καλως ηρθες nickiobj!
Αλλα δεν μας ειπες…bon jovi ακους?:stuck_out_tongue:

καλως ηρθες και καλα ποστ…

εσυ τι λες να μην ακουει?

Καλώς ήρθες και ελπίζουμε να συμμετέχεις στο φόρουμ πέρα από τους bon jovi! :smiley:

Θα συμφωνησω στο τελευταιο. Εκτος απο bon jovi τι αλλο περιεχει το προγραμμα σου?

Sorry παιδιά, δεν είχα δει τα posts σας. Λοιπόν ακούσματα: Ότι έχει να κάνει με 80’s. Πιο συγκεκριμένα:
POP, ELECTRO POP, ROCK, HARD ROCK.
Γενικότερα γουστάρω σπουδαία κατά εμένα συγκροτήματα και καλλιτέχνες που προέρχονται από την συγκεκριμένη δεκαετία.
BON JOVI, DEF LEPPARD, WHITESNAKE, CINDERELLA, SKID ROW,GUNS’N’ROSES κλπ.
A-HA, DURAN, SIMPLE MINDS, DEPECHE MODE,HUMAN LEAGUE,TEARS FOR FEARS, THE CARS,
BILLY IDOL, JOURNEY κλπ.
Γενικότερα μου είναι δύσκολο να ξεχωρίσω, αγαπάω ότι έχει να κάνει μ’ αυτήν την δεκαετία, που όλοι την βρίζουνε, αλλά όλοι την ακούνε!!!:–

Τα 80ς ήταν όντως σπουδαία, είτε μιλάμε για την περισσότερο σκληρή μουσική, είτε για την περισσότερο ποπ, σαν τα συγκροτήματα που αναφέρεις.

Καλώς όρισες στο φόρουμ :slight_smile:

Χαιρε ω καμμενη μποντζοβιστρια:p καλα ποστς και καλωσορισες :slight_smile:

Είναι μουσική πάνω από όλα και όχι computer. Αποδεικνύεται ότι πλέον αρχίζει να θεωρείται classic και αξεπέραστη. Δεν είναι τυχαίο, ότι την ξανακάνουν μόδα. Μπορεί να τους κατηγορούν ότι βγαίνουν να μαζέψουν ένσημα, δεν είδα όμως κανέναν να γεμίζει στάδια όπως αυτοί!!!Από το 90 και μετά με ελάχιστες εξαιρέσεις επικρατεί ένα χάος.

Φέτος κάποια όνειρα πραγματοποιούνται. Mark Knopfler-Αθήνα 2 φορές BJ-Λονδίνο και μετά από 3 ημέρες Def Leppard-Αθήνα. The best June ever in my life me and my husband!!!:vibrate: :vibrate:
Σου εύχομαι και εσένα πάντα τέτοια. Καλώς σε βρήκα λοιπόν.

oh yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!
Welcome:)

ε,Bon Jovi,Whitesnake,Cinderella…μεγάλες στιγμές8)

μακαρι μακαρι μακαρι, θενκς για την ευχη παντως :slight_smile: