Αποκριάτικες στολές

οχι μονο της Ξανθης αλλα χαλαρα οποιοδηποτε αλλο καρναβαλι παταει κατω το αντιστοιχο της Πατρας…Κοζανη ας πουμε… Της πατρας τα τελευταια χρονια ειναι μεγαλο ξενερωμα…

Αρχικα ειχα ριξει ιδεα στην παρεα μου να ντυθουμε πουλια. Ο καθενας απο ενα πουλερικο. Εχω και στολη καναρινιου, μια χαρα. Ειχαμε και παπαγαλους, κορακια, κοτες, παπιες… Τελικα καταληξαμε σ’ εθνικοτητες. Εγω μεξικανος (πηρα και μουστακι:!: ), αλλη αρχαιοελληνιδα πορνη κ.ο.κ. Δεν τα εχουμε ανακοινωσει ακομα. Θα παρουμε σβαρνα τους δρομους την Κυριακη.

Τελικα ο καθενας θα ντυθει οτι του κατσει ειμαι σιγουρη.

Φέτος θα πάω Κοζάνη. ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΠΕΙΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΟΙ ΜΟΥ!:smiley: Μακαρι να μπορουσα να παω και φετος hometown…! Πηγα περισυ μετα απο 2 χρονια αποχης και περασα τελεια! Κριμα που το μετεωρολογικο λεει για κακοκαιρια το Σαββατοκυριακο…:frowning:

Ελπιζω να περασεις τελεια keyser και οποιος αλλος παει!:smiley:

(μην χασετε την παρελαση την Κυριακη, σχεδον καθε χρονο εχει πολυ γελιο, ειναι σιγουρο οτι φετος θα το ξεφτιλησουν το θεμα Ζαχοπουλου χωρις λογοκρισια οπως παντα:lol: )

χεχε για αυτό θα σου κουβαληθώ την επόμενη βδομάδα :P:P:P

Ενα παιδι ειχε ντυθει μουμια σημερα στο σκουλ. Με τις γαζουλες του. Ευκολο κι ωραιο.

Θελω να ντυθώ seventies trash…Kαμια ιδεα τί να βαλω???Εχω μονο κατι τεραστια μωβ γυαλια και γαλαζια περούκα…

λαμέ ρούχα θες… κολάν με έντονο χρώμα από κάτω και λαμέ από πάνω… Επίσης κάνε πρόβα τίποτα φιγούρες:p

Μμμ…δεν ναι κακο το λαμε…τωρα για τη φιγουρα ασ το κάλύτερα…:lol: :lol:

Και έλεγα τι να ντυθώ φέτος στο καρναβάλι…

Μιλάμε το video για πολύ γέλιο :stuck_out_tongue:

Lol. Η μανα μου περσυ ειχε παει σ’ ενα παρτυ με θεμα 70’s.
Λοιπον θες πολυχρωμα ρουχα οπωσδηποτε. Αν εχεις κολλητο παντελονι που καμπανιζει στο τελος θα λεγε. Απο πανω μια πολυχρωμη μπλουζα που θα εχει επισης καμπανε μανικια. Μαλλια αν βρεις ξανθα με αφελιες, ισια. Γυαλια μεγαλα (σαν αυτα που ειναι και τωρα στη μοδα). Κανα πολυχρωμο φουλαρι. Δαχτυλιδια εννοειται. Προσπαθησε να ταιριαξεις τα ρουχα μονο στο βασικο τους χρωμα. Κατα τ’ αλλα μην σ’ ενδιαφερει αν θες να βγει πειστικο :Ρ

Χμ είδα στον ύπνο μου ότι διάλεξα στολή Καλομοίρα, δηλαδή αυτό το μικροσκοπικό φουστανάκι και κάτι ψηλοτάκουνα παπούτσια :dunno: :-s

Κι εριξες και το IQ σου στο -20;:-s

Δεν πρόλαβα να το δω στο όνειρο αυτό :frowning: Αν σήμερα δω το δεύτερο μέρος, θα σου πω! :stuck_out_tongue:

Αυτό δε σε τιμά, η αλήθεια είναι…Φιλάκ-ι-α!

Ωπα! Βιτσιοζικο δεχτερ!:stuck_out_tongue:

Πως περασες ρεεεε??? Εμαθα οτι γινοταν της καρα-Ποπαρας.

Αν και οι απόκριες είναι μακρυά,κάνω από τώρα τα σχέδια μου.Λέω να ντυθώ curt kobain φέτος,εσείς?

Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο , ειχα ντυθεί Σλας.
Οι μισοί δεν το κατάλαβαν.
Μου είπαν πως ντύθηκα άσχημος.
:expressionless:

Πάλι καλά που δε σου πανε πως ντύθηκες Τσουκαλάς.