Αποκριάτικες στολές

Μιλήστε για ιδέες που έχετε για αυτές τις αποκριές, για στολές που είδατε αλλού και σας έκαναν εντύπωση κατά το παρελθόν ή για στολές που ντυθήκατε κάπου κάποτε εσείς…

Θελω να ντυθω Eugene Hutz!

Βρηκα αμφιεση σουπερ για το επομενο σ/κ. Θα δειτε φωτο:!:

Oποιος βρει την μασκα απο το Saw,ας ριξει ενα σφυριγμα…:lol:

θα ντυθω δυτης

εγώ θα ντυθώ gothik lady

Εγώ δν έχω καταλάβει τι θα ντυθώ ακόμα. Ελπίζω να μην είναι μλκια.
Η στολή με περιμένει στην Πάτρα

τώρα φεύγω για μασκέ πάρτυ με αυτοσχέδια στολή (αφού δεν προλάβατε να ρίξετε καμιά καλή ιδέα)

Έχω ντυθεί “στο κρεβάτι μου”

Από πίσω μου έχω κρεμάσει ένα σεντόνι
από μπροστά μια κουβέρτα
πίσω από το κεφάλι μου έχω ένα μαξιλάρι
και κρατώ αγκαλιά ένα λούτρινο Φοίβο (η μασκότ των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας)

Αύριο που θα επιστρέψω θα σας πω τρελές στολές για να παίρνετε ιδέες. Αφού εσείς δε ρίχνετε :frowning:

Ψιλο-άκυρο, αλλά πάρτε μια ιδέα:p

Holy diver?

Αμαν πια με τις αποκριες εδ στην πατρα εχουν ολοι τρελαθει. Αυτο που δεν μ αρεσει ειναι οτι ολοι φαινονται ωραιοι χαρουμενοι με τις στολες τους σαν να μην τους νοιαζει τιποτα και μολις περσαουν αποκριες τιποτα απο αυτα δεν θα παραμεινει

Εύχομαι να με αξιώσει ο θεός να μη πάω ποτέ Πάτρα τέτοια περίοδο.

,…

Αυτό. Πολύ τζέρτζελο ρε γαμώτο… Αναρωτιέμαι αν τους αρέσει να στριμόχνωνται σαν τα ζα…
Τεσπά, ιδέα για στολη ε? Θα τα έσπαγε να ντυθούν 2 άτομα από την ίδια παρέα μπλε power ranger και να τσακώνονται για το ποιος είναι καλύτερος μπλε power ranger…:lol:

Nαι ρε …πολυ χαμος και πανικος η Πατρα …Εγω ειχαπαει το 2000 οταν ειχα ντυθει κοτοπουλο και μετα απο τονους μαυροδαφνη ξενερωνοντας βρεθηκα να τρωω σαντουιτς με ενεν κοκκορα και την παρεα του που δεν ηξερα κ δε θυμομουν πως τους ειχα γνωρισει,χωρις κανεναν φιλο μου κοντα:?
Επισης θυμαμαι οτι μεναμε σε ενα φοιτητικο σπιτι 15 ατομα και κοιμομασταν με βαρδιες…Χαλια…

Άντε όλοι στη Πάτρα και αφήστε την Αθήνα άδεια:D :smiley:

Mε ξυνει τωρα να ποσταρω πως ημουν ντυμενος περυσι… :stuck_out_tongue:

Αφού δείτε αυτό: http://www.imdb.com/video/trailer/me708114551

μετά μπορείτε να δείτε αυτό:


Αυτή η φώτο τραβήχτηκε στο μεγάλο αποκριάτικο πάρτι του web radio μας, του SteelFm, που έγινε χθες στου Ψυρρή (όποιος δεν ήρθε, έχασε!). Ξέρω το βάψιμο ίσως και να μην έπιασε απόλυτα αλλά εγώ γούσταρα ΚΑΡΓΑ!!

Παικτης! :smiley:

To καρναβάλι της Ξάνθης πατάει κάτω αυτό της Πάτρας :stuck_out_tongue:

Συνήθως εγώ απλά φοράω αλλοπρόσαλα, αταίριαστα μεταξύ τους πράγματα και κάνω το πρόσωπο μου παρδαλό
κατσίκι με μπογιές:p