Η μαχη των τιτανων Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

βασικά από πετράλωνα μέχρι περισσό σε μισή ώρα προλαβαίνω έ ??? :-k

Στεγνα

ε τότε ετοιμαστείτε για μέγιστες ποζεριές στον αγωνιστικό χώρο… :lol:

ναι προλαβαινεις…

freedomofrock
raistlin
thats why
demon cleaner
machintosh
ifrit
rock
rasputin ???
manos87 ???

αλλος ενας!

μα πόσο γκαβός είμαι ? δεν με είδα στην λίστα του rock…

Ωπ παιδιά τώρα είδα τις εξελίξεις.

Γαμώτο δεν μπορώ αυτήν την Παρασκευή. Μπορώ οποιαδήποτε μέρα πλην αυτής της Παρασκευής.

Επίσης έψαξα για το τηλέφωνο των 5x5 αλλά δεν το βρήκα. Κανένας από τους καρβουκόζηδες θα το ξέρει, διαφορετικά πάρτε το 11880 και ρωτήστε το. Τα 5x5 του Παθιακάκη είναι, απέναντι απ’ τη Ριζούπολη.

Συνεπώς, count me out εκτός αν αλλαχτεί

Λοιπον μολις γυρισα απο δουλεια και οπως ειχα προβλεψει απο την κατασταση μου εχω 38.8 πυρετο και ετσι πηρα αδεια για αυριο…Θα ερθω για μπαλα αλλα μονο αν ειμαι απυρετος…Αυτο θα το ξερω αυριο το βραδυ οποτε και θα σας ενημερωσω…Μετρηστε με μεσα παντως…

Εγω παιδες ακυρος…Ξαφνικα μπλεξιματα…

Ρε έχει συγκοινωνίες την Παρασκεύη; Νομίζω πως όχι.

αυριο εχουν 24ωρη απεργια…

εγω βρηκα το τηλ του γηπεδου αλλα τι να κανω??δεν εχουμε συπληρωσει ακομα 10αδα…

κανεις για μπαλα???

την αλλη κυριακη καλυτερα συμμετοχες ελευθερα

εγώ πάντως για όποτε είναι,μέσα

λοιπον επειδη αμα συνεχισουμε ετσι δεν προκειται να παμε και καθε φορα καποιος δεν θα μπορει, παιρνω την πρωτοβουλια :

ημερομηνια : Παρασκευη 21/3
ωρα : 7
μερος : Περισσος (ησαπ)

οσοι γουσταρετε ελατε!8)

Όμορφα. Όσες απουσίες έχουμε θα τις αναπληρώσουμε με γνωστούς μας, οκ?

σωστος…!!!

εγώ θα φορέσω και στέκα :stuck_out_tongue:

edit: ρε παιδιά,πως θα κανονίσουμε τα παιχνίδια αν έρθουν παραπάνω από 10 ?

εγω που μαιχοντρουλης και δεν αντεχω θα βγω αλλαγη ολα θα τα βαλεψουμε και γω μεσα ειδη 4 ατομα

προς μικε σταν ο χλωροταπυτας δεν ειναι για να καπνιστει:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

σιγά κι εγώ μετά από λίγο τρέξιμο είμαι σαν να έχω καπνίσει 10 πακέτα τσιγάρα :stuck_out_tongue:

Για 21 μέσα

Κι εγώ μέσα για 21.

Κερκίδα δεν έχουμε όμως, α;