Ελεεινά εξώφυλλα!

To δικο μου ειναι δευτερο αλμπουμ κιολας.
Το πρωτο ειχε πιο νορμαλ εξωφυλλο.

:lol2::lol2: προσκυνάω τότε!!!

To δικό μου ήταν από demo.

Αυτό εδώ είναι από split 7-ιντσο.

Οι Nekromantheon γαμάνε πάντως.

Θυμάμαι κάποιος έιχε ποστάρει το εξώφυλλο του πρώτου άλμπουμ των goblin cock.μόλις έμαθα πως βγάλανε και 2ο και πήγα να δω , αλλά είναι πραγματικά κατώτερο…

Βρηκα και αλλο ! Σε λινκ μονο γιατι ειναι τρισαθλιο σαν ιδεα πρωτα και μετα σαν εκτελεση.

Και μην ξεχναμε το καλυτερο που εχει ποσταριστει εδω μεσα ε ! Απο εμενα φυσικα.
http://img13.nnm.ru/imagez/gallery/2/1/9/2/b/2192be5a6fd19ad132c774cab3b12b81_full.jpg

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

[-X[-X[-X[-X[-X[-X

Και παλι σε εχω ! Οι δικοι μου παιρνουν στα σοβαρα τον εαυτο τους!

ναι αλλά δεν είχαν τα φρύδια να βάλουν ΚΑΙ τη γιαγιά στο εξώφυλλο… :stuck_out_tongue:

μωρε οτι κ να ανεβασετε σαν αυτο (που εχω ξαναποσταρει) δεν υπαρχει…ειστε ολοι λουληδες…

Φιλος για προσεχε ! Οι Pungent ειχαν avantgarde εξωφυλλα που μαμουσαν !

χαχα…σκεψου γκομενακι σαν το παραπανω να σε επισκεφτει ιδιαιτερως για την καταλληλη περιποιηση…

Υβρις κυριες και κυριοι!! Που θα παει ομως… θα σας βρουν οι ορδες των βαρβαρων…

[SPOILER]

Πειτε κι εσεις το ΝΑΙ στις διαχρονικες αξιες!!![/SPOILER]

Το εχω ποσταρει παλιοτερα :har:

Το ξερω!

Εξ ου κι οι διαχρονικες αξιες!

νταξ γενικα τα εξωφυλλα τους “γαμανε”…

ομορφοπαιδα…

με τον αριστερο ειχα και αλληλογραφια καποτε…παλικαρι…

Στους δικους σου το χεις πει;

“Εεεεε, μαναααα!!! Ελα να σου δειξω ενα φιλο απ τη Τσεχια!!! Τον καλεσα να μεινει σπιτι μας τωρα που θα ρθει για διακοπες!!!”.

Λοιπόοοον… για κάποιο λόγο μου φαίνεται ότι εδώ έχει νόημα περισσότερο να βάζουμε εξώφυλλα από δίσκους ή συγκροτήματα που γουστάρουμε. Ισως γιατί το υπέρ το δέον άθλιο εξώφυλλο ενός υπέρ το δέον άθλιου συγκροτήματος δε μας πονάει και τόσο, ίσα ίσα που μας φτιάχνει και τη διάθεση (όπως φάνηκε και σε προηγούμενες σελίδες εδώ μέσα :roll:). Κάνω λοιπόν την καρδιά μου πέτρα και μνημονεύω κάποια έργα που με απογοητεύουν τα μάλα, επειδή δεν είναι αντάξια του περιεχομένου τους, ή έστω της συνολικότερης ποιότητας του συγκροτήματος που τα έχει βγάλει:

:(:(:(:frowning:

Stagnate - Soul Massacre

Στο Ελληνικό πεντάγραμμο κυκλοφορούν θυσαυροί…