Ελεεινά εξώφυλλα!

Δεν υπάρχει ούτε μία λίστα με χειρότερα εξώφυλλα που να μην περιέχει αυτό εδώ! Ρισπέκτ! :lol:

bonus:

δεν ειναι και τα χειροτερα αλλα ειναι ελεεινα,κριμα γιατι η μουσικη τους ειναι καλη

Ντάξ’ το κλάσικ σίχαμα είναι ένα:

(δινω απλά το λινκ γιατί όντως είναι αισχρό και σιχαμένο. Πατάτε με δική σας ευθύνη)

http://www.metal-archives.com/images/1/0/0/2/1002.JPG

Aυτο ειναι πιο ωραιο σιχαμα ρε!:smiley:

Προσοχη!

Απο την ιδια μπαντα κιολας αλλα ας βαλω μονο λινκ!(και αυτο σε σποιλερ:p)

:expressionless:

επειδη πραγματικα εχω μεινει, πειτε μου πως το 2ο λινκ δεν ειναι αληθινο

αυτοι που το ειδατε, αυτοι που δεν το ειδατε μην το δειτε

το πρωτο το ειδα δεν νομιζω οτι αντεχω να δω και το δευτερο

Kλασικο οντως.Αν και ασχετο με τον τιτλο του αλμπουμ και την φυση της μπαντας.

Κλασικα πραγματα και εδω.Επιτηδευμενα καφρικα.
Αυτες οι μπαντες και για πλακα να τα βαζουν δεν πρεπει να στεκουν και πολυ ε ? :-s

Αυτο μ’αρεσει.Γαματη ιδεα!

rolling stones-sticky fingers
scorpions-lovedrive
deep purple-bananas
black sabbath-paranoid
pink floyd-animals
beatles-magical mystery tour
πανουσης-disco τσουτσουνι
placebo-meds

και πολλα αλλα που δε μου ρχονται τωρα

…μιλαμε πηγαινα σε δισκοπωλειο και ντρεπομουν να παρω αυτα τα cd και να παω στο ταμειο…πολυ αποτυχημενα εξωφυλλα

ειλικρινα ΕΛΕΟΣ!!!

Εε?

___

sorry…το atom heart mother ηθελα να πω…παντα τα μπερδευω

Χοχοχο, οκ, είναι λίγο κάπως (για κάποιους) το εξώφυλλο του Atom Heart Mother… ήταν πάντως εμπνευσμένο απο ενα έργο του Andy Warhol.

Προσωπικά… το λατρεύω!!! Είναι ελεεινό απο μια άποψη αλλά είναι και γαμάτο! Αυτή η αγελάδα είναι απλά τέλεια!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εδιτ. Και εννοείται η παράθεση του εξώφυλλου εδώ είναι εκτός θέματος, κανονικά ανήκει στα γαμάτα εξώφυλλα. :stuck_out_tongue:

εμένα πάντως, το εξώφυλλο του άτομ μού θυμίζει πάντα τη διαφήμιση των 80ς
‘Γάλα εβαπορέ “Αγροκτήματα Αρόζα”’! ΜΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!:stuck_out_tongue:

Vol. 2 αχρηστίας, ειδικά το παντέρα είναι Η ΑΠΑΤΗ!




Εδώ θέλει λίγη ποροσχή


Εδώ όμως αρκετά περισσότερη

Είπαμε περισσότερη, χέρια στο στομάχι:!:

To ενα το χει βαλει και ο ντεθστερ νομιζω!Καλα το vulvectomy περα απ το εξωφυλλο (το οποιο το χω παραγγειλει σε t-shirt:))τα σπαει σαν CD!

mayhem-dawn of the black hearts
cattle decapitation-humanure

Κι εμένα μου αρέσει η αγελαδίτσα!
βέβαια δε νομίζω να υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο νόημα πίσω από αυτό το εξώφυλλο αλλά όπως και να έχει είναι περίεργο!:smiley:

Το νόημα ήταν πως οι Floyd είχαν κουραστεί με την προγενέστερη ταύτιση τους με τα ψυχεδελικά/space εξώφυλλα και επειδή ήθελαν να ξεφύγουν απο τη συγκεκριμένη ταμπέλα και να εξερευνήσουν όσο περισσότερους μουσικούς δρόμους γίνεται, αποφάσισαν να έχουν κάτι κοινό και καθημερινό για εξώφυλλο του άλμπουμ… :slight_smile: