Μακροχρονιες Σχεσεις!

ρε απλα δεν ξερεις τι λες…πηγαινε σε κανα μπατλ να δεις τι γκομενες πηδαει ο tus πραγματικα γκομεναρες αληθεια…λοιπον για να μιλησω και σοβαρα μετραει η σοβαρη- μακροχρονια σχεση επειδη οπως και να το κανεις νιωθεις σιγουρος,η εκφορα του λογου μου ειναι λαθος αλλα ελπιζω να με πιανετε…αλλα αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι εσεις οι 22 αρηδες τι την θελετε την σοβαρη σχεση σορρυ κιολας αλλα σχεσε μεσα ελεος πηδατε ρε χανομαστε

ντύνομαι κ φεύγω για το μπατλ για να δω τι πηδάει ο άνθρωπος με το ένα φρύδι…

πριν φύγω όμως να προσυπογράψω το “πηδάτε γιατί χανόμαστε”…

Ατσα…ετσι ρε,Girl grilling ρε δατς Ασκητη!!!

Καλύτερα να χαθούμε ρεεεεεεεε! :stuck_out_tongue:
Μακροχρόνιες χέσεις και μαλακίες… :-s

άλλοι ρίχνουν με λεφτά,άλλοι με μια ματιά.
ό,τι έχει ο καθένας.

πλζ πες μου τι σημαινει γριλινγκ επειδη μου το λενε συνεχεια και δεν κατλαβαινω τι λενε??

Επίσης: ¶λλα τα μάτια του λαγού, και άλλα της κουκουβάγιας.

Γκρίλινγκ είναι όταν γκριλίζεις σε κοπέλες… :roll:

grilling είναι όταν νομίζεις ότι έχεις γυναίκα, αλλά αντ΄αυτού, λιώνεις στο φόρουμ λέγοντας πράγματα που ξέρεις ότι σε εκθέτουν κ πως θα σβηστούν

H μαγκιά είναι να μην επιδεικνύεις τα ???

μονο που δεν ειπα για μενα εκανα μια γενικη διατυπωση…μην σας διακοπτω απο τον επιουσιο

Χμμ ωραίο τόπικ:-)
Η αλήθεια είναι ότι οι μακροχρόνιες σχέσεις έχουν ως επί το πλείστον καλά.Και δεν είναι μόνο η σιγουριά,γιατί lets face it,το μόνο πράγμα για το οποίο μπορούμε να είμαστε πραγματκά σίγουροι είναι ότι θα πεθάνουμε.Είναι ότι όλα τα πράγματα είναι πιο όμορφα όταν τα μοιράζεσαι.happiness is only real when shared.Και όταν δεν είσαι καλά,όταν έχεις αυτή την ξεχωριστή αγκαλιά,μπορεί να σε βοηθήσει να γίνεις καλύτερα.
Βέβαια δεν είναι εύκολες.Κάθε άλλο θα έλεγα.Θέλουν πολλή δουλειά και από τους δυο,προσπάθεια,συζητήσεις επί συζητήσεων για να βρεθεί η χρυσή τομή και να γίνουν οι αμοιβαίες υποχωρήσεις.Για μερικούς από μας είναι ακόμα πιο δύσκολο γιατί έχουμε έναν εγωισμό περίπου 200 κιλά και 2 μέτρα ύψος,και είναι πολύυυ δύσκολο να το μικρύνουμε.Πάνω από όλα όμως πρόκειται για δυο διαφορετικούς ανθρώπους που για τους δικούς τους λόγους διάλεξαν ο ένας τον άλλον,για μια σχέση που δε μοιάζει με τις άλλες.Και που μπορεί να γίνει πάρα πολύ σημαντική.Δε θέλω να μειώσω τις φιλικές σχέσεις-απεναντίας-αλλά ο ερωτικός παράγοντας είναι καθορισιτκός.
Και είναι αυτή η διαφορετικότητα που είναι για καλό και για κακό.Γιατί μπορεί να σου δείξει ενδιαφέροντες δρόμους, αλλά μπορεί να μην καταφέρεις να τη γεφυρώσεις…Το θέμα είναι when things get rough,is your love strong enough?Γιατί οι επιλογές είναι άπειρες,είναι παντού γύρω μας,απολύτως προσβάσιμες,διαθέσιμες και προσφέρουν κάτι καινούριο και (αρχικά έστω )carefree.Οπότε γιατί να δεσμευτείς?Κι εννοώ συναισθηματικά.Σε μια εποχή που όλες οι επιλογές είναι στα πόδια μας είναι πολύ δύσκολο, όχι μόνο να εντοπίσεις τη σωστή,αλλά και να δεσμευτείς ότι θα αφήσεις πίσω όλες τις υπόλοιπες.
Νομίζω ότι στο τέλος αξίζει.Για όλη την ασφάλεια,την αγάπη,τις συζητήσεις,τις διακοπές, αυτά τα μικρά connections που μόνο μεταξύ σας μοιράζεστε(και όλο το νόημα είναι στα μικρά πράγματα),αυτές τις στιγμές που σε κοιτάει και νομίζει ότι έχεις ό,τι χρειάζεσαι.Και ναι δε μπορείς να αποφύγεις αυτούς τους τσακωμούς που σου έρχεται να του/της σπάσεις το κεφάλι, αλλά μπορείς να μάθεις τα όρια του και να δείξεις τα δικά σου και να έχεις αρκετή εμπιστοσύνη ότι την κρίσιμη στιγμή εκεί που δε μπορεί ο ένας να κάνει πίσω θα κάνει ο άλλος και θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
Και τέλος,το sex.Επίτηδες το άφησα τελευταίο,για να μη φανώ απίστευα ρηχή.Αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι το πιο σημαντικό σε μια τέτοιου είδους σχέση.Γιατί δε μπορείς να είσαι με έναν ανθρώπο σε μια ερωτική σχέση που δε περνάς καλά στο σεξ αλλά σε καλύπτει σε άλλου είδους πράγματα, γιατί αυτά τα άλλου είδους πράγματα τα βρίσκεις σε άλλου είδους σχέσεις.Αλλά αυτό το μοιράζεσαι μόνο μαζί του.Και μ αυτό μοιράζεσαι όλο σου τον εαυτό.Σε μια μακροχρόνια σχέση ο άλλος σε μαθαίνει από την καλή και την ανάποδη και αυτό σημαίνει,ότι όχι μόνο ξέρει τι θές,αλλά και ότι υπάρχει όλη αυτή η εμπιστοσύνη και η οικειότητα που σου επιτρέπει να κάνεις το παραπάνω βήμα,να δοκιμάσεις κάτι άλλο(πλιζ μη γίνεστε dirty)Γιατί είναι ο άνθρωπός σου.Kαι η χημεία πάει μόνο μπροστά με τα χρόνια.Και αυτό σημαίνει ποιοτικό sex.

Και όπως συζητούσα χθες με έγκριτο μέλος του φόρουμ:Δεν είναι καιροί για αλλαξοκωλιές αυτοί:)Για να ελαφρύνουμε και λίγο.

Αγαπαμε Κορπσετ.
Κλειδωστε το καποιος.

Ναι η Κορπσέτ τα λέει καλά! :thumbup:

Ζωγραφιζεις αγορινα!

εγω σου ειπα οτι δεν με ενδιαφερει. Ειτε εχει λεφτα ειτε δεν εχει, σιγουρα δεν εχει να κανει με το ποσο τον αγαπαω :confused: Και στο ‘‘πακετο’’ συμπεριλαμβανονται αλλα πραγματα, και τα λεφτα δεν ειναι μεσα σε αυτα:D

κορπσετα εισαι μορφη, εγραψες:bow: σχεδον ολα οσα σκεφτομαι μιας και η παρουσα μου σχεση εχει βλεψεις για μια μακροχρονια(:lol:) και ειπες σχεδον ολα οσα λεω στα προηγουμενα ποστς μου

τα σπας:p :smiley:

επειδη αναφερθηκε ο Τus, κι επειδη τυχαινει να γνωριζω μια πρωην του που ακουει στο ονομα Γεωργια, θα πρεπει να ξερετε οτι οχι μονο πηδαει, αλλα δε προλαβαινει κι ολας με τα γκομενακια! μια ματια στο profile του στο myspace θα σε πεισει. χωρις πλακα, ο συγκεκριμενος εκανε επιτυχια κι εγινε γνωστος στις μικρες ηλικιες και τωρα ολα τα κοριτσακια αυτον θελουν, ας ειναι και χαλιας, ας τον εχει και μικρο (οπως μου αποκαλυψε η γνωστη μου που το κανε μαζι του) κι ας βριζει οπως βριζει στα κομματια του. ειναι γνωστο οτι με το φτυσιμο κολλανε, φανταστειτε λοιπον ποσο καβλωνουν τα γκομενακια ολα οταν ακουνε καποιον σαν αυτον να τις προσβαλλει, να τις μειωνει και να τις φτυνει. γιαυτο εγινε αυτο που εγινε!

τεσπα οσον αφορα το κυριως θεμα, δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα με τις μακροχρονιες σχεσεις, ισα ισα αυτες ζηταω και ψαχνω, οταν ειναι ομως με καποια που με γουσταρει τρελα και μ’αρεσει κι εμενα, κι εχουμε μια θαυμασια επικοινωνια και χημεια και ταιριαζουμε εννοειται, γιατι συνηθως οι αλλες δεν με αντεχουν παραπανω απο ενα μηνα, δυστηχως…

corpsette for president δαγκωτό…

Θέλω να δω μετά από αυτό τι μπορει κανείς να γράψει παραπάνω!..

Corpsette for President 2008! Go Corpsette, GO!

thx for the vote of confidence you guys!!!

Αλλά τώρα έκανα μια περατζάδα στις προηγούμενες σελίδες και θέλω να προσθέσω τα εξής.

1)Αντί να τα έχεις με το Κεφάλαιο καλύτερα να είσαι το Κεφάλαιο.Ο πλούσιος εραστής/σύζυγος μπορεί να σε αφήσει/να πεθάνει/να στερέψει.Καλύτερα να έχεις εσύ το χρήμα.Και να είστε μαζί από επιλογή και όχι από ανάγκη.
2)Δε χρειάζεται να είναι 14 Μάρτη για τα bjs.Στην πραγματικότητα η εν λόγω τακτική είναι το δώρο του θεού στις γυναίκες.Because you maybe on your knees, but you ve got him by the balls.Και είναι και το βλέμμα ευγνωμοσύνης μετά.Counts for billions.

γεια σου ρε φιλε ακους μοντε?