Μακροχρονιες Σχεσεις!

η καταναλωτικη μανια μας εχει κυριευσει.κ το χρημα παιρνει αξια.

παντα ετσι ητανε

το θεμα ειναι να βρεις μια “εξαιρεση” και να ταιριαξεις μαζι της

Και ευτυχώς υπάρχουν πολλές τέτοιες :wink:

Ναι…

Oπως λενε και οι Καφριλιον…
“Βαρεθηκαααα τις μοοονιμες τις σχεσεις
Αυτες που σαι μαζι με τον αλλον,ακομα κι οταν πας να χεσειιιις”

Και οπως ελεγε και ο μεγιστος Frank Zappa…
“Sex…anytime,anywhere
Sex…Why’d you think it’s growing there?”

Εμ…έλα μου ντε!

:thumbup: θελω να συμπληρωσω οτι μου τη δινουν απιστευτα οσοι μενουν σε μια σχεση απο συνηθεια κι ας μη περνανε καλα και οσοι κανουν σχεση απλα για να κανουν… [-X

Εγώ πάντως μιας και ξεθάφτηκε το θρεντι, έκανα μια επανάληψη στις ατάκες του Δριφτερ. Πχ ότι οι άντρες παράγουν εκατομμύρια σπερματοζωάρια το μήνα ενώ οι γυναίκες ένα ωάριο. Αυτό αν δεν το καταλάβατε είναι επιστημονικό επιχείρημα κατά της μονογαμίας! :stuck_out_tongue: Ααα και ότι δεν μπορείς να τρως παστίτσιο κάθε μέρα. Λες και οι κοπέλες είναι φαγια ξέρω γω :Ρ

[QUOTE=dexter_;618747 Ααα και ότι δεν μπορείς να τρως παστίτσιο κάθε μέρα. Λες και οι κοπέλες είναι φαγια ξέρω γω :Ρ[/QUOTE]

ελα ντε…αν το παμε ετσι και με τους αντρες το ιδιο ισχυει.Δε βλεπω καμια διαφορα.Γιατι πρεπει να ειναι παντα η γυναικα το παστιτσιο? τς τς! [-X και σας πληροφορω οτι το παστιτσιο ειναι ενα γαματο φαγι και θα επρεπε να χαιρεστε να το τρωτε καθε μερα :stuck_out_tongue:

Ναι οκ και αντίστροφα να το δεις, δηλ να ειπωθεί για άντρα, είναι υποτιμητικό ρε παιδί μου να παρομοιάζεις μια σχέση με ένα πιάτο φαΐ. Γιατί όταν δαύτοι που τα λένε αυτά γίνουν 50 χρονών κοιλαράδες ασπρομάλληδες, θα τρώνε φτύσιμο από όλα τα υποψήφια “φαγιά”, Ή θα είναι επιθυμητοί μόνο για τα λεφτά τους αισθήματα. Τότε ίσως ξεχάσουν τα εκατομμύρια σπερματοζωάρια που παράγουν το μήνα :Ρ

Τεσπα απόψεις. Παναδω τον Ομπράντοβιτςςς:!:

κριμα που οι ανθρωποι βλεπουν το αλλο φυλο σα φαγητο που καποτε θα το βαρεθεις.#-o[-X
ειδικα οι αντρες που βλεπουν τις γυναικες σα φαγια…για να μη πω τιποτε αλλο…:stuck_out_tongue:

Ίσως είμαι μικρός ακόμα (26 χρονών μουλάρι :p), ίσως δεν έχω βρει τον κατάλληλό άνθρωπο ακόμα, αλλά ποτέ δεν έχω κάνει κάτι που να κρατήσει πολύ (πάνω από χρόνο ας πούμε). Βαριέμαι εύκολα, βαριέμαι τη ρουτίνα, βαριέμαι την υπερβολική ζήλια, με τσαντίζει το να με βλέπει η άλλη σα να πρόκειται να παντρευτούμε. Και όταν δε βαριέμαι εγώ, κάτι κάνω λάθος και μου φεύγουν. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τεσπα τώρα διανύω περίοδο που είμαι free και το χαίρομαι οπότε δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Είσαι σε καλό δρόμο…

Tι το κακο εχει το δευτερο καλυτερο φαγητο στον κοσμο ? (Μουσακας Νο.1)

Η αίσθηση που έχεις όταν σ’ έχεις αναλύσει τόσο εξονυχιστικά και δουλέψει τόσο μα τόσο πολύ με τον εαυτό σου, μέχρι να καταλάβεις πως έχεις αφήσει οριστικά και αμετάκλητα πίσω σου μια μακροχρόνια σχέση, έτσι ώστε το μόνο που θα σου μείνει είναι πόσο ωρίμασες και πως έγινες καλύτερος άνθρωπος μέσα από αυτή, είναι τόσο συγκλονιστική που συγκρίνεται μόνο με την κάθε κορφή που έχει κατακτηθεί στα Ιμαλάια ή με την πατημασιά του Άρμστρογνκ στο φεγγάρι!

Εμενα παντως η πρωτη μου μακροχρονια σχεση κατεληξε σε γαμο γι αυτο προσεξτε πολυ μαγκες :stuck_out_tongue:

^^^

οκ…τα έσβησα όλα

καλό παιδί ο κριμσον…
πολύ καλό παιδί ο κριμσον… δεν στεναχωρεί ΠΟΤΕ κανέναν…
ε…??

Τετοια λεγε εσυ :lol:

^^μην φοβάσαι. εχω το τέλειο παράδειγμα απο πάνω, που δειχνει οτι δεν ισχύει…