Πού σαβουρώνετε συνήθως?

Ολοι σας λιγο πολυ, ειτε το κρυβεται ειτε οχι, ειτε φαινεται ειτε οχι, ειτε γουσταρετε ειτε οχι, ειτε σε καθημερινη βαση ειτε σπανιοτερα, ειτε με φιλους ειτε μονοι, ειτε επειδη ειναι ο ευκολος τροπος ειτε οχι, ειτε επειδη δεν παιζουν φραγκα ειτε επειδη παιζουν…πατε-τρωτε-σκατε σε ενα απο τα παραπανω μερη! :stuck_out_tongue:

Σε ποιο και γιατι? Εχει κατι που δεν εχουν τα αλλα? Συμφερει περισσοτερο?

Πιτογυρα.
Ειναι τα πιο νοστιμα και ειναι και φτηνα…

Πιτόγυρα, στην “Ιωνία” στην Καστέλα. =P~

Hard Rock Cafe

Τα barbecue ribs?

Τα σπανε αγρια!!!

Σουβλακερί.

Oπου εχει καλο ψαρονεφρι…

Στα goody’s δηλαδη?:lol:

Ουστ ρε τρεντουλα…:lol:

ε…χμμμμμ
σήμερα έφαγα…(καταβρόχθισα)

Συνηθως κρεπες σαβουρωνω, προτιμω να δωσω κατιτις παραπανω αντι για πιτογυρα, γιατι ειναι πιο light. Πιτσα μονο οταν πληρωνουν οι αλλοι :lol:

Aστα τα σαπια…Στην καλαμιά τρως…:stuck_out_tongue:

πλακα πλακα ξερεις ποσο καιρο εχω να παω εκει :expressionless:
περιμενω καλη παρεα να παμει :-- :lol:

Σε σουβλατζίδικα ή σε τσιπουράδικα…

Τα Goody s παλια τα υποστηριζα, τωρα μου τη σπανε γιατι εχουν μεγαλωσει τις μεριδες και αυξησει τις τιμες.

Συνηθως σουβλατζιδικα, ή πετρα πυρα βριλησσια (μιαμ), ή beer academy, ή αν ειμαστε καμια μεγαλη παρεα παμε κανα μακ

Επισης τελευταια κανουμε take away dominos ή pizza hut και με 14 ευρω για καθε 2 πιτσες την αραζουμε σε παρκακια και σαβουρωνουμε απο μια ο καθενας 8)

καμια κρεπα η κανα ζεστο σκυλι!

Σουβλατζίδικα γιατί είναι τα πατροπαράδοτα.Που και που μακ δόναλτς αν τύχει να είμαι κοντά και πεινάω λίγο.

oh yeah…:smiley:

στο περιπτερο και στο σπιτι μου συνηθως.

πιτόγυρα ρε.κρέπα βγαίνει κάνα 5άρι παρά κάτι ευρά.όσο δυο πιτόγυρα με μια κοακόλα.
όλα τ’άλλα είναι ακόμα πιο ακριβά και όχι πολύ πιο νόστιμα (αναλογικά με το τι πληρώνεις).