Προτασεις για μπασσο!

Εγώ θα πρότινα το Rickenbacker 4001.Ένα πολύ φθηνό Μπάσο…Α… τυχαίνει και ακούω Rush τώρα

στο εξής εδώ θα προτείνουμε μπάσο…

Τα ibanez τι λενε?Μου αρεσει πολυ το σχημα τους=>τωρα ξεκιναω να μαθαινω…

καλα τα ibanez!!εγω εχω ibanez και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

μια ερωτηση…ποιος ειναι ο αντιπροσωπος της CORT εδω στην ελλαδα?

ειναι ο λογοθετης μαζι με τα warwick…:wink:

για πες περισσοτερες πληροφοριες…εδω στην αθηνα που βρισκεται?

ο τυπος βρισκεται στη χαριλαου τρικουπη σε ενα στενο οδος μεθωνης.εχει cort και warwick!πολυ καλη εξυπετηση τα παντα!!!εχω ψωνισει πολλες φορες και το μπασο ενα warwick lx streamer jazzman που εχω αλλα και την κεφαλη της ebs που εχω παρει απο κεινον!!τα cort ειναι μια φθηνοτερη λυση αλλα βγαζουν τα λεφτα τους!!:slight_smile:

εχει καλα πραγματα δηλαδη??αξιζει να παω απο εκει να ριξω μια ματια ε?

στο συνιστω ανεπηφυλαχτα!!ειναι πολυ εξυπηρετικος!!!δοκιμασε οσα μπασα θες!!ρωτα οτι θες!!δν ειναι σαν αλλα μαγαζια που αν δν εχεισ λεφτα να αγορασεις δν ειναι τοσο εξυπηρετικος και στα λεω αυτα απο προσωπικη εμπειρια!!!παρεπιμπτοντωσ εγω την επομενη βδομαδα θα παραγγειλω το καινουριο μπασο ενα fender precision αμερικανικο!!σκεφτομουν ξανα για warwick αλλα ειμαι απολυτα καλυμμενος απο αυτο που εχω ηδη και θελω να παω σε κατι διαφορετικο8)

βασικα εγω σκεφτομαι να παω να κοιταξω για κανα cort.οσους εχω ρωτησει μου λενε οτι ειναι γαμω τα μπασσα!!πολυ καλα και αρκετα ποιοτικα ως προς τον ηχο.

ναι για τα λεφτα τους γαμανε!!8α σ προτεινα να δοκιμασεις και τα warwick αλλα οι τιμες ειναι καπωσ πιο υψηλεσ!!!

Εγώ θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις και Ibanez (η καλύτερη λύση για κάποιον που θέλει ένα intermmediate μπάσο προτού μεταπηδήσει σε κανά Fender αμερικάνικο, την κορυφή δηλαδή).