Χρονια πολλα Φενια

Σημερα η μικρή Φενια γινεται ενηλικη…(γκουχ γκουχ…)…Να τα εκατοστησεις μικρουλα,ευχομαι υγεία ευτυχια και εκπληρωση των προσωπικων σου στοχων και επιθυμιών…(για τις πανελληνιες πηγαινε αυτό…:stuck_out_tongue: ):slight_smile:

Χρονια πολλα μαναρι…

Κουραγιο 2 μηνες ειναι, θα περασουν.

Χρονια πολλα και καλη επιτυχια με τις πανελληνιες!!:slight_smile:

Ωριμασες πλεον,σιτεψες,εγινες θεια,ωρα για την πρωτη ηλικιακη κριση,αποχαιρετα για παντα την αθωωτητα της εφηβειας,την παιδικοτητα που χανεις,τη σοβαροτητα που θα παρει τη θεση της ανεμελιας,οι πρωτες ρυτιδες θα φανουν,η βαρυτητα θα αρχισει να φαινεται αμειλικτη,οι υποχρεωσεις θα πολλαπλασιαστουν κτλ κτλ κτλ.
Χρονια πολλα και καλα λοιπον.

Πααααραααααα πολλα! Και οπως παντα λεω και καλα! Αντε, υπομονη να τελειωσουν αυτοι οι δυο κωλομηνες και μετα μπορεις να πιασεις ελευθερα τους υπαρξιακους προβληματισμους σου.

Χρονια σου πολλα!

Xρόνια σου πολλάαααααααα!!!
Πάντα καλά και ευτυχισμένη και με επιτυχίες σε όλους τους τομείς της ζωής σου!:smiley:

Χρονια πολλα και απο μενα , οτι επιθυμεις ,υγεια πανω απόλα και καλη επιτυχια στις πανελλαδικες…υπομονη:)
θα το ξερεις το τραγουδακι…

18 and life you got it
18 and life you know
Your crime is time and it’s
18 and life to go

:-- :slight_smile:

Χρονια Πολλα στο ομορφο Φενια. You’re eighteen and you like it…:-s

Ωπ τι παιζει δω?Γενεθλια?
Κερασμα.
Τωρα.

Σωστος. Και να ξερεις Φενια οτι ισχυει η μπακια και ειναι 40 μερες οποτε την πατησες.

Χρόνια πολλά και πάνω απ’όλα ψυχραιμία και καλή διάθεση στις πανελλήνιες…! Ένας μύθος είναι! :stuck_out_tongue:
Και μην ακούς τα γυφτάκια από πάνω… κάθε γενέθλιο και κέρασμα… [-X
:stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα και καλη επιτυχια ε. Οτι επιθυμεις, στο απολυτηριο να το δεις.:wink:

Υποσημειωση:
[SIZE=“1”]Κερασμα; Που;[/SIZE]:-s

Χρονια πολλα θκατουλιιιιιιιιιιιιι οτι επιθυμεις! :smiley:

Χρόνια πολλά και καλά και καλή επιτυχία στις πανελλήνιες :smiley:

Καλά άκυρο που στα λέω από εδώ, αλλά θα σε πάρω έτσι κ άλλιως τηλ αύριο.

Χρόνια πολλά Φένια μου!!!

Πω πω άκυρο, δεν μπορώ να σου γράψω ευχές από εδώ… σβήνω - γράφω ξανασβήνω, δεν με ικανοποιεί τιποτα. Αύριο θα είμαι καλύτερος. Αφιερωσούλα:

[FONT=“Comic Sans MS”]So…
Look at your life, you haven’t got forever
And tell me what really matters
Is it the money and the fame?
Or how many people might eventually know your name?
But maybe you touch one life
And the world becomes a better place to be
Maybe you give their dreams another day
Another chance to be free
Happy birthday
Happy birthday…
[/FONT]

bourbs

Χρόνια πολλά Φένια!! Ό,τι επιθυμείς :slight_smile:

@ davi , chrisP, bacillus, sharuman, ifritooli και coyote
σας ευχαριστώ παρα πολύ για τα χρόνια πολλά!

@ Scourge of God
thnx για την αφιέρωση (ήταν το πρώτο κομμάτι που ακουσα ως ενήλικη, πριν ακομα το ποστάρεις)

@ Neφελόνι, Sofi kai Aloe
κοριτσάρες του φορουμιού τούτου, ευχαριστώ πολύ :smiley:

[SIZE=“1”]ας ελπίσουμε να ειναι αναληθής η φημη της σοφι-k ως γκαντεμόσαυρας! που σίγουρα είναι δλδ γτ απο χθες μέχρι σήμερα δεν επαθα τπτ ακομα![/SIZE] :smiley:

@ angmar
ευχαριστώ για τις ευχες, κέρασμα φυσικά και έχει… Πιείτε ό,τι θέλετε σημερα! Από μένα κερασμένο! :stuck_out_tongue:

@ Hokam
δλδ μεσα απο την καρδιά μου ευχαριστώ! “παρ’τον στο γάμο σου, να σου πει και του χρόνου!” :smiley:

@ γυφτο θεριό κερνάω, ελα δω αμα θες. Ευχαριστώ για το μνμ!

@ METAL_LAWS
θα ερθεις τελικά το πάσχα? εννοείται θα πάμε να τα πιούμε!

@Mackintosh
φχαριστώ ρε θκατό!

@ Karvou
σ’ευχαριστώ ειλικρινά γι αυτο που μου έστειλες! Από τα πιο ωραία πράγματα που μου έχουν ευχηθεί ποτέ!
Εισαι γλύκα! :slight_smile:

@ panagiotis
ευχαριστώ πολύ για την αφιερωση και τα χρόνια πολλά!! κι εσύ ο,τι επιθυμείς ευχομαι να το αποκτήσεις! :smiley:

bourbs.

Χρονια πολλα και απο μενα και καλη επιτυχια στις πανελληνιες που πλησιαζουν.

Ο Davidian δεν ξεχασε την τεχνη του. :stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ πολύ κι εσένα deathster!!! Nα 'σαι καλά!! :smiley:

old habits die hard… :stuck_out_tongue: